J.J. Abrams

Jeffrey Jacob Abrams

6,9
4 152 oceny pracy reżysera
powrót do forum osoby J.J. Abrams

Że ma korzenie żydowskie lub nim jest?

Dasot

Nie zadawaj naiwnych pytań.

ajron1960

naiwnych? proste pytanie: żyd czy nie żyd.

Freddie

Pytanie naiwne, a odpowiedź jest prosta. Popatrz na ryja, przeczytaj nazwisko i branżę w jakiej robi karierę. Na 100% mosiek.

ajron1960

aaaa myslalem ze jakis obronca ludu nad ludami. :)

Freddie

Widzę że, lubisz "te klimaty" dlatego polecam dokument Zniesławienie wskazane zażyć dużą dawkę nerwosolu, ale film bardzo dobry i trzeba zobaczyć.
https://www.youtube.com/watch?v=NSErQFWJC9o

ajron1960

a dzieki, objerze sobie w wolnej chwili.

Freddie

Jak obejrzysz to chociaż skrobnij jedno zdanie ze swoja opinią.

ajron1960

robia z siebie meczennikow. jedyny pokrzywdzony narod na ziemii. kobieta na pogrzebie uslyszala cos tam gdzies tam a dokladnie podsluchala ze ktos tam cos tam zydowskiego hahaha parodia

ajron1960

http://www.filmweb.pl/film/%C5%BByd+S%C3%BCss-1940-109521

Dasot

Nie, nie jest korzeniem żydowskim.

Dasot

Po samym ryju widać że żydzisko...

Dasot

Po pierwsze: jakie to ma znaczenie?

Po drugie: jestes trollem http://en.wikipedia.org/wiki/J._J._Abrams

Nie wierze, ze w dzisiejszych czasach o takie rzeczy ktos pyta na forum internetowym gdy chodzi mu tylko i wylacznie o informacje. Wiec o co chodzi? Chcesz sie poczuc lepiej czytajac odpowiedzi odnalazlszy tak wielu sobie podobnych? Popodjudzac nieco kretynow na rezysera Gwiezdnych Wojen VII? Czy obudzic zwolennikow teorii spiskowych? Za kazdym razem gdy na jakimkolwiek forum filmwebu pada slowo "Zyd" wstyd mi ze jestem z Polski.

Z zalozenia nie karmie trolli ale forum Idy doprowadzilo mnie do ostatecznosci i nie dam rady przemilczec. Ludzie, opamietajcie sie!

mszywiol

Cry more!

Dasot

Jestes dupkiem, wiesz o tym?

mszywiol

Pozwij mnie.

Dasot

żebyś wiedział

DR16

Czekam.

mszywiol

Ale nawet w ty linku jest napisane, że pochodzi z żydowskiej rodziny. W zakładce "early life" stoi czarno na białym, że "Abrams is Jewish".
W sumie to nie ma znaczenia, ale warto wiedzieć.

mszywiol

"Za kazdym razem gdy na jakimkolwiek forum filmwebu pada slowo "Zyd" wstyd mi ze jestem z Polski."

A mnie jest wstyd, że żyję w czasach i kraju, w którym słowo "żyd" jest owiane jakimś dziwnym tabu. Strach użyć tego słowa bo zaraz zlatują się obrońcy, którzy chyba sami nie wiedzą czego bronią. Opanuj się trochę, użyj mózgu, bo ci go wyprano i wmówiono, że wszyscy są antysemitami. Pewnie czujesz wstyd za Polaków tak jakby to oni ich wymordowali. Poczytaj trochę historii, to się dowiesz, że to nie my chcieliśmy ich unicestwić, więc nie mamy się czego wstydzić, a już na pewno wolno nam używać słowa "żyd" bez strachu przed debilną poprawnością polityczną.

Stefanek

Nie zrozumiales mnie. Chodzi mi o natychmiastowe nastepstwa po slowe "Zyd". Jesli ktos wspomni Zyda, Izrael , pochodzenie zydowskei to zlatuja sie antysemici, sprawiajac wlasnie, ze tematy te staja sie tablu. Rozsadny, kulturalny czlowiek nie chce brac udzialu w smietnikowej dyskusji i wlasnie dlatego unika tych tematow.

Nie chodzi mi o historie Polsi i Zydow. I nie wszyscy Polacy sa antysemitami. Mam na mysli wspolczesne zjawisko, gdzie w dyskusjach internetowych prowadzonych w jezyku polskim (filmweb, portale wszelakie, nawet kulturalna "Polityka") padaja kwestie, ktore w normalnym kraju bylyby podstawa do sprawy sadawej o oszczerstwa lub nazizm. (W Polsce szerzenie ideii faszystowskich jest karalne, przypomne). Gdyby w spoleczenstwe nie bylo przyzwolenia na takie postawy ludzie zastanowiliby sie nieco dluzej zanim by produkowali wpisy o tym ze "Zydzi dostali to na co zasluzyliw podczas II WS". Uwierz mi, na portalach w jezyku angielskim takie teksty sa blokowane lub skrajnie krytykowane. U nas moga kwitnac i wplywac na ludzi.

I dlatego mi wstyd ze jestem z Polski gdy gdzies padnie slowo "Zyd".

mszywiol

Po tym co mówisz wychodzi na to że Polacy to wielcy antysemici.. skoro w innych krajach takie teksty są srogo potępiane. Osobiście o tym, że Polacy nienawidzą żydów słyszę tylko od Żydów, którym to jest po prostu na rękę. Oni od dawna przekonują świat, że wszyscy ich chcą powybijać, nakręcili na tym niezły biznes. Niedługo Polska sprzeda lasy, żeby "oddać" im 60 miliardów za coś czego nie jesteśmy winni. Tak więc mamy pełne prawo co najmniej nie wielbić tego "narodu wybranego".

Stefanek

Jesli myslisz ze Zydzi wymyslili sobie polska nienawisc to poczytaj forum Idy.

Nie mam ochoty wiecej z toba rozmawiac, odbieram dokladnie te same sygnaly, o ktorych mowilam ze chcarakteryzuja wielu Polakow. Zycze zebys w przyszlosci nieco dorosl, mozemy wtedy porozmawiac.

Pozdrawiam.

Stefanek

Jesli myslisz ze Zydzi wymyslili sobie polska nienawisc poczytaj forum Idy.

Koncze dyskusje, mowimy o zupelnie innych rzeczach i nie widze pola do porozumienia. Polecam zebys spedzil nieco czasu za granica Polski i pozbyl sie tych polskich kompleksow.

Pozdrawiam

mszywiol

I tak dla pewnosci, zeby bylo jeszce jasniej, na wypadek kolejnych nieporozumien.

Nie bronie Zydow. Nie mam jakichs specjalnych uczuc do ludzi pochodzneia zydowskiego. Znam takich troje, dwojka mila i kulturalna, jedna absolutna s*. Czy daje mi to podstawy do oceny calego narodu? Nie. Trzy to zdecydowanie za malo na statystyke. A ilu Zydow ty znasz? Ilu Zydow znaja te osoby ktore chcialyby powrotu segregacji orez wysiedlen?

Mozesz za slowo "Zyd" wymienic slowo "Cygan/Rom" i znajdziemy sie na takim samym polu ksenofobii i nacjonalizmu. Co tam! Podstaw "Francuza" czy "Amerykanina" to dobiera sie zacznie! Jacy to tchorze/kretyni. wielu Polakow niestety charaktryzuje sie ksenofobia, arogancja, agresja i kompleksami. Sa oni na tyle wyrazni i aktywni w internecie, ze wydaje sie ze sa to dominujace cechy spoleczenistwa polskiego. Ja wciaz mam nadzieje ze to nieprawda i czekam az sie trendy nieco zmienia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones