Jane LevyII

Jane Colburn Levy

7,3
3 968 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jane Levy

mi ona bardzo przypomina Emme Stone :) A wam??

kosciej_99

Właśnie mam tak samo. Przed chwilą sobie przypomniało, że przypomina mi właśnie Emmę.

kosciej_99

tez się na to złapałem :p

makumba_filmweb

troszke ale Emma jest brzydsza

kosciej_99

no mi też. :)

kiniia

Mam wrazenie, ze gdy sie usmiechnie <tak z zabkami> ma identyczny usmiech do kristen stewart.

Evil_IceAngel

Nie porównuj gówna z czekoladą...

theonlykind

Kristen jest świetna , nie obrażaj .

naka1234

Kirsten do świetnej to daleko pod każdym względem. Urodą nie grzeszy, aktorką jest przeciętną przez co musi dawać dupy aby dostać role (Królewna Śnieżka i Łowca) i ogólnie źle jej z oczu patrzy. Chociaż patrząc na twój gust filmowy to nic dziwnego,że jesteś jej fanka... Kto o zdrowych zmysłach daje 10 wszystkim częścią Zmierzchu? Nawet moja młodsza siostra po obejrzeniu tego powiedziała, że książka trzyma jakiś poziom, a film to nudny shit.

theonlykind

Wypraszam to sobie ,o gustach sie nie dyskutuje .Ktoś inny mógłby powiedzieć to samo o tobie !

naka1234

Sorry źle dobrałem słowa. Fakt o gustach się nie dyskutuje, a ty jesteś gustu po prostu pozbawiona lub jeszcze sobie czegoś takiego nie wyrobiłaś. Nie chcę się wykłócać, ale KS jest przeciętną aktorką, a cała Saga Zmierzch to trylogia przeciętności i to jest fakt.

theonlykind

I ty taki cwany ze nie pokazujesz swoich filmów nie chcesz po prostu żeby ktoś ci to samo powiedział!

theonlykind

"i ogólnie źle jej z oczu patrzy"
buahaha, dobry tekst ;D

Evil_IceAngel

Kirsten Stewart to pod względem urody do pięt jej nie dorasta,no i Jane Levy jest podobna do Emmy Stone,ale jest troszkę ładniejsza od Emmy choć obie są ładne.

kosciej_99

wg mnie jest bardziej podobna do Debry Messing, właściwie mogłaby być jej córką :)
tu macie link żeby porównać: http://www.filmweb.pl/person/Debra+Messing-45861

hashman

Raczej mało. Owszem podobna do Emmy patrząc po zdjęciach :) obie są ładne

kosciej_99

Mnie przypomina Emmę Stone i trochę Kristen Stewart (przez zęby chyba). Ale bardziej tą pierwszą (i dobrze), szczególnie w rudości ;)

kosciej_99

Gdy ją pierwszy raz zobaczyłam też pomyślałam o Emmie ;) może to przez te rude włosy... ale nie tylko.

kosciej_99

mi przypomina Milę Kunis :D

kosciej_99

Mi też Emmę :D

Sighma

Troche przypomina Emme.
Ps. taka ciekawostka ,Jane jest juz rozwódką.

kosciej_99

Bardziej przypomina mi Gillian Jacobs(Britta w "Community), nawet myślałem że to siostry

kamil_34

tutaj porównanie http://rantingsoftheninjarobot.files.wordpress.com/2013/04/gillian-jacobs-jane-l evy.jpg

sorry za post pod postem

kosciej_99

Dlatego że jest ruda? To w takim razie mi przypomina Nicole Kidman hłehłe

kosciej_99

jak dla mnie to do rihanny jest podobna pomijając kolor skóry

kosciej_99

A mnie jeśli chodzi o MIMIKĘ przypomina Reese Whiterspoon.

Kaya1456

Reese Whiterspoon, dokładnie :)

kosciej_99

Mi tak samo :D myślałm że tylko mi ją przypomina ;D

kosciej_99

Obie są przeurocze.

kosciej_99

Reese Whiterspoon, jak nic.Aż dziw,że nikt o tym nie wspomniał, w kwestii podobieństw ;)

kosciej_99

Ok czyli tylko dla mnie w Nie oddychaj była Marion Cotillard?

kosciej_99

A mi zaś Bellę Heathcote :)

kosciej_99

Mnie przypomina Rachel Skarsten(z okresu gdy ta grała w Reign i miała rude włosy).

https://www.pinterest.ph/pin/439312138628533516/?autologin=true

Kaya1456

Ooo tak dokładnie! Wiedziałam, że przypomina mi jakąś aktorkę tylko nie mogłam sb przypomnieć jaką. Tak podobna, że mogłaby być jej siostrą :)

kosciej_99

Profilowe ma koszmarne hehe Nie wiem kto zawsze wybiera te zdjęcia profilowe, ale ZAWSZE są koszmarne. To już chyba tradycja. ;-D

kosciej_99

W Evil Dead jako bladolica szatynka przypominala mi strasznie Marion Cotillard!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones