Jaime King

7,0
4 386 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jaime King

Jest rewelacyjna jako Lemon, Bilson wypada przy niej bardzo blado ( pomimo mojej
sympatii do niej )
Duzo robi to że Lemon to świetnie napisana bohaterka ale duża tu tez zasługa własnie
King.

Bene

Zgadzam się. Zapada w pamięć. To jedna z bardziej charakterystycznych postaci. Pokazuje jej potencjał jako aktorki. Ale bardzo mi się nie podoba, jak ją tam czeszą. Ma specyficzną urodę - twarz trochę jak Mała Mi - i źle jej w gładko zaczesanej kitce. Za to świetnie wyglądała w Pearl Harbour.

Bene

mi się podoba to, z jakim świetnym akcentem Południa mówi :) wykapana Scarlett O'Hara :D

tolerancja91

też bardzo lubię jej mowę i akcent, super się wpisała w rolę ;)

ale nie zgodzę się że gra lepiej niż Bilson - one dla mnie są na tym samym poziomie ;)

Bene

Zgadzam się ;d
Jest świetna jako Lemon *w*
A co do Bilson to osobiście nie przepadam za tą aktorką aczkolwiek muszę przyznać , że w "Doktor Hart " zagrała świetnie ;d

Bene

Uwielbiam ją jako Lemon, jest po prostu cudowna. Piękna, zabawna, z klasą. Potrzeba niezłego talentu, żeby dobrze zagrać postać z tak silnym i nietuzinkowym charakterem, a Jaime sprawiła się idealnie. I ten jej akcent... Bilson jest sympatyczna i irytująca jednocześnie, uważam, że nie umywa się do King.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones