Jared Leto

Jared Joseph Leto

8,0
68 689 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jared Leto

Role w Aleksandrze i w DBC by na to wskazywały....

Ziutek_Ziutkowski

Co ty pier.dolisz. Oddziel może prace od prywatnego życia.

Ziutek_Ziutkowski

Nie, jest po prostu dobrym aktorem. Toć jak sam prawisz to tylko role filmowe. Zaufaj mi ;)

Ziutek_Ziutkowski

ja slyszalem ze jest kaprofagiem

goraca_bulka

obrzydliwe, świadczyło by o zaburzeniach psychicznych w co wątpię

wikiw99

serio sam powiedzial ze to go kreci moge dac linka do wywiadu

goraca_bulka

a jeżeli teraz napiszę, że lubię zdechłe koty to mi uwierzysz?
Oni co chwilę robią jakieś głupoty w wywiadach czy na jakiś filmikach. Po prostu trzeba umieć rozróżnić żart od faktu. W tym wypadku jestem prawie pewna, że to był dowcip

LuciferRising

poprawka: jestem pewna

LuciferRising

tak to byl dowcip...moj:) hahahah

Ziutek_Ziutkowski

a czy Heath Ledger i Jake Gyllenhaal są gejami? wszak zagrali w "Tajemnicy Brokeback Mountain". czy może Javier Bardem jest gejem? jego rola w Skyfall właśnie na to by wskazywała.

jeśli myśleć w taki sposób, to można by się zastanowić, czy Bale jest Batmanem, a Chris Hemsworth Thorem. PARANOJA.

bbbosa

ale on w 2 gejowskich filmach zagrał, nie ma kobiety i wygląda jak gejuch

Ziutek_Ziutkowski

może jest romantykiem ;)

wikiw99

Prędzej jest niespecjalnie towarzyski i ma trudny charakter ;)

wikiw99

Romantycy grają w gejowskich filmach, nie mają kobiet i wyglądają jak gejuchy? Dość odważna teza.

Ziutek_Ziutkowski

uwierz mi, że ma zapewne więcej kobiet, niż Ty w życiu widziałeś ;]. wygląda po prostu nieco młodo, ale to samo moim zdaniem można powiedzieć chociażby o DiCaprio.

bbbosa

poza tym "Witaj w Klubie" to nie jest gejowski film............... a argumentacja w stylu "zagrał w dwóch takich filmach": Craig zagrał w trzech filmach o Bondzie, czy to czyni z niego tajnego agenta?

bbbosa

ale on mówił, ze to ważny temat i wypowiadał się o swojej postaci tam jako kobiecie

Ziutek_Ziutkowski

Bo grał kobietę gejku.

Ziutek_Ziutkowski

Co do filmu: bbbosa już wszystko wyjaśnił/a

Zaś jeśli chodzi o drugi ''argument'' :
Zastanawiałeś się może dlaczego nie ma stałej partnerki? z naciskiem na ,,stałej'' bo tak to co chwilę się z jakąś kobietą spotyka
Nie dla tego, że jest według ciebie gejem . Tu masz fragment wywiadu:

Jared: Byłem w różnych związkach, przeważnie z aktorkami i , niestety, żaden nie przetrwał próby czasu. Oczywiście powodów jest wiele, ale jeden ciągle się powtarzał. Wzrost zainteresowania paparazzich mną i partnerką. Czyli zero swobody i intymności. A mnie to przeszkadza, bo z natury jestem niespecjalnie towarzyski. Poza tym nie mam łatwego charakteru. Gdy pracuję, mało dbam o życie prywatne, oczywiście, wiem, tracę na tym. Omijają mnie radości, za którymi być może będę tęsknił. Kiedy zapytano mnie, co było najtrudniejszym zadaniem w Mr. Nobody, odpowiedziałem, że rola ojca. Bo nie mam doświadczeń w tej materii.

Na temat jego wyglądu się tutaj nie wypowiadam, bo to co napisałeś zwyczajnie mnie śmieszy

LuciferRising

" przeważnie z aktorkami"
Czyli aktorzy też byli

Ziutek_Ziutkowski

,,przeważnie z aktorkami'', czyli w grę wchodziły również kobiety pracujące w innym zawodzie geniuszu -.-

LuciferRising

Nie oszukuj się

Ziutek_Ziutkowski

Wybacz, że rujnuję ci twój sposób na postrzeganie świata i innych ludzi, ale to ty sobie wmawiasz, że jest gejem
Jakby nim był, to media by to wyczaiły lata temu, poza tym w necie jest masa zdjęć jego i jego partnerek
No ale cóż, nie będę się kłóciła z tak idiotycznym trollem (tak, mam nadzieję, że nim jesteś, bo nadal nie mogę uwierzyć, że na ziemi jest tylu kretynów) który wyzywa innych od gejów, tylko i wyłącznie dlatego, że dobrze wyglądają i nie potrzebują kobiety aby być szczęśliwym
Tym jakże miłym akcentem kończę tę rozmowę, nara

LuciferRising

http (bez spacji) ://i71. (bez spacji) photobucket. (bez spacji) com/albums/i124/rebellion4urkiss/HIM/Ville%20Valo/Ian_Watkins762. (bez spacji) jpg

Ziutek_Ziutkowski

miałam kończyć, no ale trudno
Raz: co to ma do mojej wypowiedzi?
Dwa: Sorry This person moved or deleted this image

LuciferRising

Wpisz w google grafice "Jared Leto kisses a guy" i będziesz miała

LuciferRising

Tak się przyglądam tej rozmowie i sądzę że to że się tak sprzeczacie czy jest on gejem czy nie i tak nie ma znaczenia :) On ma na to wywalone może sobie być kim chce :) a poza tym nawet jeśli byłby gejem chociaż w to nie wierze, to nie znaczy że nie może być dobrym aktorem :) a jest nawet bardzo dobrym.

P.S. Przeraża mnie Twój nick i to że nie masz jeszcze niczego ocenionego na profilu albo po prostu ukrywasz. hmm

Ra_s_al_Ghul

podobno geje idą do piekła, więc cos może być w tej obronie...

Ziutek_Ziutkowski

hehe :D dobre ;)

Ziutek_Ziutkowski

Pudło...
Nie obchodzi mnie czy ktoś pójdzie do piekła czy do nieba (jeżeli w ogóle one istnieją)

LuciferRising

No ciekawe, bo rzekomo interesujesz sie rzeczami jak Twój nick, czyli Lucyferem, co podchodzi pod piekło...

Ra_s_al_Ghul

Raz: W sumie to mam gdzieś czy ktoś jest gejem czy nie, po prostu chciałam się dowiedzieć na jakiej podstawie tak uważa
Dwa: Login taki sobie, po prostu nie miałam pomysłu, więc wzięłam coś związanego z rzeczami, którymi się interesuję. Jednocześnie jest to również tytuł jednego z odcinków mojego ulubionego serialu
Trzy: Czemu miałabym coś ukrywać? Może po prostu założyłam konto po to aby komentować a nie poznawać ludzi o podobnym guście i się z tym obnosić na prawo i lewo?

LuciferRising

a może jesteś zwyczajnym trollem, bo sprzeczne ze sobą wypowiedzi i nick na to wskazują

Ziutek_Ziutkowski

sprzeczne wypowiedzi i nick?
rozwiń swoją wypowiedź, bo nie za bardzo rozumiem co ci w tym przeszkadza

LuciferRising

Dobrze wiesz, tylko udajesz głupiego, ale nie zamierzam wdawać sie w takie dyskusję z trollmi, bo tylko stracę czas i nerwy

Ziutek_Ziutkowski

to z piekłem?
Tak - interesuję się Aniołami, Demonami i tymi typu sprawami (ale tylko się tym interesuję)
Nie - nie jestem jakąś katoliczką, ateistką, czy nie wiadomo kim jeszcze (prawdę powiedziawszy sama nie wiem kim jestem jeżeli chodzi o sprawy religijne)
Jeżeli te istoty wyższe oraz piekło i niebo istnieją, to okey, są i tyle, jeżeli ich nie ma, tak jak sądzą ateiści, to nie ma i koniec
Więc jak już mówiłam, nie widzę w tym nic dziwnego

LuciferRising

nawet palcem nie trzeba pokazywać co jest nie tak w tej wypowiedzi, ale kżdy czytjący ten temat wie już, ze jesteś trollem.
Idź dręczyć ludzi na jimś innym forum

Ziutek_Ziutkowski

Trollem nie jestem (przykro mi, że uważasz inaczej)
Skoro każdy wie co jest w tej wypowiedzi nieprawidłowego, to (za przeproszeniem) do jasnej cholery wytłumacz mi, co tu jest nie tak, bo ja nie potrafię tego pojąć
Możliwe, że wina leży po mojej stronie, bo źle wytłumaczyłam moje poglądy, ale są one tak pomieszane, ze musiałabym zapełnić prawie całą stronę kartki formatu A4 aby to jakoś dokładnie i po ludzku wytłumaczyć
Na innych forach kont nie mam, bo nie widzę takiej potrzeby
Ale niech ci będzie, myśl sobie, że masz rację, mnie to nie obchodzi
Życzę miłej nocy (jeżeli chcesz dalej ciągnąc ten temat, to możesz to zrobić tu lub na poczcie prywatnej)

LuciferRising

chciałbym, żebyś opuścił forum i przestał trollować

LuciferRising

Mi akurat tam nie przeszkadza poznawanie podobnych gustów, dzięki temu że się tutaj zalogowałem i oceniłem już wiele filmów, filmweb podpowiada mi filmy o których istnieniu nie wiedziałem a po obejrzeniu takich filmów szczerze mi się podobały. Spoko bądź sobie tutaj po co tam chcesz :) Każdy znajduje tutaj coś dla siebie, jeśli zależy Ci tylko na komentowaniu to spoko :) Pani Luis Cypher ;)

Ziutek_Ziutkowski

Nie ma kobiety... nie ma żony. Powiedział, że z Shannonem (jego bratem) "przeskoczyli w ten sposób swoje pierwsze rozwody i to jest naprawdę miłe". Ale był zaręczony z Cameron Diaz, która chyba go rzuciła. Podobno dość się to na nim odbiło i spał z pierwszą lepszą. Jak brak dowodów, to zobacz teledysk do Hurricane, który sam reżyserował (niezapomniane przeżycie). Co do stylu to mogę się zgodzić, czasem ta jego moda mnie przeraża, ale ten facet ma na wszystko wy****ne, na krytykę pokazuje f*cka a wychował się wśród hippisów, a to większość jeżeli nie wszystko tłumaczy.

Ziutek_Ziutkowski

też mi się tak wydaje, choć używasz złych argumentów.
to, w jakich filmach zagrał nie ma tu nic do rzeczy.

Ziutek_Ziutkowski

Czy Clint Eastwood jest kowbojem? Role w filmach Sergio Leone by na to wskazywały...

Ziutek_Ziutkowski

Przez bardzo długi czas chodził (o ile nawet nie byli zaręczeni) z Cameron Diaz. :)

Ziutek_Ziutkowski

Czyli Daniel Radcliffe jest na prawdę czarodziejem a Elijah Wood hobbitem? Świetnie, zawsze wiedziałam, że to jednak prawda.

Tak interesuje Cię jego orientacja seksualna, bo sam byłbyś chętny ? Niech będzie kim chce być, byle nadal grał w filmach, robił to dobrze i był szczęśliwy.

Ziutek_Ziutkowski

A jakie to ma znaczenie czy jest Gejem Hetero czy Bi?? Jest fenomenalnym artysta Swietnym Aktorem i niesamowitym piosenkarzem z glosem pokroju Ferdiego Mercury 99% swietych hetero Katolikow nie bylo by godnych mu buty czyscic

Sabcio1234

Dokładnie, trzeba Tobie polać!

Ziutek_Ziutkowski

niee on oblecial polowe blondyneczek hoolywwoodu np Paris Hilton czy Scarlett Johansson. Teraz sie nie wiąze bo ma za duzo fanek

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones