Izabela Kuna

7,4
28 446 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Izabela Kuna

Oglądałem ostatnio program z udziałem tej kobiety. Ona dla mnie jest nienormalna, to co mówiła w tym programie zaszokowało mnie. Z jej wypowiedzi wynikało tyle, że traktuje siebie jak księżniczke i każdy ma jej usługiwać, na dodatek mówiła to z takim szyderczym uśmieszkiem bleeee. Już po samej twarzy widać, że jest wredna. Nie dziwie się, że mąż ją zostawił haha i dobrze Ci tak! :-)

Martinesss

tak z ciekawości jaki to był program? Chętnie obejrzę

użytkownik usunięty
idh_yaa

Jaka to melodia :-} albo dzieciaki górą



za krótki <br/>

Martinesss

A ja się z Tobą zgadzam, ponieważ drażni mnie jej imię ~ jest takie szkaradne.! Osoby o tym imieniu zawsze są `fajneee` ;

eeee_e

Chyba mylisz aktora z postacią przez niego graną...

AnnAntonina

A mi się zdaje, że nieee mylę.!

eeee_e

Ja uważam, że Kuna jest świetną aktorką.
Szufladkujesz ją przez pryzmat imienia? Buahahahaha xD Gratulacje ;]

Little_Green_Bag

pewnie, że jest świetna, a wygląda bardzo sympatycznie, lubię oglądać ją na ekranie, szkoda tylko że gra w "barwach..." bo tego serialu ogólnie nie trawię.

erna

Bo ma okropne imię! Barwy szczęścia są najlepsiejsze xD xD xD

użytkownik usunięty
eeee_e

"A ja się z Tobą zgadzam, ponieważ drażni mnie jej imię ~ jest takie szkaradne.! Osoby o tym imieniu zawsze są `fajneee` ;

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty

bałam się trochę, że osądzam pochopnie - na szczęście jednak nie myliłam się.
:)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
eeee_e

to że kontynuujesz wymianę zdań świadczy wręcz przeciwnie. ;]

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
eeee_e

kontynuując, zwiększasz tylko mój ubaw z Ciebie

nie obchodzi mnie to, co o mnie sądzisz. nie znasz mnie na prawdę. to co tu wypisuje nie oznacza, że taka jestem .

O matko i córko:D człowieku inteligentny nie trać czasu na 'dialog' z tym dzieckiem;)

Dla mnie Kuna jest genialna.Wsadzona w jakąkolwiek postać świetnie się wciela - matka Polka(czy to Galerianki czy serialowa postać),lesbijka(Idealny facet dla mojej dziewczyny),paniusia z wyższych sfer(Miłość na wybiegu).Szacunek dla niej,jako aktorki,ludzie zrozumcie,że nie poznacie człowieka przez to,jak się wypowiada w programie ;)

eeee_e

Ta,cóż za geniusz oceniać człowieka przez imię.Z resztą nie ma co dyskutować o filmach z osobą,która w ulubionych ma Hane Montane,Honey i Brzydule...O_o

użytkownik usunięty
Martinesss

może i jest dobrą aktorką, ale jej twarz irytuje mnie do tego stopnia, że oglądanie filmów z jej udziałem to istna męka.

WeSoŁyCh!! xD ;****

eeee_e

eeee_e- natrafiłam na twoje wypowiedzi już nie jedne raz i potwierdzasz tylko cały czas że jesteś lampucerą i prostaczką, która nie umie się wysłowić.

T_a

No i dobra :D
Może i jestem, ale przynajmniej się tego nie wstydzę.

eeee_e

jeżeli się tego nie wstydzisz,to chyba tego nie rozumiesz O_o

m_a_r_t_h_a

Jejku nie mam czego się wstydzić, gadajcie sb na mnie co chcecie, proste. W realu byście tak nie kozaczyli:D

eeee_e

A co ma do tego miejsce? Czy Real, czy Tesco, każdy zawsze potrafi się kłócić.

Martinesss

Popieram Kuna to głupia i wredna baba. Słaba aktorzyna. Bierze każdą rolę co świadczy o jej nie profesjonalizmie i łapczywej łapie brania każdej kasy za każdy głupkowaty film. Uważam że prawdziwy aktor dobiera sobie role, a nie bierze każdej, byle jakiej głupkowatej roli jak ONA. Tyle ode mnie.

Darszanka

a skąd wiesz, ze bierze kazda rolę? jestes jej menadzerka?
osobiście jej nie znam, ale jak dla mnie jest bardzo dobrą aktorką. Kazda role jaka miała była bardzo dobra, a czasami jej drugoplanowe postaci wychodziły na pierwszy plan przebijajac głównych bohaterów

karinka101

Nie, nie jestem jej ,,menagerką'', ale sądząc po tym że widze ją w każdej produkcji jaka wchodzi na nasze ekrany śmiem twierdzić że bierze każdą role. Poza tym zawsze te rolę są glupie, beznadziejne. Może gdyby zagrała w czymś ambitniejszym zmieniłabym zdanie, jednak po jej wypowiedziach w mediach chyba to się nie stanie.

Darszanka

"Kuna to głupia i wredna baba"
Hmm. Znasz ją? Pewnie nie, ale znajoma znajomej znajomego Antka konia brata zna i tak twierdzi? Ach, no tak. Czyli wychodzi na to, że też ją znasz. Ok, ale powiedz mi jeszcze czemu mam jej unikać, bo wiesz, ja nie chcę mieć styczności z wrednymi osobami. No to jak, dowiem się co takiego wrednego zrobiła? I czemu jest głupia? Bo mam taką opinię, że ktoś po wyższej szkole raczej do głupich nie należy, ale jak mi udowodnisz to kto wie...
Ludzie, opanujcie się! Pewnie i tak mało kto to przeczyta albo będzie miał to w głębokim poważaniu, ale nie daje mi spokoju brak kultury w sieci (to mój problem? no nie wiem, jakaś netykieta obowiązuje)! Ja rozumiem, że postać Izy Kuny może komuś nie odpowiadać, ok. Ale niech to będzie napisane w jakiś porządny sposób, a argument do tego to już prawie bajka. Tu wtrącę wcześniejszą wypowiedź:
"nie obchodzi mnie to, co o mnie sądzisz. nie znasz mnie na prawdę. to co tu wypisuje nie oznacza, że taka jestem ."
A mnie nie obchodzi jaka jesteś na prawdę w realu, tesco czy w parku.
Po czymś takim ja (żeby jeszcze tylko ja, to by było pół biedy, ale mogę się założyć o kratę wódki, że nie tylko ja) nie mam najmniejszej ochoty nawet rozmawiać z taką osobą, bo co może prezentować sobą człowiek, który w necie jest taki, a w szkole/pracy/domu inni. Fałszywy, dwulicowy i niegodny zaufania.

wrobelek5

Cześć, popieram to co napisałaś/napisałeś. Zgadzam się z Tobą i pozdrawiam.

Martinesss

Osądzacie ją po imieniu, ilości granych ról, jakości filmów, włosów (???). Uważam, iż nawet jak film jest słaby to jej postać zawsze się wyróznia i zostaje niezapomniana. Wg. mnie wnosi dużo do filmu swoją osobą. Pomijając aktorstwo, jest również świetną pisarką.

kleo_4

Wspaniała kobieta , świetna aktorka a przede wszystkim dość naturalna i prawdziwa :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones