Jack Huston

Jack Alexander Huston

7,5
9 171 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jack Huston

Po prostu genialna rola, nic dodać, nic ująć, dziękuje Ci Jack za niego... <3. Ale będę tęsknić.... I to
bardzo...

blacksam

Nie tylko Ty. Nie mogę pozbierać myśli. Czuję ogromną pustkę tak samo gdy zabrano nam Jimmy'ego.

bartosz18

To tak samo jak ja... Cały dzień mam przez to beznadziejny... Niby fikcyjna postać, ale ciężko się z tym pogodzić... :/ Trochę czasu mi to zajmie.
HBO lubi łamać serca... Najpierw Jimmy, teraz Richard.

blacksam

Niestety ... przygotuj się również, że w 5 sezonie kilka osób wyjdzie nogami do przodu.

buttongts

5 sezon? To już nie dla mnie.

bartosz18

Dzięki za spoilery, lachociągi... Zepsuliście mi najzajebistszy serial ever made (oprócz Peaky Blinders)...
Sprawę ratuje jedynie fakt, że po przeczytaniu waszych w dupę je*anych spoilerów i obejrzeniu jednego kolejnego odcinka przestałem lubić Darmody'iego...
Bez pozdrowień

blacksam

Ja się nie mogę pozbierać...

pani_pczr

Też nie mogłam (i dalej jest mi smutno jak o tym pomyślę albo jak coś związanego z nim zobaczę), ale po jakimś czasie mi przeszło, bo musiało. Dla mnie była to najlepsza postać z BE i chyba dałabym go do TOP 3 najlepszych postaci w historii telewizji.

blacksam

Tak, wspaniały jest ! Płakałam jak w go zbili W ZAKAZANYM IMPERIUM ! Ciekawe co będzie w 5 sezonie ?

sylsob1

Nie mam pojęcia, ale wiem, że odpuszczę sobie 5 sezon.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones