J.J. Abrams

Jeffrey Jacob Abrams

6,8
4 159 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby J.J. Abrams

Następca Spielberga?

użytkownik usunięty

Drodzy filmwebowicze, jak myślicie? Czy Abrams jest następca Spielberga? Od premiery "Super 8" wielu krytyków i zwykłych miłośników kina lansuje taką hipotezę, gdyż przez to, że Steve produkował ten film niejako namaścił go. Ja osobiście zgodzę się z tym dopiero, jak J.J. wyreżyseruje kilka klasyków na miarę "Szczęk', "E.T.", "Parku Jurajskiego" czy sagi o Indianie Jonesie. Gorąco zapraszam do dyskusji.

Nie wiem czy następcą ale widzę że Spielberg chce go swym następcą uczynić i powiem że fajnie by było. Abrams ma zadatki na dobrego reżysera.

użytkownik usunięty
impaler1

Super 8 miało mocno spielbergowy feel. Fajnie było zobaczyć coś w klasycznym klimacie. Z tym, że nie wiem ile tu jest ręki Spielberga a ile Abramsa. Star Trek był super. Cloverfield całkiem niezły. Ogólnie tym nowszy jego film tym lepszy. Zobaczymy jak wyjdzie przy drugim Treku.

Racja.

impaler1

Smiało powinien sie wziąć za kolejna odsłonę Indiany.

aronn

Chyba masz rację, ale mam obawy czy Indiana powstanie po Lucas wybiera się na emeryturę.

użytkownik usunięty
aronn

O nie nie, jeśli będzie piąty Indiana, to za kamerą widzę tylko jednego człowieka - Spielberga. Zamiast tego Abrams mógłby wyreżyserować czwarty Park Jurajski, o ile powstanie. Sądzę, że wyszłoby świetnie.

przecież Spielberg idzie na emeryturę :P

jest dobry ale ma wkurzajacy fetysz swiatla.. tak jak tarantino wszedzie wsadza katane tak abrams uwielbia biale swiatlo.. jego filmy sa swietne ale za czesto wala po oczach jak choinka na swieta... zwlaszcza w star treku to widac..

michostr86

właśnie, co z tymi cholernymi blinkami światła, wie ktoś? Tak sobie wyknułem roboczą teorię, że za każdym razem jak jest ten błysk, Abrams sprawdza czy ktoś siedzi po drugiej stronie ekranu i ogląda:)

użytkownik usunięty

Nie.

Myślę, że teraz nikt nie ma wątpliwości - nie zostanie.

Oj jak to pytanie źle się zestarzało xD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones