James Franco

James Edward Franco

8,1
42 290 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby James Franco

Ostatnio gdzieś czytałem że James Franco jest gejem, nawet na jego oficjalnym profilu na
facebooku jest pełno komentarzy o tym że jest homoseksualistą. Prawda to czy nie?

Gaddar93

w sumie to nie do końca wiadomo, z jednej strony powiedziałabym że można tak sądzić po zdjęciu z instagrama z Zacharym Quinto lub też zdjęcie w łózku z Keeganem Allenem.Nie wiem czy on sobie żarty robi czy serrio jest :D

Gaddar93

to wie tylko on tak na prawdę.......nigdy nic wprost nie powiedział.

Gaddar93

to tak naprawdę wie tylko on sam...nigdy nic wprost nie powiedział.

Gaddar93

Wątpię, Franco jest biseksualny- spotykał się z wieloma aktorkami i modelkami, jednak jeżeli wierzyć plotkom gustuje tez w mężczyznach.

Gaddar93

nawet jeśli jest pedałem to co z tego.

Abraxus

Nic z tego, wiadomo że to nie zmienia tego iż jest znakomitym aktorem, a spytałem tylko z ciekawości.

Gaddar93

no właśnie. Znakomity aktor i tyle. Co robi po robocie to nie nasza sprawa

Abraxus

bede miec zlamane serce :C

Gaddar93

Tak lubi w dupala

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
spycialec

Nie no stary to jeszcze nic pewnego :P A pozatym to świetny aktor, nie zasługuję na 1 :D

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
spycialec

Haha bawią mnie takie trolle jak ty :) Kontynuuj

spycialec

No tu już chyba przesadziłeś :P

spycialec

Hahaha. Jeden z głupszych komentarzy, jakie przeczytałam na forum filmweba. Kiedykolwiek.

Gaddar93

to twoje iQ?

Gaddar93

Gdybyście śledzili jego facebooka i instagrama to byście wiedzieli, że James ma bardzo specyficzne poczucie chumoru i jest wyjątkowy:D z tym gejem to są żarty, poza tym wychodzi film, w którym gra geja...
Ehh...

Gaddar93

a kogo to obchodzi z kim spi ..wazne ze sie z tym nie obnosi jak biedron i dobrze robi robote aktora?
kiedy polska wyjdzie z zascianku europy ? Dzieci dla gejow nie ...ale tez nie traktujmy ich jak chorych na Aids ..

Amiga1240

A widzisz tu żebym coś źle o nim powiedział? Po prostu spytałem z ciekawości, cenię go jako aktora bo jest świetny i tyle.

Amiga1240

W Polsce to nawet chorych na AIDS się lepiej traktuje niż homoseksualistów...

użytkownik usunięty
Gaddar93

Wielkie halo. Eminem też jest gejem

10/10

Gaddar93

Niemozliwe!

Gaddar93

http://wyborcza.p//1,75475,17385940,Berlinale_2015__James_Franco_zmienia_sie_z_g e ja_w.html
Polecam przeczytać :) (i pousuwać spacje)

Angela4b

To co robi rzeczywiście roznieca w widzach ciekawość, powoduje zadawanie pytań, co nim kieruje, czy nie ma czegoś ukrytego, tajemnicy, drugiego dna. Myślę, że prawdę najlepiej zna on sam. Szkoda czasu na skupianie się na tym, bo Franco ma chyba o wiele więcej do zaoferowania niż dywagacje na temat tego z kim sypia:)

PurpleAngel

Oczywiście, że ma ale spekulacje na temat jego seksualności go bawią, a jednocześnie sprawiają, że wielu ludzi bardziej się nim interesuje. Nim i jego produkcjami, co przekłada się na zyski :) Innymi słowy- ciekawość założyciela tematu nikomu nie szkodzi.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones