On i Varg Vikernes

ostatnia wypowiedź: Throttlehand
malamadre malamadre

"Jako ciekawostkę można w tej chwili dodać, że w planach jest film opisujący dokładnie wydarzenia towarzyszące słynnym podpaleniom kościołów z czasów eksplozji popularności norweskiego black metalu. Rolę Varga ma zagrać amerykański aktor Jackson Rathbone znany między innymi ze słynnego filmu Zmierzch."
-http://www.norwegia.pl/strona/varg-vikernes-wyszedl-na-woln osc.html
Sądze że to jest jakieś nieporozumienie.Ten gościu jako legenda black metalu ?! Ktoś kto zagrał w Zmierzchu ma wcielić się w role Varga ? Jakieś żarty to są...

 • xena_4 xena_4

  Oj nie popisałeś się tutaj, bo jesteś z tym tematem bardzo... ale to bardzo nie na czasie. Już to omawiałam tutaj wcześniej z Disco_Destroyer, więc wysilę się i powtórzę to jeszcze raz NIE DOJDZIE DO REALIZACJI TEGO FILMU. To są wiadomości z potwierdzonych źródeł.

  • goosssia15 goosssia15

   dokładnie... A nawet jeśli miało by dojsć do nakręcenia tego filmu... to w sumie mogłby on wyglądać ciekawie w tej roli, jeśli by tego nie zawalił (jak to bywało w niektórych filmach).
   Ogólnie uważam, że On nie jest złym aktorem, tylko nawali sobie ról od groma i nie ma potem na nic czasu ani siły żeby zrobić coś raz a porządnie...

 • muertorre muertorre

  Nie skreślaj go tylko dlatego że dostał rolę w "Zmierzchu". Gdyby doszło do realizacji tego filmu myślę że jako Varg mógłby wypaść co najmniej dość przekonująco, są dość podobni do siebie, przynajmniej jeśli chodzi o rysy twarzy.

  • xena_4 xena_4

   Ale podobieństwo, to nie wszystko. Uważam Jacksona za dobrego aktora, ale nie sądzę, by dał radę naprawdę ciekawie zagrać Vikernesa. Poza tym i tak pewne na 100 procent, że film nie powstanie, więc nie rozumiem, dlaczego po raz kolejny stworzono taki temat.

   • goosssia15 goosssia15

    Wiesz, może dlatego, że ktoś sie nieźle nudzi, albo nie widzi innych tematów, tylko koniecznie chce zeby to on go założył. albo z przeoczenia, bo kazdemu się zdarza :P

 • Ottiss14 Ottiss14

  Wcale nie tak dokładnie bo film miał być oparty na ksiązce jakiegoś faceta ,po przeczytaniu której sam Varg powiedział ,że w życiu nie czytał większych bzdur. Z resztą im w Norwegii nie zależało na prawdzie tylko na rozkręceniu tematu w ich nudnym kraju ,gdzie nic się nie dzieje. Z Varga robiono satanistę podczas ,gdy on ciągle podkreślał ,że gardzi satanistami itd.

 • Throttlehand Throttlehand

  HEREZJA.

Zgłoś nadużycie

Opisz, dlaczego uważasz, że ten wpis nie jest zgodny z regulaminem serwisu: