Jack NicholsonI

John Joseph Nicholson

9,0
84 937 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jack Nicholson

Jack odszedł ze sceny z klasą, nie kończąc na żadnej szmirze. Za to wielkie BRAWA !

Basia_101

Otóż to - dzięki temu pozostanie LEGENDĄ - nie rozmienia się na drobne i nie robi z siebie idioty na starość, jak choćby De Niro...

RogerVerbalKint

De Niro nie robi z siebie idioty, on po prostu chce dalej grać, nie potrafi tego porzucić, nie dostaje już wielkich ról, albo nie chce już ich grać, ale chce dalej być aktorem.

McLlovin

Raczej ma problemy finansowe, gdzieś w prasie była o tym kiedyś informacja, w związku z tym "orze jak może", mam wrażenie że zagrałby nawet Rysia z Klanu, lub któregoś z Mostowiaków w M jak miłość...

RogerVerbalKint

To tylko wyjaśnia dlaczego chce dalej grać.

użytkownik usunięty
RogerVerbalKint

Dokładnie, gra w głupich komediach jak "Poznaj moich rodziców" chyba ze 4 filmy o tym wyszły, od razu widać jak na nich odwala manianę bez zaangażowania.

McLlovin

A to prawda. To są starsi panowie więc jaką brawurową rolę mogą zagrać? A żeby nie zdziadzieć Robert teraz bawi się kinem. Swoje wielkie role już zagrał

RogerVerbalKint

Odwal sie od Deniro.

Basia_101

Można byłoby tak powiedzieć gdyby skończył na "The Bucket List", ale niestety nie skończył.

Basia_101

przestał grać bo podobno ma demencję starczą :) ale bez wątpienia jeden z najwybitniejszych aktorów w historii kina

Anonim9

bzdura , widziałem z nim swieży wywiad w tv ,i mówił szybko zwięźle i na temat.pozatym jako fan lakersów ogladam ich mecze wstajac co drugi dzień w nocy i ciagle przychodzi , strasznie sie spas ,ale ma do tego prawo bo to JACK!!
w necie można znależc filmik jak na meczu sie obżera nugettsami i siegajac po kubeł (nie nie kubełek) strzelaja mu guziki w koszuli i wylewa sie brzuchol :D ale jak pisałem wyżej ma do tego prawo.

Anonim9

Niestety, jest już u schyłku życia, i tak piękny wiek osiagnął

garnki_zbite

e tam jaki schyłek! spojrz na Polańskiego(88) Hopkinsa(83), Eastwooda (91)Williama Shatnera(90, nawet kosmos zaliczyl), Roberta Redforda (85) itd.

lila_2603

Tylko ze tamci nie waza 200 kg i jeszcze są w stanie się poruszać. Nicholson wyglada jakby już ledwo ciągnął.

Basia_101

Bardzo dobrze to ujęłaś

Basia_101

Święta racja.. Nie można tego powiedzieć o De Niro.. upadek aktora

ToughAintEnough

Dlaczego upadek? Żeby nie zdziadzieć Robert teraz bawi się kinem. Swoje wielkie role już zagrał a w tym wieku co mógłby brawurowego zagrać?:)

Basia_101

po przeczytaniu w "ciekawostkach" informacji na temat tego jakie on genialne role odrzucał a jakie inni wybitni aktorzy przejęli i dostawali potem za nie globy , oscary a same filmy są już dzis kultowe to aż sie włos jeży coby było gdyby on te role jednak przyjął . Byłby rekordzistą oscarów do kwadratu . " Rain man " " zapach kobiey " " ojciec chrzestny " itd . itp .

maciekb80

Nie wiadomo czy wypadłby w tych rolach tak dobrze ,to ze jest genialnym aktorem nie oznacza ,ze te role byłby tak samo wyjątkowe

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Basia_101

marniutka prowokacja

Basia_101

Film Infiltracja w jego wykonaniu to szmira.

Wembley_504

Tzn . ?

Wembley_504

Totalna ignorancja i egocentryzm.

Basia_101

Jemu podpowiedział organizm

maciekb80

jaki orgazm? wez ty sie zastanow co ty wypisujesz

znerwicowany

Tyś jest cały orgazm. Organizm napisałem

Basia_101

Dokładnie!

Basia_101

miałem zaszczyt zaserwować mu śniadanie w jednej z najsłynniejszych kawiarni w Irladndii i poznać go osobiście. Był z czterema bodyguardami przy jednym stoliku. Troche to było śmieszne...

MegaMC

ja tez, ale nie widzialem w tym nic smiesznego

MegaMC

Nie dziwię mu się.

Basia_101

Skąd wiesz , Marsjanie atakują arcydzieła i i rolę życia to nie były

użytkownik usunięty
Basia_101

Jeden z najlepszych aktorów w historii, uwielbiam go po prostu

Basia_101

Jego rówieśnik i porównywalnie wielki aktor Anthony Hopkins nie zszedł że sceny i dzięki temu został najstarszym zdobywcą Oskara za główną rolę męska w historii. A nam podarował absolutnie wybitną rolę w świetnym filmie. Ja uważam, że jednak szkoda, że Jack już nie gra.

rhiannon11

Najwidoczniej nie chciał grać dziadków.

rhiannon11

Tak Hopkins zagrał w "Ojcu" jedną z lepszych ról w karierze.

Basia_101

No widzisz, Basiu, a ty dalej niewybrednie obsmarowyjesz aktorów, zamiast sama ... jak to powiedziałaś? Zamiast sama godnie zejść ze sceny ...

mak65

Basia po prostu jest bardzo niedowartościowana i myśli , że jej opinie w internecie są jakkolwiek znaczące. Wyobraź sobie bycie Basią przez chwilę. Czy cokolwiek smutniejszego mogłoby Ci się przytrafić przy okazji spontanicznego pomyślunku niż hipotetyczne bycie Basią? To pytanie oczywiście jest retoryczne. Wymieniłbym z dziesięć współczesnych "gwiazdek" kina, za pięciominutowe cameo Jacka w jakimkolwiek filmie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones