Jan Englert

Jan Aleksander Englert

7,9
31 963 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jan Englert

Englert.

użytkownik usunięty

Dla mnie aktor dobry, ale nie bardzo dobry. Taka dobra czwóra w dzienniku ; ) Za to jest bardzo
dobrym dyrektorem.
Słuchając wypowiedzi publicznych wydaje mi się, że jest prywatnie niezłym gnojem, który od
wszystkiego umywa ręce i spada na cztery łapy.

i podrywaczem chyba też jest dobrym, od poniedziałku oglądam serial ,, Dom " zajebiście grał Rajmunda Wrotka co Bawolikową i Halinę do Grety Garbo porównywał, boże jak ja bym chciała żeby mnie ktoś do jakieś aktorki porównał, chętnie wracam do serialu Dom bo jest super serial. Od zeszłego roku przez Englerta mam zdolność do wyszukiwania u kogoś podobizm tak jak Englert w domie wyszukiwał podobizny do Grety Garbo.

Teraz, kiedy ktoś ma zdanie odmienne od większości, a tym bardziej niepochlebne w stosunku do jedynej słusznej partii rządzącej, wtedy przykleja mu się łatkę "gnoja"...
Śledzę wywiady z Janem Englertem i jego wypowiedzi medialne, a nie zauważyłam, żeby przez ostatnie lata zmieniał poglądy chociaż w połowie tak często jak chociażby Daniel Olbrychski...

Mi_na

Ja ma w d.... jego poglądy. Dla .mnie to absolutny top polskich aktorów w historii naszego kina

maciekd_filmweb

Obawiam się, że nie zrozumiałeś mojej wypowiedzi, bo tak się składa, że dla mnie Jan Englert to tak, jak i dla Ciebie, jedna z legend polskiego kina - bez niego nie byłoby wielu filmów i naprawdę świetnych kreacji aktorskich.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones