Jamie Dornan

James Dornan

7,4
22 749 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jamie Dornan

az cieżko sie go oglada, czlowiek jednej miny, wybitnej kariery mu nie wroze, wyglad go ratuje

un_soleil

Obejrzyj serial The Fall :)

un_soleil

Fakt.

un_soleil

w ogóle się tym nie zgadzam. Greja zagrał bardzo przekonująco według mnie :)

un_soleil

Popieram.

un_soleil

jest taki bezpłciowy że aż zęby bolą. Nie tylko aktorsko, ale i wizerunkowo drewno. Wygląda jak uczłowieczona lalka Ken. Po obejrzeniu filmu nie potrafię sobie przypomnieć nawet jednej, interesującej cechy jego gry lub wyglądu.

Agamnik

Polecam obejrzec The Fall

Agamnik

Tak jak pisze EvitaPM, obejrzyj The Fall i dopiero oceń ;) Nie widziałam jeszcze "50 twarzy Greya" i gry Jamiego. Chyba chciałam najpierw spojrzeć "trzeźwym" okiem na jego grę w serialu, a nie przez "pryzmat" Greya.

monixfrix

Kto z oglądających The Fall uśmiał sie gdy Ana mówi do Christiana "you are completely serial killer"?? ;-))) Dziwie się, ze to nie Jamie od razu dostał angaz, jako że doświadczenie w wiązaniu i zniewalaniu kobiet juz miał ;))))

EvitaPM

"-You're the complete serial killer.
-Not today" ;)
Mi się Dornan podobał w 50 shades,ale jak czytam książkę, oczami wyobraźni widzę jednak Bomera.

queen7

Oj ta tez, Matt nr1, ale Dornan pozytywnie mnie zaskoczył, choc na poczatku byłam rozczarowana tym wyborem.

EvitaPM

a wlasciwie nie tyle rozczarowana co nieprzekonana. Nadala nie wiem jak najpierw mozna było wybrac Charliego Hunnama. ratunkuuuuu, to dopiero byłby strzał w kolano. Dobrze sie stalo, ze zrezygnował i role zgranął Jamie :)

EvitaPM

Też byłam przerażona, kiedy padła propozycja Hunnana. Ale uff! Fani Dornana mogą się czuć spełnieni (choć według mnie mógł zagrać lepiej...) :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones