Janusz Chabior

7,8
54 521 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Janusz Chabior

Niewykorzystany potencjał.

użytkownik usunięty

To akto, dla którego człowiek jest w stanie oglądać najbardziej mierny i niskobudżetowy film. Nikt od czasu Maklakiewicza i Himmilsbacha tak na mnie nie dziła. W kazdej roli wypada świetnie. Ja nie rozumiem dlaczego taką charakterystyczną postać wykorzystuje się głównie do ról drugoplanowych lub epizodycznych.

Ja właśnie zastanawiałem się ostatnio, kto mógłby zagrać w filmie o Himilsbachu i Maklaku, gdyby takowy powstawał i doszedłem do wniosku, że Chabior byłby doskonały w roli Jasia. Kto wcieliłby się w rolę jego kumpla, wciąż nie wiem...

pan_dziejaszek

Dokładnie, fenomenalny aktor, marnuje się do ról drugoplanowych
Mialam okazje widziec p.Chabiora na zywo na spektaklu w teatrze - na żywo również przekozak!
Najlepszy polski aktor!

Ci reżyserzy teraz to kretyni. Kiedyś umieli dobrać aktorów do ról, a teraz tylko Karolak, Adamczyk i kilku innych ciągle tych samych słabych ludzi

Facet jest po prostu za dobry na przeciętnego polskiego odbiorcę. Stąd popularność Karolaka i jemu podobnych.

Ja to widzę w roli Jokera i Draculi. Potencjał cały czas jest wykorzystywany. Bez przesady

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones