Jan Prochyra

7,1
2 333 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jan Prochyra

Smutna wiadomość, zwłaszcza, że był w sile wieku...

cec71

ale był przy kości,a grubi szybciej umierają,problemy z sercem,cukrzyca itd...R.I.P*

dj_carlos

(*) Wielka szkoda tyle nie zapomnianych ról Obelix Kłapouchy i wiele innych naprawdę smutna wiadomość :(

bunga76

[*] Obelix w Jego wykonaniu to był majstersztyk

dj_carlos

Dj carlos z tego co wiem to nie umarł od otyłość i,bzdury piszesz w tym przypadku.

88johny11

a ty ślepy jesteś?!,czy ja napisałem że zmarł na otyłość?pisałem ogólnie że ludzie otyli szybciej umierają taki stan rzeczy,,niekoniecznie na samą otyłość,ale pośrednio na serce czy na cukrzycę,osobiście nwm na co konkretnie zmarł,ale gdy się dowiedziałem o tym wiedząc że był gruby to tak napisałem ogólnie o ludziach takich jak on z tuszą,zresztą coś mi się obiło że miał coś z sercem (może się mylę) i to również podprowadziło,do tego co napisałem,bo jeśli zmarł na to,z pewnością było to pośrednio z powodu jego wagi,i nie wykłócaj się tu ze mną,w obliczu kogoś śmierci,trochę kultury człowieku,pa!

dj_carlos

Za grosz kultury to nie masz ty.Twoje słowa -ale był przy kości,a grubi szybciej umierają.Człowiek umarł a ty piszesz głupoty,nie znałeś go i oceniasz po wyglądzie dzieciak jesteś.Idź się pobaw w piaskownicy a nie piszesz głupoty na czyjś temat.Dziękuję do widzenia.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
88johny11

aha i już mi więcej nic nieo dpisuj,skoro napisałeś już do mnie do widzenia

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
88johny11

no tak jak twierdziłem odezwałeś sie debilu,a prosiłem cię,żebyś się nie odzywał,a gimbusem jestes ty,ma nawet nie po twym nicku stwierdzam że masz 11 lat,no faktycznie dorosły jestes,,zamknij ryj gnoju wreszcie bo na takich jak ty nie mam czasu,jestes trollem bo żeby na śp.janie prochyrze obrażać inna osobę uważasz że tak postępuję dorosły człowiek,ja mam 28 lat gówniarzu,więc jeżeli NIE jESTEŚ SAM GIMBUSEM TO MI JUŻ NIE ODPISUJ,OK? NARA!!!!!!!!!!!

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
88johny11

to zachowuj si,ę chociarz jak przystało na twój wiek,bo ja jestem o rok starszy downie jeden,aha i już nie żyjesz,przyjadę do cb,i zapie*dolę na śmierc,przej*bałeś sobie już,żal mi twoich rodziców że takie coś sie im urodziło,pewnie pijani byli jak cb tworzyli,patologia po tobie widać że jest dziedziczna,ale nie martw się ,jak cie zabiję,będą mieć z tobą już koniec problemu

88johny11

I tak przyczyna chyba wciąż nie jest znana.

cec71

(*) Mi także zapisał się w pamięci przede wszystkim jako Obelix i Kłapouchy.
Spora strata,nie był jeszcze stary.

cec71

Wspaniały aktor i w telewizji i w teatrze i w dubbingu...wielka szkoda [*]

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones