Jamie KennedyI

James Harvey Kennedy

6,8
2 804 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jamie Kennedy

żaden z niego dobry aktor.. Oglądam zaklinacz dusz i gra tam żałośnie, cały czas ten zaspany ryj.. Nie rozumiem Jak Jennifer Love Hewitt mogła sie z nim spotykać jest obleśny xD

Wiki69

oj przesadzasz .
aż taki obleśny to on nie jest ..

apple_09

oj jest jest ;D

Wiki69

Daj spokoj, to bardzo mily facet, a poza tym nie masz racji, dobrze gra swoja role, jest wlasnie taki, jaki powinen b

Wiki69

nie no widać że sie znasz , przystojny , fajny facet.Poza tym jak patrze jak oceniłaś władce umysłów to mam ochotę sie zabić

leb_pelen_filmow

A twoim zdaniem na jakaś ocene zasługuje ten film? Mnie niestety nie wciągnął, chociaż myślałam że będzie inaczej.
"nie no widać że sie znasz , przystojny , fajny facet." nie wiem do czego to?

Wiki69

Dokładnie strasznie wygląda w zaklinaczu dusz. Szczerze myśłałem, że jest młodszy ale już w raperach w malibu miał 30 lata. Co do Jennifer Love Hewitt strasznie ma grupą pupę w tym serialu zaklinacz dusz zawsze pokazują ją tylko do pasa, może dla tego jej nikt nie chciał.

Wiki69

masz racje, jest oblesny na maxa. :D aktorsko nie wiem jak sie teraz prezentuje, dla mnie pozostanie zawsze Randym z "Krzyku" . ;)

Wiki69

Sama jesteś obleśna. Nie znasz się na aktorach. Świadczy o tym chociażby fakt, że Krystynie Feldman dałaś 1.
Więc wyjdź i się nie wypowiadaj, bo aż żal czytać.

Wiki69

Zgadzam się jest obleśny , kiedy zobaczyłam ze Jennifer spotykała sie z nim to byłam w szoku !.W serialu ''zaklinacz dusz'' zastąpił profesora Payna, uważam ze jest to zmiana zdecydowanie na gorsze ! Facet nie pasuje do tego serialu i psuje klimat , gra żałośnie .Serial dużo stracił w moich oczach...niestety

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones