Janusz KamińskiI

Janusz Zygmunt Kamiński

8,4
6 837 ocen zdjęć
powrót do forum osoby Janusz Kamiński

Będzie 3 Oscar dla Kamińskiego za ,,Czas wojny" w tym roku?

godfather_7

Oczywiście, że ma. Cieszmy się z tego że Polacy w tej dziedzinie są jedni z najlepszych o światowej sławie.

godfather_7

Może być ciężko,ma wysoką konkurencję.Myślę,że akademia może uhonorować Emmanuela Lubezki dla którego jest już to 5 nominacja.

godfather_7

dostal nagrode krytykow za war horse

godfather_7

musi dostac :)

godfather_7

Ja trzymam mocno kciuki za Kamińskiego. Nawet jeżeli oscar przepadnie dobrze że ma już na swoim Satelite za zdjęcia do War horse.

godfather_7

Życzę powodzenia, filmu nie widziałem ale jestem pewien że p. Janusz pozamiatał.

Oczywiście polskie media potraktowały jego sukces tak jakby dostał co najwyżej posadę sprzątaczki w Kodak Theater. Żenada.

godfather_7

Chciałbym, aby Kamiński został uhonorowany Oscarem, ale szczerze mówiąc najlepsze zdjęcia 2011 roku to Lubezkiego za Drzewo życia i to meksykanin zasłużył na nagrodę Akademii w 100%.

godfather_7

Wow nie wiedzialem ze byl mezem przez 6 lat ! pieknej Holly Hunter ! , malo tez ludzi wie ze byl operatorem teledysku Lady Gagi - Aleyandro

godfather_7

Właśnie skończyłem oglądać "War Horse"... Kamiński uratował ten film!
Zdjęcia są genialne!!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones