Jakub Gierszał

8,2
27 299 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jakub Gierszał

Założyłam konto, tylko po to, aby zdementować plotki dotyczący Adeli Ch. Otóż miałam
ogromne szczęście być na premierze Yumy w warszawskiej Kinotece i przez pewien czasu
obserwować pana Gierszała jak i przeprowadzić krótką rozmowę. Ale przejdźmy do rzeczy.
Otóż gdy po kilku drinkach, gdy poszłam do toalety, wpadłam tam na Jakuba w objęciach
wysokiej brunetki, dość ładnej, trochę piegowatej o dość obfitych kształtach w wieku trochę
ponad 30 lat. Para była dość zajęta sobą, ale dość szybko spostrzegli moja obecność i
udali się w inne miejsce. Wyglądali na szczęśliwych. Chciałam podzielić się ta informacją z
fankami Kuby, by nie robiły sobie nadziei. Dziękuję :)

dallas63

Adela Ch. też była na tej premierze w kinotece z tego co wiem....lol :PPP jak to wytłumaczyc jak nie tym ,że są razem???

dallas63

Z tego co zaobserwowałam na premierze Yumy, to Adela trzymała się cały czas z nim, albo była gdzieś obok;) a jedyną brunetkę jaką przytulał, to była to jego mama, która wygląda dość młodo;)

goshia87

a skąd Ty wiesz, jak wyglada jego mama? :)

politka_2

przez podobieństwo;) no i słyszalne "mamo" ;)

goshia87

aah, rozumiem. ;) wybacz, ze pytam, ale jak udało Ci sie byc na premierze? ;)

politka_2

byłam z koleżanką, która wygrała zaproszenie od jednego ze sponsorów filmu ;) było bardzo fajnie, wrażenia niesamowite, bo pierwszy raz miałam okazję uczestniczyć w takiej gali:D zobaczyć gwiazdy, no i tą najważniejszą Shooting Star :D

dallas63

Ta brunetka to jego kochanka znana w branży jako "miriam". Sam kuba nie ma zbyt dużego szczęścia z kobietami, więc poluje na tzw "shemale"," dziewczyny z prąciem". Ponoć stwierdził, że lepiej rozumieją jego nastroje i charakter.

Moondog

jeny , homofobia się szerzy .....

lenka310388

homofobia homofobią, ale Jakub chyba gejem nie jest. wiec nie wiem jak to nazwac, ale okej :P

politka_2

kolega moondog widocznie lubi poruszać takie tematy, może to go podnieca albo co :P

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Moondog

poproszę skany z tych gazet;)

goshia87

Kup ją sobie!

Moondog

to poprosze tytuły!

goshia87

Film nowy przeciez.

Moondog

przejrzałam cały magazyn i nic nie znalazłam;)

użytkownik usunięty
goshia87

Szanowna Pani, z całym szacunkiem, ale piractwo nie leży w dobrych obyczajach. Pozdrawiam serdecznie.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
tearofmankind

Nie. Nie pomyliłam pojęć.

Moondog

czy ktoś tutaj obraża Twoją matkę?

Moondog

Wydaje mi się, że Kuba mógłby mieć tysiące innych, które zrozumiałyby go!!!

użytkownik usunięty
dallas63

o to kuba lubi kobiety z dużymi cyckami a ja mam małe ajj

Dziewczęta/Panny /Mężatki /Rozwódki etc etc...dajcie sobie spokoj z tym caaałym Gierszałem , facet ma beznadziejny gust wezcie się za szydełkowanie twórcze bądz inne prace pożytku publicznego :D I nie obściskiwaaaaal się w kiblu z żadną brunetką ( hhaha puk , puk czas się obudzić to był tylko SEN ) Tylko jest w kilkuletnim związku . Musiscie ,,bidne,, z tym żyć :D !

lenka310388

lenka310388 , skąd wiesz, że Jakub Gierszał jest w kilkuletnim związku ? Nie chodzi mi o to, że jestem nim zawascynowana, o wiem, że to niemożliwe, że kiedyś spotkam Jakuba, ale interesuje mnie to co napisalaś, Jakub w żadnym z wywiadów o tym nie wspominał, nawet nie odpowiada na pytania o swoim życiu prywatnym. Więc jak możesz, wytłumacz wszystkim skąd masz te informacje.

haankaa

lenka napisała wcześniej,że zna jego wybrankę.

haankaa

nomercy ,podała ci już odpowiedz.

lenka310388

Ok ok, nie widziałam, że napisałaś, a interesowało mnie to :)

haankaa

no to już wiesz :) ps...on nie jest aż tak przystojny...jest ? :P chyba nie ...:)

lenka310388

lenka, odczytałaś moją wiadomość na priv?

nomercy1410

hey olu :) niestety nic nie dostałam...:/ wierdo.

nomercy1410

nomercy ....wysłałam juz kilka wiadomości na priv , nie wiem dlaczego ich nie otrzymałaś...gdybyś nie dostała tej kolejnej z dzisiaj , to daj znać . miłej soboty by the way :)

lenka310388

Lenka a ty znasz osobiście Kubę ? :)

haankaa

Poznałam go na przed premierowym pokazie Wszystko co kocham . I to by było na tyle. Więcej go nie spotkałam. Więc raczej ,,osobiście,, go nie znam . pozdrawiam :)

lenka310388

aa , to fajnie , że go poznałaś :)) a jego wybrankę znasz dobrze ? :p

haankaa

Była moją ,,szefową,, ;) :p można by rzec . na szczęście nie trwało to długo .ha !

lenka310388

czemu na szczęście ? niemiła ? :)

haankaa

btw , nie wiem czemu ale mój wcześniejszy post o pani Adeli , został usunięty ...,,dziwne,,. myślę ,że to subiektywne uczucie .ogólnie za sobą nie przepadałyśmy.

lenka310388

a no dobra ,a skad wiesz ze są razem skoro się nie lubiecie ? :) przepraszam , ze tak pytam ale jakos interesuje mnie to :))

haankaa

oj dziewczę...( btw. nie wiedziałam ,że trzeba się z kimś przyjaznić ,żeby wiedzieć ,że ta osoba ma chłopaka/ dziewczynę) ale skoro chcesz wiedzieć , to pojawiają się razem na wszytstkich premierach (mniej lub bardziej widocznie) galach itp. wiem ,że adela towarzyszyła także ekipie wck już podczas nagrywania ... także są ze sobą już od dłuższego czasu. ( dziwnie się czuję opowiadając o czyimś związku.:/ pracowałam jako montażysta stąd znam panią ch. to tyle.pzdr .

lenka310388

Ojej dzięki :)

haankaa

no problemo ;)

lenka310388

ale i tak dzięki :))

lenka310388

pracowałaś nad montażem "Wszystko co kocham"? jeju, pozazdrościć, takie piękne widoki tam były;D kocham morze:D

goshia87

hey , zle się wyraziłam z pania adelą ch. prcacowałam ale przy produkcji usta-usta. Z wszystko co kocham , nie mam nic wspólnego ( niesety ) zwłaszcza ,że zaczynałam dopiero studia. na premierze wck byłam obecna tylko z powodu zaproszenia ,,jako osoba towarzyszacą ,, pozdr. dziewczęta ! ;)

lenka310388

aaa spoko, to raczej ja źle zrozumiałam:P pozdro!:)

lenka310388

jest troche przystojny lenka :)

dallas63

przecież to edał

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones