Jason Momoa

Joseph Jason Namakaeha Momoa

8,0
35 334 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jason Momoa

mrrrraaaaauuuuuu!!!!! (mimo, ze przewaznie zobywam sie na bardziej elokwentne wypowiedzi hehe)

Sapienti_Sat

ehh zgadzam się. w 10000 % <3

nunax4

no, też bym go wydymał

Sapienti_Sat

Rola Drogo jest mistrzowska. Ucharakteryzowany idealnie, gra zajebiście, jest zarośnięty(nie żebym był gejem ale uważam że naoliwiona łysa klata nie pasuje do takiego brutala/twardziela/barbariana jakim był Conan-Drogo tutaj jest po stokroć lepszy).
Dodatkowo częściej mówi "obcym" językiem co dodaje mu niesamowitego uroku(np. jego przemowa-obietnica, niedługo po tym jak ten kolo próbował otruć jego wybrankę winem).
Dla mnie jest to ulubiona postać w grze o żelazne krzesło. Również mam nadzieje że słowa wiedźmy miały znaczenie i ponownie zobaczymy jeszcze tego zajebistego dorthraki w akcji.

lordi222

faktycznie bylabym zdecydowanie rada zobaczyc go ponownie :D ;P

Sapienti_Sat

Zgadzam się 100%. Jak w Conanie był beznadziejny tak jako Drogo wymiata. Nie lubię facetów z długim włosiem ale jego koński ogon i ten wzrok "spode łba" magnetyczny :))

użytkownik usunięty
lordi222

Zgadzam się z Panem, jest to jedna z moich ulubionych scen serialowych. Często do niej wracam. Pozdrawiam serdecznie.

lordi222

Właśnie cały czas myślę o tych słowach wiedźmy i też mam wrażenie, że mają one jakieś głębsze znaczenie. Naprawdę jedna z lepszych postaci. Świetnie zagrał w Grze o Tron co tu dużo mówić :D

lordi222

Spoijer ! Oby. oby. Brakuje. mi postaci Drogo w GoT a przy scenie w której Daenerys za sprawa "Niebieskoustych" czarnoksiężników spotyka w swojej wizji Khala trzymającego w objęciach ich synka spociły mi sie oczy.

lordi222

ogolnie to wszystkie akcje z khalem sa niezle ale najlepsze to ta o ktorej napisales, plus jak zabil viserysa, oraz jak wyrwal gosciowi jezyk:)

Sapienti_Sat

Z Drogo to zawsze,wszędzie i w każdej pozycji ;)

as_kontakt

Z tego co widać było w serialu, to od tyłu najbardziej preferował, przynajmniej dopóki jego pani nie przejęła inicjatywy :)

as_kontakt

o zgadzam sie;)

as_kontakt

To jesteśmy tego samego zdania :D

Noane

Dokładniej mówiąc byście padły na kolana jak k****y i by was wydymał :D

starboy

Czujesz się lepiej? Urósł ci od tego?

Noane

Przecież napisałem prawdę, tylko ująłem to w nieładny sposób. Bez tego czułem się znakomicie. Poziom IQ? Już jest wystarczająco duży.

Noane

myślę,że kolega ma małą kuśkę,więc musi sobie czymś zrekompensować.Biedny facecik.

as_kontakt

Dolaczam sie haha. Tzn do opinii a nie pozycji :)

as_kontakt

możnaby go oblizać od samej góry do samego dołu...mniam

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
starboy

Tego nie napisałam a za nadinterpretacje nie odpowiadam ale w roli Kala i teraz Aquamena wygląda tak , każda kobieta ma trochę zdrożne myśli, albo trochę bardziej. Rozumiem , że panowie mogą tego samego nie czuć , ale chamstwem nie trzeba epatować.

ANULKA870

No nie napisałaś, ale taka jest prawda, nie masz czego się wstydzić. No widzisz, czyli się przyznajesz, no każda, wiem coś na ten temat. Chyba, że ktoś jest homoseksualistą.

Sapienti_Sat

Kochany był jak mówił do Daenerys "księżycu mojego życia" Cuuuudne! Szkoda, że zginął.... Mam nadzieję, że szybko słońce zajdzie na wschodzie i wzejdzie na zachodzie :)

Agness_92

Ostrzegaj, że spoilerujesz!

Agness_92

Uważam, że te kwestie "Księżycu mojego życia" i "Moje słońce i gwiazdy" (czy jak to szło xD) są chyba najbardziej romantyczne w całej serii.

Sapienti_Sat

Wiesz, mimo wszystko to jest bardzo trafna wypowiedź. :-D Przystojniak, delikatnie mówiąc.

Cleaa

moja wypowiedz widze przyciagnela kobiety (i facetow? lol), ktore kreca prawdziwi mezczyzni :) postawcie obok siebie Drogo i Justina Biebera :D :D :D

Sapienti_Sat

A Drogo kręciły prawdziwe kobiety :)

Sapienti_Sat

W Grze o Tron jest taki pierwotny,wielki silny,nieokrzesany taki zabójczo pierwotny,aż ślinka cieknie

użytkownik usunięty
CelineMarie

A na zdjęciu profilowym taki słodziak...

CelineMarie

amen siostro!

Sapienti_Sat

Mamoa to khal Drogo???? nie do uwierzenia. jestem w szoku.

Sapienti_Sat

Mam nadzieję, że wróci i jeszcze da wszystkim popalić.

claudett

Ku naszej uciesze :)

Sapienti_Sat

http://www.youtube.com/watch?v=svPRlZj-fuI&feature=BFa&list=FL2FhJRWVr3gyxtdZRIJ g6NQ

nie oglądajcie, jak was będzie śmieszyć, tylko słuchajcieeee ^_^ Tak normalnie mi się nie podoba, ale Drogo w jego wykonaniu był nie.sa.mo.wi.ty!

Verde

Klasyczna maoryska Haka (bodaj odmiana 'Ka Mate") znana każdemu fanowi rugby ;) Reprezentacja Nowej Zelandii rozpoczyna w ten sposób każdy mecz ;)

Sapienti_Sat

uwielbiam go za tę rolę... aż wracają "pierwotne" instynkty... ;)

Sapienti_Sat

Mogłabym mieć takiego Khala :p Nie protestowałabym.

Myersowa

a w sobie czy na zewnątrz? ;)

Alex_Tyler

Na palu przy płocie, zaraz obok Neda Starka, akurat do kolekcji

Myersowa

a mi naostrzysz "palik"? ;)

Alex_Tyler

Odsyłam do Ramsaya.

Sapienti_Sat

no ja też na jego widok potrafię tylko wykrztusić "mrrrrauu" ;)

KikaTronada

hehehe ktos powinien go sklonowac, aby kazda z nas dostala po jednym ;P

Sapienti_Sat

Przywalcie spoilerem czy Drogo jednak wróci wg. książki, czy to tylko puste słowa były?

lordi222

NIee, proszę nie xD Żadnych spoilów :D Z tego co oglądam i co się wydarzyło to mam naprawdę cichą nadzieję, że wróci, jednakże jakoś realistycznie patrzę to nie wróci, bu :) Ale nie ma bata, kreacja perfekto, mam gdzieś, że jestem straight i podoba mi się Drogo xD Prawdziwy mężczyzna do cholery :D

Xs3roN

Nie wybacze HBO, ze go nie wskrzesili. Jak tak, to nie trzymaja sie ksiazki, a jak raz maja w serialu faceta z krwi i kosci to go zabijaja. Gdyby nie to, ze chce zobaczyc jak Danny daje popalic reszcie kmiotkow, to nie ogladalabym dalej. Ale moim zdaniem Drogo juz nie wroci. Wiedzma dala Danny odpowiedz ma zasadzie "predzej pieklo zamarznie".....dawno sie nie poplakalam na serialu, ale w ost odc 1. serii az mi sie lezka w oku zakrecila. Ehhh...mial cos w sobie i duzo tego czegos bylo :):)

Vroni

No ja też się popłakałam i tylko sobie mówiłam, że jak wku*wili Danny to już po nich :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones