Jake Gyllenhaal

Jacob Benjamin Gyllenhaal

8,7
125 567 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jake Gyllenhaal

Chętnie bym zobaczył gościa w głównej roli w serialu kryminalnym

paw_2

3 sezon True Detective w stylu 1 sezonu, ale z Gyllenhaalem. To byłaby miazga.

celebes

Dokładnie o tym samym pomyślałam. Mogłaby to być postać na miarę Rusta. :)

paw_2

Ja też, Jake potrafi zachować tę powagę i po prostu oglądając Labirynt czułem to napięcie i klimat i grozę patrząc m.in. na jego rolę :) Hugh Jackman też zaje biście zagrał. Gyllenhaal'a widziałem póki co tylko w Księciu Persji i Labiryncie, chętnie obejrzę w wolnym czasie inne filmy z nim ;)

Micman1995

W takim razie polecam Ci filmy "Wolny Strzelec" i "Do utraty sił". Tam Jake pokazuje prawdziwy kunszt aktorski.

CastielQQ

Do tej pory obejrzałem kolejno: "Wolny Strzelec" (chyba najgenialniejsza rola, super się wykazał grajac tego bezwzględnego, zdziwaczałego dziennikarza), "Kod nieśmiertelności", "Bracia", "Bogowie ulicy", "Miłość i inne używki", "Zodiak" i "Transfer" (ten kiedyś oglądałem, ale słabo pamiętałem) i ogólnie w jednych filmach jest jednym z głównych aktorach w innych niekoniecznie, ale wszystkie filmy jak na swój gatunek były spoko, chyba tylko ta komedia romantyczna tak średnio, ale jak na taki gatunek to nie była zła. "Do utraty sił" w takim razie jeszcze obejrzę, skoro polecasz :D dzięki!

Micman1995

aktorów*

Micman1995

Polecam Ci jeszcze Brokeback Mountain. Trudna rola, z którą Jake świetnie sobie poradził. :)

Bonesss

Dzięki, będę miał to na uwadze. Właśnie skończyłem oglądać "Dumę i uprzedzenie" z Keirą Knightley (bardzo ładny film swoją drogą) i zastanawiam się co jeszcze obejrzeć na wieczór :D

Micman1995

Naprawdę polecam. Film jest kameralny; oszczędny w efektach, ale piękny. Ma swój klimat, którego nie da się ani podrobić, ani powtórzyć. Jeśli obejrzysz, to chętnie poznam Twoją opinię na jego temat. :)

Bonesss

Napiszę Ci, kiedy tylko obejrzę. Masz moje słowo ;)

Micman1995

W takim razie czekam z niecierpliwością ;)

Bonesss

Hej, nie myśl, że o Tobie zapomniałem. W końcu dałem słowo :) myślę, że Tajemnica Brokeback Mountain to bardzo dobry film o przyjaźni, ludzkich problemach, relacjach i w końcu dostosowywaniu się do warunków życia w Ameryce w drugiej połowie XX wieku. Jake zagrał przyzwoicie, ale powalił mnie Heath Ledger, gość się naprawdę wczuł. Szkoda, że nie żyje, na pewno stworzyłby jeszcze z kilka fantastycznych kreacji. Historia smutna, ale piękna. I mówię to ja, mimo że nie akceptuję i nie popieram homoseksualizmu :) widoki i muzyka na bardzo wysokim poziomie. 8/10 ode mnie ;)

Micman1995

Ja pierwszy film z nim to "Prince of Persja" gdzie mnie po prostu zaczarował, dlatego ogladnelam go 3 7razy. Potem "Bogowie ulicy" i "Zodiak". Wczoraj ogladalam "Labirynt" normalnie on przeszedł sam siebie. Mam zamiar ogladnac wiecej filmow z nim, wiec piszcie ktore oprocz tych co wymienilam polecacie :) z gory dzieki i pozdrawiam wszystkich fanow Jack'a :D

Nuriel10

Dzięki i wzajemnie, serio lubię tego aktora :) jest taki film, produkcja dosyć świeża, z zeszłego roku - Do utraty sił. Jack gra boksera po dosyć traumatycznych przejściach (przypakował troszkę do filmu :D). Jeszcze jeden, dziwny, ale dobry film to Wolny Strzelec z 2014. Jack gra tam główną rolę, taką cwaną hienę dziennikarską - oj, tam to on pokazał swój kunszt aktorski, naprawdę gorąco polecam! Pokazuje w sumie dziennikarstwo i media od kuchni :p jest jeszcze film Bracia, gdzie Gyllenhaal ma brata, który jest w Afganistanie i w sumie nie wiadomo co się z nim dzieje, a kiedy tak opiekuje się żoną swojego nieobecnego brata, to trochę się do siebie przybliżają ;) a tę żonę gra piękniutka Natalie Portman ;) swoją drogą Książę Persji też mnie zaczarował. Nie jest to jakiś ambitny film, ale bardzo ładny :D

Micman1995

Dzięki za filmy. Wolnego strzelca tez oglądałam i zgadzam się z twoją opinia. Na prawdę pokazał klasę. Resztę filmów obejrzę jak będę miała wolną chwilę :).

Nuriel10

Jasne, nie spiesz się, Jake nie ucieknie :D osobiście też jeszcze mam trochę filmów z nim do obejrzenia ;)

Micman1995

No. Miejmy nadzieje ze dostanie jakas dobra role np w kryminale i swiat go zobaczy, bo z tego co wiem nie jest zbyt znanym aktorem a ma wielki talent :)

Nuriel10

Myślę, że jest dosyć znanym aktorem, ale i tak zasługuje na większą sławę. Chociaż może i dobrze, że nie jest znany tak jak Leo DiCaprio czy Brad Pitt, bo chociaż może normalnie skupiać się na filmach ;)

Micman1995

No. Niektorym odbija jak staja sie zbyt slawni, a takich aktorow nie lubie. Wkurza mnie np. to,
ze dostaja role, ale nie dlatego ze sie nadaja, tylko ze sa slawni i wiecej mozna na filmie zarobic. To strasznie wkurzajace :(

Nuriel10

Dokładnie :(

użytkownik usunięty
paw_2

Ja także. Pozdrawiam.

paw_2

Zgadzam się. No i podobał mi się ten jego tik nerwowy, czyli to specyficzne mruganie oczami. :D

paw_2

Powinni go obsadzić w nowym sezonie "True Detective'a".

Bonesss

Polecasz sam serial? :)

Micman1995

Jak najbardziej. Pierwszy sezon wbija w fotel, naprawdę mocna rzecz. Z drugim już niestety gorzej, ale da się oglądać. Jest kilka lepszych momentów. Generalnie pierwszy i drugi sezon nie są ze sobą niczym połączone; każdy opowiada zupełnie inną historię, nie ma też ani jednej postaci, która spajała by ze sobą jedynkę i dwójkę, także nie ma przymusu i nie trzeba koniecznie oglądać, jeśli się nie podoba. :)

Bonesss

Świetnie, będę miał to na uwadze. Obecnie oglądam Supetnaturals, ale cały czas siedzę w 1 sezonie i szukam jeszcze drugiego serialu, za który mógłbym się wziąć.

Micman1995

W takim razie życzę udanego seansu. Mam nadzieję, że spodoba Ci się ten serial. Nie każdy lubi tego typu produkcje - przytłaczające i mroczne - ale nie powinieneś się zawieść. :)

Bonesss

Czyli, to będzie czyste zgadywanie, serial jest o tematyce detektywistycznej? :D no dobrze, żarty na bok. Jest nawet taka gra, w której jako duch zamordowanego trzeba rozwiązać zagadkę i rozgryźć... przyczyny swojej własnej śmierci. Nie grałem, coś widziałem na YouTube, ale gra wydawała mi się mroczna ;)

paw_2

a ja się modlę aby twojego avatara już nie widzieć

paw_2

On jest na tyle dobrym i rozchwytywanym aktorem, że raczej skupia się na tzw. dużym ekranie. Jeszcze długo nie zobaczymy go w serialu, chyba, że tak sam zdecyduje

paw_2

Hej, właśnie jestem po obejrzeniu labiryntu.
Film sam w sobie genialny ( szkoda Że ja już taka genialna nie jestem i kompletnie nie rozgryzlam oco chodzi w tym filmie mówię tu o starszej pani i porwaniach jak i co to ten labirynt) trudno będę musiała żyć w niewiedzy :D ale wracając do tematu no facet genialnie odegral te rolę , przyznam szczerze że nie trawie tego jak gra, ciepłe kluchy I tyle a tutaj proszę prosze facet jak się patrzy!
Wręcz pociągający więc brawo dla niego za tą rolę i oczywiście jeszcze raz polecam film , jak by ktoś rozgryzl to o czym mówiłam to chętnie przeczytam wyjaśnienie

paw_2

Takie pytanie z innej beczki . Jak sie czyta jego nazwisko?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones