Jakub Gierszał

8,2
26 886 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jakub Gierszał

Znalazłam te dwa konta, podobno oficjalne:

https://twitter.com/jakubgierszal
http://i.instagram.com/monknuts/

Ktokolwiek jest w stanie potwierdzić lub zaprzeczyć ich prawdziwość?
Niezbyt mi się zgadzają z osobowością, jaką Jakub Gierszał prezentuje w wywiadach, ale w sumie w internecie ludzie inaczej się zachowują, niż na żywo :) no i to dobre dla promocji (choćby jego dziewczyna mogła go pokierować w tym kierunku)...
Niektóre posty są cokolwiek zastanawiające, jak choćby ten o niechęci do osób z członkami zespołu 1D w awatarach.

AlexAshtray

Po zastanowieniu, konto na instagramie ma sporą szansę bycia prawdziwym - to na twitterze to na stówę jakiś fejk.

AlexAshtray

No właśnie to na twitterze jest jakieś podejrzane. Dziwnie pisze, jak jakiś analfabeta....Ale ma niezły fejm wśród napalonych 14 latek z zagranicy :P

PsychopatycznoOdwetowa

Powiedziałabym, że pisze jak typowy nastolatek/ka z tumblra... Gierszał używający określenia "kawaii"? No błagam :)
I coś wątpię, żeby on kiedykolwiek lubił Enter Shikari.
W ogóle masa rzeczy się tam nie zgadza... co nie zmienia faktu, że jest jakaśtam szansa, że to jednak JEST jego konto
(co byłoby cokolwiek przerażające).

AlexAshtray

Ten profil na insta to teraz jakas dziewczyna jest :P

Spleen_D

Ciekawe, czy to od początku nie był jego profil (mam taką nadzieję), czy zmienił url i ta laska go przejęła.
Właśnie zauważyłam, że na twitterze ma opis "inspirować ludzie. Aktor", więc na stówę fejk :P
Ktoś się nieźle bawi.

AlexAshtray

Stawiam, że raczej nie był. Pewnie Jakub ma na tyle barwne realne życie i na tyle niskie ciśnienie na fejm, że nie pomyślał o zakładaniu sobie instagramów i innych :D

Spleen_D

I chwała mu za to :) Rozczarowałabym się nim, gdyby to były jego konta.

AlexAshtray

W jednym z wywiadów mówił kiedyś, że nie ma kont na twitterze i instagramie ;)

Verona_

A Facebook?

kalambury1008

Chyba też nie ma, a jeżeli jakieś konta istnieją to raczej założone zostały przez fanów

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones