Jan PietrzakI

Jan Stefan Pietrzak

2,2
849 ocen występów osoby
powrót do forum osoby Jan Pietrzak

Oburza sie ze TV go nie chce wpuscic, oraz napawa się, ze ma elitarna publicznosc, ktora placi 50 zlotych za jego wystep. Panie Jasiu, moze trochę pofolgować? Moze to syndrom Heisenberga się wkrada? Widocznie nie jest Pan juz trendy, skoro TV nie chce Pana ugościć.

Zeke

Za to "trendy" są wszelkiego autoramentu Dody, Wiśniewscy, Mroczkowie, Cichopki, Paschalskie czy inne Muchy...

manissimus

Wszystkim tym pożal się Boże 'gwiazdom' przez 'małe g' do Jana Pietrzaka jest dalej niźli stąd to Australii. Jan Pietrzak to osoba wielkiego formatu, podczas, kiedy znaczna większość 'gwiazdek' to pożal się Boże satyra na gwiazdy. Co do samej twórczości Jana Pietrzaka nie będę się wypowiadał, ale cokolwiek by nie powiedzieć to zawsze darzył Go będę ogromnym Szacunkiem, jako, że - moim zdaniem - jest za co ! A to, czy ktoś się ze mną zgodzi, czy też nie - przepraszam, ale w najmniejszym stopniu mnie to nie interesuje !

cOOba

Albo - prostszym językiem (bo może do niektórych inne słowa nie trafią): MAM TO W DUPIE !

Zeke

A nie wpuszczają go za poglądy polityczne, tak jak np. Korwina. Bo pan Jan to prawicowiec, a wiadomo, że w Polsce prawicę tępić trzeba.

konsewatywnyliberal

odniosłem podobne wrażenie.

konsewatywnyliberal

Akurat co do pana Korwina Mikke to wydaje mi się, że nie potrafi już zaproponować niczego nowego, wiem, ze Polska polityka jest w momencie stagnacji, ale ma dość kontrowersyjne poglądy i większość boi się podpisywać pod jego poglądami, dodatkowo nie potrafi obecnie zdobyć zaufania społecznego, stąd takie niskie wyniki wyborcze.

Zeke

Też tak uważam. Pan Pietrzak pozostał w minionej epoce. Teraz nie ma już sensu robić kabaretu z polityki, bo to sam kabaret. Podobnie z Kryszakiem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones