Janusz Zadura

8,1
1 978 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Janusz Zadura

Koszmar, ten pan robi za lektora w "family guy" na comedy central.

Kompletnie psuje cały humor filmu tym, że próbuje "brzmieć śmiesznie", zmienia głos itd. Coś takiego to rola aktora w dubbingu, a nie "szeptacza"!

Wielka szkoda, bo z egzaltacją Zadury Polska nie ma szans na dołączenie do krajów, które uwielbiają "Family Guy" - on zupełnie psuje atmosferę. Brzmi, jakby popisywał się na urodzinach. Lektor powinien JAK NAJMNIEJ się wybijać.

lucius_vorenus

Tak to fakt, jego modulacja głosu strasznie rozprasza...

lucius_vorenus

Dokładnie, mówi jakby chciał dubbingować (co mu wychodzi żałośnie), a przecież jest lektorem! To rozprasza, okropnie irytuje i zagłusza kompletnie głosy bohaterów. Mogli dać normalnego lektora albo jeszcze lepiej - napisy. Pierwszy raz nie mam ochoty oglądać mojego ukochanego serialu :(

billie_jean4

Januszowi też się nie podobał ten dubbing :P Niestety takie były wymogi i tak właśnie musiał czytać, to nie było jego "widzimisie" - też uważa, że powinny być napisy ;)

Blusiak

Też sądzę, że to był wymóg Comedy Central, żeby podgrywał.

makintosz

ja nie sadze, ja wiem :)

Blusiak

skąd? znasz go?

makintosz

Znam :) Bardzo dobrze nawet :)

Blusiak

rozumiem. a mówił, co sądzi o kreskówce "Familly Guy"?

makintosz

ma do niej ambiwalentny stosunek. ale tak, jak napisałam wyżej - też uważa, że lektorowanie tego i to jeszcze z takim podgrywaniem było kompletnie bez sensu. nie przepadał za nagrywaniem family guy'a.

Blusiak

aha. cieszę się, że na ciebie trafiłem, bo mam jeszcze parę pytań dotyczących Janusza Zadury. można?

makintosz

można, ale może jakoś prv? :)

Blusiak

masz gg? jeśli tak, to podam ci mój numer, bo nie mam wystarczającej ilości punktów, żeby pisać tu na skrzynkę ;)

makintosz

mam, mam :)

Blusiak

37959058

Blusiak

a czy był może lektorem jednego z wydań Aliens decydujące Starcie na VHS-ie ?

Blusiak

nie chciał ale i tak zepsuł.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones