J.A. Bayona

Juan Antonio García Bayona

6,8
1 173 oceny pracy reżysera
powrót do forum osoby J.A. Bayona

Musiał bardzo dobrze zaimponować Stevenowi i Colinowi skoro wybrali go do produkcji nowego Jurassic World, jego filmy są świetne, bardzo trzymające w napięciu a nawet i napewno dla każdego wzruszające. Nowy Jurassic World będzie najprawdopodobniej bardzo straszny co już sam nam Bayona zapewnił a zarazem wydaję mi sie że dramatyczny i wzruszający dzieki czemu film ten może być prawdziwym sukcesem, coś na poziomie Avatara, Titanica czy pierwszym Jurassic Park albo i lepiej ;)

marek36_filmweb

Dla każdego? Dla mnie jego filmy nie są ani wzruszające ani nawet dobre, więc wychodzi na to, że nie jestem każdy... nie wiem jakie haki ma na Spielberga, ale na pewno dobre. Czekam aż z kretesem zepsuje Jurrasic World.

imwell

A ja czekam aż naprawi Jurassic World ;)

imwell

W końcu zlecili mu produkcję po to żeby naprawił bo sami nie wiedzą co robić dalej, taka prawda ;)

imwell

Każdy ma inną wrażliwość - Minie Niemożliwe oraz Siedem minut po północy łapało za serce .

Ale nawet jeżeli jego filmy uważałbym za totalne gnioty , to nie życzyłbym mu klęski przy kolejny produkcjach .

Ale widać nie każdy jest w taki sposób wychowany .

buterfly

Oglądałem sierociniec i siedem minut po północy i to super filmy mam nadzieję że nowy jurassic world upadłe królestwo będzie bardzo dobry żeby chociaż był na poziomie jurassic world

buterfly

Jak nowy jurassic world upadłe królestwo będzie na poziomie jurassic world to dobrze do jurassic world nie mam zastrzeżeń naprawdę dobry film niewiem co niektórzy pisali że słaby film ze dobry ale jak na filmy z serii jurassic jest tylko dobry moim zdaniem jest jurassic world z 2015 nie można się nudzić akcja jest często i dużo film jest rewelacyjny jeden minus jest za mało animatroniki ale to ma być w nowym jurassic world upadłe królestwo dużo robotów dinozaurów to lubię

Rafal350a

Co do Jurassic world z 2015 to liczyłem że będzie klimatem przypominał horror tak jak poprzednie części, mam jednak nadzieje że właśnie Bayona powróci na ten .

buterfly

masz absolutna racje jurassic world byl troche tak dla dzieci wiele scen na triceratopsie dzieci jezdzily a ja bym wolał zobaczyc cos mrocniejszego boyona to dobry rerzyser widzialem siedem minut po pólnocy zawalisty film a steven spielberg jest producentem wykonawczym jurassic world upadle królestwo napewno mu pomógł przy realizacji filmu i podpowiedzial jak zrobic zwiastun jest spektakularny obejrzalem pierwszy raz zwiastun jurassic world upadle królestwo to mnie w fotel wbilo musze na to isc zeby niewiem co

Rafal350a

Muszę przyznać że zwiastun ma katastroficzny klimat i to mi się w nim podoba - Szkoda tylko że Pan J.A. Bayona nie jest odpowiedzialny również za scenariuszu, bo ten w poprzedniej części niestety kulał .

buterfly

Masz absolutną rację zwiastun filmu jurassic world upadłe królestwo jest niesamowity mroczny a boyona zapewnil nam że film będzie mroczny i że film nas zaskoczy będą miejsca w których seria jurassic park jeszcze nie była ciekawe co będzie idę koniecznie już się nie mogę doczekać

Rafal350a

A co powiecie po drugim zwiastunie JwFk? Ogólnie wiedziałem że tak będzie ;) Bayona jest świetny!

marek36_filmweb

Drugi zwiastun jurassic world upadłe królestwo jest świetny idę koniecznie do kina żeby niewiem co

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones