Jaden Smith

Jaden Christopher Syre Smith

6,7
5 905 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jaden Smith

Na Jadena i Willow. Naprawdę tego nie mogę zrozumieć dlaczego większość z was uważa ich za ludzi bez mózgu lub komentrze typu "No dzieci Willowi się nie udały". Widzieliście jakiś śmieszny artykuł sprzed kilku lat i już oceniacie ich tak jakbyście ich znali całe życie. Większość w wieku 12-16 lat zachowywał się przeciez głupio.Dzieci Willa są naprawdę wspaniałe a Willow ma ogromny talent jeśli chodzi o głos.

wi_ka19

Z góry przepraszam za jakiekolwiek błędy w wypowiedzi ale moja autokorekta i mała klawiaturami na telefonie mnie dobija

wi_ka19

Jeśli chodzi o wyczyny wokalne Willow to jeszcze dużo przed nią ale Jadena lubię, został zmiażdżony przez krytyków za after earth ale wcześniejsze filmy zostały przyjęte bardzo dobrze i w Get Down uważam, że się spisał ale jak na razie to mało tego chętnie bym zobaczył go w jakimś serialu albo filmie. Mógłby np zagrać Milesa Moralesa u boku Toma Hollanda

Kubafcbarca

Ogólnie to chodzilo mi o komenatrze niektórych osob tutaj poniewaz zauwazylam ze duzo zlych rzeczy o nim pisza wsnioskujac sie jedynie na jakims artykule z internetu;( Również uważam,że w The Get Down zagrał bardzo dobrze! Powstało teraz anime z nim w roli głównej i podobno jest dobre ale nie lubie zbytnio anime wiec nie ocenię. Jestem ciekawa jak mu poszło w filmie z Cara Delevingne!

wi_ka19

Jakim filmie?

Kubafcbarca

Live in a Year

wi_ka19

Są nawet zdjęcia z planu a na filmwebie ani śladu dziwne, może być całkiem niezły film zależy od tej dójki

Kubafcbarca

Tez jestem ciekawa jak to wyjdzie

wi_ka19

Od urodzenia byli wychowywani w przesadnej slawie i bogactwie, wiec nic dziwnego ze maja takie a nie inne wartosci. Kim niby mieli by zostac, lekarzami? ;)

Losu7

?¿¿? Czyli uważasz,ze maja wode zamiast mózgu ponieważ są bogaci?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones