Jarosław Jakimowicz

Jarosław Jakimowicz-Kriegl

4,1
4 087 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jarosław Jakimowicz

Nie rozumiem dlaczego ludzie tak po nim jadą. Czy on komuś osobiście coś zrobił ? Facet jest świetny, super zagrał w Młodych Wilkach, stworzył ponadczasową postać która dzisiaj większości kojarzy się z beztroską, i wakacyjnymi czasami wspaniałych lat 90.

Rok 1996 wakacje w Łebie, morze, promenada, wspaniali ludzie, plaża, ciepła woda, czasy RMF FM, Inwazja Mocy to były wspaniałe piękne czasy. Kiedyś ludzie byli inni, żyło się naprawdę lepiej, była inna mentalność. Dzisiaj to jest tragedia.

Burnwash

Spojrz na to...inaczej. Jakimowicz to aktor-naturszczyk o przecietnych umiejetnosciach, ktorego gwiazda zablysla jedynie w 1 filmie. Prywatnie nie znam czlowieka, wiec wiele wiecej na jego temat nie da sie powiedziec. No chyba, ze ktos ocenia na podstawie kiczowatych fotek:)
Ikona lat 90. to mogl byc Pazura, ale nie Jakimowicz, moim zdaniem:)

Qjaf

Oj nie. Pazura to dobry aktor lat i 90. i 00., ale Jakimowicz to ikona. Osobiście za nim nie przepadam, ale jak się na niego patrzy to od razu na myśl 90. przychodzą.

Skiperson

A kim w takim razie jest ikona dekady? Jesli facet, ktory zagral w 1-2 ponadprzecietnych fimach to moglbym wymienic jeszcze co najmniej kilkuaktorow, ktorzy maja bogatszy dorobek. Jakimowicz na pewno latwiej zapadl w pamiec, bo byl charakterystyczny, no ale czy to wystarcza? Kwestia gustu.

Qjaf

nie rozumiesz konceptu ikony albo nie żyłeś w 90. jako nastolatek+/nie czujesz klimatu 90.

Skiperson

No to rzeczywiscie masz oryginalne podejscie.

Skiperson

Jakimowicz to żadna ikona filmu lat 90. Zagrał w Młodych Wilkach i tyle. Rola drewniana ale zaimponował młodzieży tym, że jako przestępca radzi sobie w życiu, Film nakręcono krótko po transformacji. Wszyscy chcieliśmy żyć kolorowo, mieć komputer, furę itd.

Burnwash

Zgadzam się w stu procentach , jadą po nim jak po ..... Rewelacyjny w roli Cichego , kultowa postać , przystojny jak diabli , nadal tak wygląda mimo 45 lat.Mam czasem wrażenie że te hejty piszą goście po 40 -tce , z wielkimi brzuchami , nie mający rzadnych pasji i nie mający nic poważnego do powiedzenia . Jarka lubię , spoko gość :-) A Ciebie pozdrawiam :-)

nathalie34

Dzięki i również pozdrawiam :)

Ludzie są zawistni i to widać tutaj w komentarzach. Brak pasji brak celów to siedzą na forach i wyładowują swoje frustracje w postaci pisania obraźliwych tekstów.

Jakimowicz to ikona koniec i kropka czy się to komuś podoba czy nie. Nie znam nikogo kogo bym zapytał o lata 90 i ten ktoś nie powiedział by o Cichym z Młodych Wilków. Wiadomo że pokolenie gimnazjum inaczej podchodzi do tematów bo oni za 20 lat będą tak pewnie gadać o Karolaku :)

nathalie34

Nie wiadomo tylko, dlaczego tak rzadko go angażują - miał doskonały start, a potem kurcze cisza

oktagon32

Dostał łatkę Cichego , może dlatego , zapowiadał się super ! Teraz reklamue katalizatory , szkoda go , smutne że mu się nie powiodło .

nathalie34

Też widziałaś tę reklamę? Ja w drodze do Warszawy zauważyłem.... Masz rację, smutna sprawa....

oktagon32

Widziałam , w drodze do Łodzi .

nathalie34

W Twojej wypowiedzi zawarto wlasciwie slodko-gorzka prawde o kreowaniu wizerunku drugiej osoby i spolecznym odbiorze ludzi mediow. Przystojny facet, ktory zagral w 1 niezlym filmie (po latach jako tako sie broni) i...no wlasnie. Koniec dossier aktorskiego, bo potem bylo albo slabo, albo po prostu wcale nie gral. A jednak przez kilka miesiecy byl na ustach calego kraju, co absolutnie nie czyni z niego wielkiej gwiazdy o ktorej po latach sie mowi. Mozna wspomniec z sentymentu za dziecinstwem albo mlodzienczymi latami...
Jakimowicz czasem zaczepi sie w serialu, albo w polityczno-spolecznej rozmowie na antenie Polsatu. To by bylo tak naprawde na tyle. Mial swoje 5 minut, wykorzystal je i juz. Swoja droga ten facet udawal romans z Rutowicz, zeby podreperowac swoj budzet. No wlasnie, ponoc ikona lat 90. pozorowala zwiazek z krolowa kiczu i glupoty. Czego to sie nie robi dla pieniedzy, prawda? Przeciez to nie grzech.
Absolutnie nie trzeba byc hejterem, aby to stwierdzic, po prostu wystarczy odrobina obiektywizmu.

Qjaf

Pazura ikoną lat 90 tych ? W czym zabłysnął? Chyba nie durnym Killerze . Młode Wilki i Jakimowicz to jest kwintesencją lat 90 -tych, muzyka Variusów , bezcenna . Może w tych czasach film wydaje się niektórym kiczowaty , ale mnie nie. Cóż, Jakimowicz może kariery nie zrobił , ale zawsze się będzie obecnym 30-latkom lub 40 -latkom jako Cichy , fim kultowy jak dla mnie , pozdrawiam .

nathalie34

Pazura- Kroll, 2 czesci Psow, 2 Kilery, Nic smiesznego, Tato, Sztos, Szczesliwego Nowego Jorku. Facet bil rekordy popularnosci:) Aktor, kabareciarz, a nawet piosenkarz itd.
Jakimowicz trafil na dobry film mlodziezowy, jak na owczesne czasy i niewiele wiecej.

Rowniez pozdrawiam:)

nathalie34

Jakimowicz zasłynął tym, że zbajerował na żonę bogatą kobietę bo w pracy mu nie wyszło. Może to i sukces być mężem swojej żony ale słabe jak na macho na którego Jakimowicz się kreuje.

Burnwash

Jakimowicz był beznadziejny w Młodych wilkach, tak jak we wszystkich swoich filmach. To żaden przypadek, że nie zrobił kariery, mimo dużego sukcesu MW. Koleś ma zerowe umiejętności aktorskie. Polecam choćby epizodzik w "Poranku kojota" gdzie wyglądał jak aktor z programów typu "Dlaczego ja".
To nie jest żadna zawiść czy zazdrość. Zwykłe stwierdzenie faktu.

allan_houston

Zgadzam się ,rola w wilkach to jedna wielka porażka i uczyć powinni w szkołach teatralnych jako klasyczny przykład "drewna" a już hasło ""Proszę dać tym dzieciakom po Fancie i najlepszym deserze jaki tutaj macie. Dzieciaki lubią desery tak? Tak!" jest potwierdzeniem największej sztywności i braku umiejętności aktorskich jaką znam!

allan_houston

Popieram teraz włazi do dupy wladzy

AdrianDabrowski

Jest wakat ! Pozycja trzymającego parasol , nad Antonim Pierwszym.

Burnwash

Ikona "Młodych Wilków".

użytkownik usunięty
patryk_B

Jakimowicz to celebryta, mi się jedynie kojarzy z big brotherem.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones