Jared HarrisI

Jared Francis Harris

8,1
23 548 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jared Harris

:] Ten pan jest już oficjalnie Profesorem M... zaskoczeni? no tak... u Richiego spodziewaliśmy się ,,gwiazdy''... nie wymieniano go nawet wśród kandydatów...
ale - nie może być źle... GR zawsze kompletuje obsadę doskonale ;]
PS. a w opisie SH II wwciąż widnieje ,,Profesor Moriarty (Brad Pitt)'' heh...
życzę powodzenia! ;]

the_alex

Zaskoczeni? Owszem, ale pozytywnie! Bardzo się cieszę, że ta rola przypadnie akurat temu panu. Nie mogę się doczekać:)

The_Carnival_Is_Over

Dokładnie, ten koleś to mistrz epizodu. Gdzie się pojawi - jest wiarygodny. Nawet w tej szmirze RE.

the_alex

dla mnie jak nie on to tylko Gary Oldman by pasował

patryk020296

Właśnie obejrzałem pierwszą część Sherlocka. I ku mojemu zdziwieniu Jared grał Pana M. również w pierwszej części :D Wsłuchajcie się w głos :)

Kamior

To nie Harris ale po tym jak zagrał Moriarty'ego w 2 to później podłożył on dubbing pod oryginalnego aktora w wydaniu duology dvd i blu-ray, a następnie tę wersję puścili w TV.

Kamior

Nie masz racji w jedynce moriartiego zagrał : http://www.filmweb.pl/person/Ed+Tolputt-88831 2 - ( usuń spację na końcu )

the_alex

Z jednej strony cieszę się, że go obsadzili w Sherlock'u, ale z drugiej nie wykorzystali potencjału aktora. Moriarty to Nemesis scenarzystów - jeszcze żaden aktor mnie nie rozłożył na łopatki grając tą postać.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones