Jason Statham

Jason Michael Statham

8,3
84 185 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jason Statham

Piszę do wszystkich cebuli, które piszą te bzdurne komentarze typu ,,Jason gra tak samo w
każdym filmie''. Wy ciągle piszecie to samo. Jeden cebulak, który w życiu nic nie osiągną napisał
a reszta przepisuje. Obejrzałem z tym aktorem 25 filmów i mogę śmiało stwierdzić, że gra zarówno
,,twardziela'' jak i inne role, w których sprawdza się bardzo dobrze. To chyba logiczne, że nie
będzie grał dżekiego dołsona na Titanicu. Jest to aktor kina akcji i takie zachowania, mimikia są
wręcz wymagane. Nie każdy potrafi coś takiego zagrać. Z całą pewnością jest dobry w tym co
robi. Jeżeli ktoś z kulturą i na poziomie pisze, że Jason jest słabym aktorem i podaje sensowne
argumenty to ok zgoda, każdy ma prawo do swojego zdania ale jeżeli zazdrosny nieudacznik po
prostu przepisuje po raz setny komentarz typu ,,ciągle gra tak samo'' to szkoda mi się robi, że
otaczają mnie tak żałośni ludzie, którzy kipią zawiścią tylko dlatego, że ktoś coś osiągną. Ale
oczywiście najłatwiej jest siedzieć w domku, żreć pizze, popijać piwkiem i jechać po kimś kto
ciężką pracą odniósł sukces. ,,Sam nic nie potrafię zrobić, jestem zerem, mieszkam z mamusią a
mam już 30 lat ale i tak wypowiem się na temat osoby, która coś sobą reprezentuje. Oczywiście
nie wszyscy dokładnie pasują do mojego opisu ale z grubsza tak dla mnie wyglądacie. Jakie to
szczęście, że są jeszcze w Polsce tacy wspaniali koneserzy kinematografii. Jeżeli chciałybyście
mi teraz pojechać to zatrzymajcie to dla kolegów z klasy lub z pod sklepu, w końcu będziecie
mogli podyskutować z kimś na swoim poziomie.

IronManMK42

"...szkoda mi się robi, że otaczają mnie tak żałośni ludzie..."

darmowa i od serca rada - usuń konto.

villain

To dlaczego?

IronManMK42

Haha nie sluchaj Villaina..., ja popieram Ciebie. Sa niestety tacy ludzie na tej Ziemi, ktorzy maja problemy z samym soba i cokolwiek byloby dobrze im to nie bedzie pasowac, zawsze znajda jakies ²nie² Statham to aktor kina akcji, to nie jest typ wesolej buzki! Lubie typa i juz!

nadzia_filmaniak

Dokładnie.

użytkownik usunięty
IronManMK42

Tak i nie. On rzeczywiście gra wszędzie tak samo, ale to dlatego, że ma takie role, więc nie ma po co za bardzo zmieniać stylu. Jest aktorem kina akcji i też w filmach akcji gra, czyli można w sumie powiedzieć, że jest na właściwym miejscu i pojawia się tam, gdzie pasuje. Tacy też są potrzebni. Gorzej by było gdyby występował co raz to w innych gatunkowo filmach, wcielając się w bardzo różne postacie i w każdej roli byłby taki sam. I chyba dlatego większość tak narzeka, bo dla wielu dobry aktor to ktoś bardziej wszechstronny, sprawdzający się w różnych rolach, a nie grający niemal zawsze taką samą postać co najwyżej pod innym nazwiskiem. Bo to przy którymś z kolei filmie robi się nudne. Ja poniekąd się z tym zgadzam, więc i dla mnie nigdy wielkim idolem nie będzie, ale jest przynajmniej na tyle konsekwentny, że nie kombinuje tylko się trzyma gatunku. Nie jestem w stanie powiedzieć czy nadawałby się do innych produkcji niż te, z których jest znany najbardziej, bo widziałam z jego udziałem może około dziesięć tytułów i były to same filmy akcji lub komedie kryminalne.

Dokładnie o tym mówię, nie ma sensu żeby grał w innych filmach. Tak samo jak DiCaprio nie mógłby zagrać w takich filmach jak ,,Adrenalina'', ,,Undisputed'' itp. Najśmieszniejsi są w tym wszyscy, którzy uwarzają się za ,,koneserów'' kina bo nie oglądają takich filmów tylko jakieś tam inne. Heh, Ja oglądam różne filmy, od filmów akcji po dramaty i filmy dające do myślenia ale nie uważam się za jakiegoś lepszego gustem. Lubię też takie filmy.

IronManMK42

"Oczywiście
nie wszyscy dokładnie pasują do mojego opisu ale z grubsza tak dla mnie wyglądacie. Jakie to
szczęście, że są jeszcze w Polsce tacy wspaniali koneserzy kinematografii."

Mógłbyś rozwinąć ten fragment wypowiedzi, proszę?

Kuba1982

Chciałem podkreślić, jak żałośnie wyglądają osoby, które uważają, że mają najlepszy gust filmowy ponieważ oglądają tylko dramaty a nie np filmy akcji. Filmy są różne, kiepskie ale i dobre, zarówno akcji jaki i dramaty. Problem w tym, że niektórzy nie potrafią obiektywnie spojrzeć na filmy bo z góry zakładają, że film danego gatunku czy z danym aktorem jest gorszy. Trzeba rozumieć ideę filmu akcji. Przecież jak sama nazwa wskazuje AKCJA dominuje w filmie.

IronManMK42

Cóż powiedzieć , argumentacja zerowa ale i tak będą pisać , Czy o De niro piszą że gra tak samo ? ale tak gra , przynajmniej w większości ról , najbardziej pasują mu role psycholi , sadystów no i gangsterów. , jakoś nikt mu tego nie wytyka .

IronManMK42

dobra nie rozczulaj już się tak, nie wiesz że 90 % polaków-cebulaków jest ze wsi ?
ja natomiast mam taki punkt widzenia - może i gra podobnie, ''na jedną minę'' itp ale dlaczego to ma być wada? Dla mnie na przykład to właśnie zaleta bo lubię jego grę taką jaka jest tak samo jak lubię grę N.Cage'a mimo że gra na jedną minę, niech se gra nawet na pół miny ale kiedy robi to naprawdę dobrze i filmy są super nie mam pretensji. A zakompleksieni idioci którym to przeszkadza? no cóż - kij im w tyłek.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones