Jae Hee

Hyun-kyoon Lee

8,2
204 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jae Hee

świetnie grał...jego urok urzeka.. Jest śliczny

olaarenn

Szkoda ze nie zrobil kariery. Pusty Dom i na tym koniec.

olaarenn

Skad wiesz, ze jest sliczny ? Zagladalas mu w spodnie ?!

użytkownik usunięty
Szybszy

Stary pryk się masturbuje przed własnym odbiciem, bo żadna kijem go nie chce tknąć :) Zresztą nie od dziś wiadomo, że polskie samce to najwięksi męscy szowiniści w Europie, a może i na świecie, co widać tu i wszędzie, i do tego mega brzydale :) J..ać ich!

a teraz otworz buzie, wsadze ci az po gardlo, rozkoszuj sie smakiem, w ten sposonb i wilk bedzie syty i owca cala, ty przestalas marnowac czas swoim pitoleniem, a ja dalem ci to co najbardziej lubisz

użytkownik usunięty
Szybszy

buahahhaa i kto tu marnuje czas pitoleniem :) Stary pryk obraża na filmwebie kogo się da, a jak ktoś ośmieli się wyśmiać jaśnie pana i władce to sra pod siebie z wściekłości :) Cieszę się, że udało mi się wk...ć takie dno i zero jak ty :) Idź i zdechnij bo tylko do tego się nadajesz

krztusisz sie ale ladnie mowisz, widac ze moje dary dobrze wplynely na barwe i tonacje twego glosu, najwazniejsze ze ci smakowalo, reszta sie nie liczy

użytkownik usunięty
Szybszy

twoje objawy chorobowe to klasyczny przykład skretyniałego hejterstwa w rodzaju ,,mi obrażać was wolno, ale nie śmiejcie obrażać mnie, bom ja lepszy od was''. Mylą ci się one z inteligentnym dowcipem, rzecz w tym, że nikt się z twoich ,,dowcipów'' nie śmieje ;) Sram na ciebie wydalino. Powinni cię zutylizować, w końcu odpady nadają się tylko do utylizacji.
P.S. I niech ci życie bokiem wyjdzie. Annjeong!

i co zawory pierwsza klasa nie ? mowilem Ci juz ze starym nigdy nie wygrasz

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones