Jamie Foxx

Eric Marlon Bishop

7,9
42 976 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jamie Foxx
aleksandrab05

zagrał jak amator

Ricky79

Jak wzięty z ulicy amator.

desmond19989

"Wiódł ślepy kulawego"...

Ricky79

a w ulubionych masz Hobbita, hahah sie zlituj synek, sie znasz na aktorstwie i filmie : ]

master_of_vinyl_donuts

Po pierwsze nie synek bo nie jesteś moim ojcem a po drugie ktoś kto ocenia Jeż Jerzy 2010 i daje 6 , to też świadczy jak zna się na kinie. :)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
master_of_vinyl_donuts

Trollu bo tak można ciebie nazwać, widzę ze masz dużo czasu żeby tu siedzieć i obrażać innych dlatego że mają swoje zdanie na temat gry jednego a pewnie i twojego ulubionego czarnego aktora, jeżeli nie lubisz J.R.R. Tolkiena to po co to oglądasz lub krytykujesz? taki wpis świadczy że jesteś trollem i do dosłownie i na pewno gdyby mogli cię obsadzić w filmie Hobbit zagrał byś główną role -właśnie trolla. :)

Ricky79

Lepszy troll niz żałosny hobitek :D
Ja mam duzo czasu ? ale to nie ja odpowiadam zaraz po dojsciu wiadomoci, tylko ty, wiec kto ma duzo czasu, ten ma, za robote sie wez obiboku maly.
Jamie to nie jest moj ulubiony aktor, nawet nie jest w 20stce, znowu ci sie nie udalo :p
Tolkien a ten szajs nakrecony dla dzieciarni, w bardzo tragiczny sposob, to 2 rozne rzeczy, takze daruj sobie hobitwoy gnomie.

master_of_vinyl_donuts

Nie mam czasu na takie pierdoł, jest takie przysłowie " Mądry głupiemu ustępuje " więc narazie trollku :)

Ricky79

"Nie mam czasu na takie pierdoł, jest takie przysłowie "

hahha naucz sie tumanku poprawnej polszczyzny, zanim zaczniesz dawac innym rady :)

Ricky79

Dobrze zrobiłeś, olewając gościa ciepłym moczem. Prostacki megaloman to jest. Pozdrawiam.

Ricky79

Nie, no bez przesady. Nie lubisz go - OK, ale sztuczności w nim żadnej nie było

aleksandrab05

Dokładnie! Ode mnie też 10!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones