Jack BlackI

Thomas Jacob Black

7,7
20 798 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jack Black

KAŻDY FILM, jaki z nim oglądałem wydaje mi się że gra sztucznie, próbuje na siłę być fajny/śmieszny.... jak dla mnie MEGA BEZNADZIEJNY AKTOR!

Fisher_7

Ja też za nim nie przepadam.

Fisher_7

On po prostu gra z przesadą, i to się niektórym podoba, bo uważają to za śmieszne. Zresztą to nie zawodowy aktor, tylko amator. Z zawodu jest piosenkarzem.

Fisher_7

E tam, daje radę. Już wolę jego wygłupy niż Jima Carreya. Black jest chociaż autentycznie zabawny i pocieszny. Mam kumpla do niego podobnego.

Lukas_Art

Jim Carrey chociaż robi z siebie kretyna wtedy kiedy ma na to ochotę - jego mimika jest niesamowita, ma facet charyzmę. Natomiast zobacz sobie koncert Tenacious d - wszystkie scenki aktorskie (na koncercie) po prostu sprawiały wrażenie jakby miały być śmieszne, a tak naprawdę były żałosne - amerykańskie do bólu. Jako aktor ten człowiek jest zerem, a fakt że występuję z Benem Stillerem - następną "gwiazdą", po prostu go ośmiesza.

AndcRew

Jak może ośmieszać kogoś, komu wystawiłeś "1" występ ze Stillerem? Czyżbyś zatem chciał temu drugiemu wystawić ocenę "-3" ? ;D

Lukas_Art

Moja ocena raczej określa całokształt Jacka i aktorstwo Stillera - Jack cały czas przeklina, jest w większości mało śmieszny - właściwie można określić jego humor jako głupiutki, natomiast Stiller jako aktor jest zerem i gra w filmach których nie polecam nawet wrogom. Oboje zasłużyli na zejście ze sceny dlatego ocena i jednego i drugiego jest taka a nie inna. :)

AndcRew

A może wynikać to po prostu z faktu, że obydwaj są komikami? Wiesz jak to jest... "komik? E, tam, co to za aktor?". Zauważ, że topowi aktorzy do komików raczej nie należą.
Za Stillerem też osobiście nie przepadam, ale i tak wolę jego od Sandlera.

Lukas_Art

Komik? Z samego słowa wynika że ma śmieszyć - Jack żenuje. Sandler, Stiller itd. to po prostu palanty - kwintesencja tego słowa i właściwie wzór idiotycznego zachowania. Ale potyczkę najbardziej żałosnych aktorów wygrywa jednak Stiller. Sandlera jeszcze dam radę ścierpieć :) Znaleźć prawdziwego komika który nie musi robić z siebie barana aby śmieszyć do łez - to jest sztuka. Np. Leslie Nielsen(Naga broń) , Charlie Sheen (Hot shots), a nawet Paweł Wilczak z "Kasi i Tomka"... Na świecie jest 6 miliardów ludzi, mamy telewizję od 50 lat, a ja mam problem ze znalezieniem dobrej komedii? Coś tu nie gra.

AndcRew

Więc pozwól, że Ci polecę: "Sprzedawcy" i ewentualnie "Srzedawcy 2".

Lukas_Art

ja znałam jednego genialnego, cenionego aktora, który był jednym z topowych komików... niestety już nie żyje, opłakiwał go cały świat

wspomniani Stiller, czy Sandler nie byliby godni mu nawet butów czyścić

tolerancja91

Williams?

Lukas_Art

Williams jest żałosny

AndcRew

Nie jesteś sam;) mnie jego kunszt aktorski cholernie irytuje;/ Szczególnie w King Kongu;/ Te jego spojrzenia niczym zapłakanego psycholaXD Gdyby zamiast niego dali http://www.filmweb.pl/person/Paul+Giamatti-3846 film o wielkiej małpie miałby u mnie 10/10 ale jak widzę Jacka Blacka to słabe 9;)

Pozdro:)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Fisher_7

To może zwyczajnie jak każdy cywilozwany człowiek w tych czasach nauczyłbyś się jakiego kolwiek innego języka oprócz polskiego i zaznał smaków świata, bo prawdą jest że Jack Black to w większości jego głos, a polskie dubbingi to obelga dla świata (może oprócz Ice Age i Shrek'a).

raju999

Polski dubbing stoi na bardzo wysokim poziomie jeśli chodzi o animacje. W paru przypadkach nawet filmy aktorskie się udały, jak np. "Misja Kleopatra"

Fisher_7

szkoda , ale kazdy ma swoj gust , jak dla mnie Jack jest swietnym , niesamowicie naturalnym,pozytywnym aktorem . wedlug mnie kazdy film w ktorym gra Jack bardzo zyskuje ;) pozdro

Fisher_7

Też tak sądzę .W dodatku wygląda jak jaskiniowiec.

Fisher_7

Dokładnie! Próbuje na siłe zrobić z siebie luzaka lecz wcale, a wcale mu to nie wychodzi!!! Strasznie irytująca postać w filmach...

Fisher_7

mnie wkurza te jego spojrzenie szaleńca - bardzo często je stosuje

talka12

Powiem tylko tyle że też go jakoś nie lubie na 2-3 filmy które są wporządku jakieś 10-15 które oglądałem z nim niezbyt mi się podobały w jego wykonaniu .

Fisher_7

Nic do niego nie mam osobiście, ale jego maniera aktorska przypomina mi zmarłego już, Chrisa Farley'a. Sprawia wrażenie silącego się na śmieszność, nadpobudliwego krzykacza. Słabo to wygląda na ekranie. Mimo, że gra w filmach, które generalnie mają nienajgorsze scenariusze, potrafi położyć niemal każdy z nich swoją grą. Wiem, że to komik, ale chciałbym go zobaczyć w jakiejś poważnej roli. Może wtedy bym go docenił.

Fisher_7

Coś w tym jest, ale w Szkole Rocka zagral świetnie

Fisher_7

100% racji, okropny "aktor".

manga_maniak

Dokładnie

Fisher_7

Nie ukrywam, że mam z nim tak samo

Fisher_7

A ja gościa kocham. Świetnie śpiewa i gra na gitarze. Po prostu luzak i tyle. A i muzyka jaką gra w zespole to nie dico polo tylko miodzio rock.
Świetny gościu. Ale jak jak to mówil po wodce moj kolega "dla jednego miska po cieście,dla drugiego d...pa po sr...niu."

Fisher_7

Ale ma pierwszorzędne korzenie. To czyni z niego aktora wszechzajebistego :)

Fisher_7

To może warto by obejrzeć "Kostkę przeznaczenia?"

qqryqu

Black , Sandler czy Stiller w obsadzie , i wiem że film mogę sobie darować...Inni "boki zrywają" ,ja tego humoru nie trawie....

laguardia

Sandler nie jest jeszcze taki zły, ale ci dwaj pozostali to rzeczywiście dosłownie odrzucają mnie od oglądania

Fisher_7

Zero luzu, wdzięku, wyczucia.... No i ta koszmarna aparycja.... Skutecznie psuje mi odbiór każdego filmu ze swoim udziałem.

Fisher_7

Mnie tez, irytujący strasznie

Fisher_7

Jak Karolak

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones