Jason Statham

Jason Michael Statham

8,3
84 185 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jason Statham
Sutaku

Moim zdaniem jednak za stary ;)

Wojtas998

Gdzie tam za stary

Wojtas998

Fakt, pasowalby idealnie, ale tez sie obawiam, ze nieco za stary na Bonda, az mi sie wierzyc nie chce- 50tka mu za niedlugo stuknie :)

Wojtas998

Moore w Live and let die miał 45 lat .Więc nie jest za stary.

Wojtas998

I tak lepiej wygląda niż Craig za pierwszym razem...

Sutaku

Właśnie też tak pomyślałam.Idealnie pasuje

Sutaku

Bond nie może byc łysiejący

ApolloCreed_

a czemu nie może ? Jemu akurat łysina pasuje jak i Bruce-owi

maciekb80

Bruce też tak w sumie pasowałby na Bonda, tylko że niestety ma już 61 lat no i już raxzej nie zagra Bonda nawet mimo tego że młodo wygląda...

Sutaku

rzeczywiście pasowałby do tej roli ale lepszym Bondem byl by Liam Neeson tylko,ze to juz aktor po 60-tce..szkoda,że go wcześniej w filmach nie obsadzili jako Bonda bo był by genialnym Bondem na pewno,wielka szkoda dla kina,Liam 1 z najwybitniejszych aktorów a w kinie akcji ewidentnie najlepszy..tuż za nim dopiero Jason Statham

Jedi92

Liam Neeson albo Nicolas Cage świetnie by sie sprawdzili w powieściach Browna ale tylko wtedy gdyby Tom odmówił udziału

Sutaku

Dziwne że swego czasu taki Bruce Willis , Nicolas Cage , Tom Cruse czy Stalone nie był Bondem

użytkownik usunięty
maciekb80

Cage Bondem, hahaha! Dobry dowcip.

No tak Cage ️. No ale nie Brytyjczyk wiec lipa. No ale jokerem byłby dobrym

użytkownik usunięty
Sutaku

Witam wszystkich, ogólnie w Jamesie Bondzie może i wyłącznie zagrać brytyjski aktor, więc gdybanie czy Bruce Willis, Sylwester Stalone, czy Nicolas Cage, nigdy nie zagrają!!!, tylko mogą brytyjscy aktorzy zagrać!, film James Bond (Agent 007) – postać fikcyjna, szpieg brytyjskiej Secret Intelligence Service (MI6), bohater szeregu powieści Iana Fleminga. James Bond jest protagonistą w wielu powieściach i opowiadaniach autorstwa Iana Fleminga, po śmierci autora dalsze przygody Jamesa Bonda opisywali Kingsley Amis, John Gardner, Raymond Benson, Sebastian Faulks, Jeffery Deaver i William Boyd.

Zagrał Australiczyk Lazenby. Bondem może być rumuński, czy niemiecki aktor, byle potrafił , wyglądał i mówił bez akcentu.

lichthagen

Zapomniałem,że również Irlandczyk Brosnan z amerykańskim paszportem.

Sutaku

Bond nie jest takim karateka jak w filmach w których grywa statham

Sutaku

Naprawdę GODNY następca Bonda, po Brosnanie. Do tej pory właśnie Brosnan, a raczej filmy z jego udziałem, to najwyższej klasy majstersztyk w historii 007. Nie Connery, czy Moore, ale właśnie Brosnan. Po Brosnanie albo Statham, albo Tom Cruise. Craig to jakieś nieporozumienie w tej roli, z całym szacunkiem dla aktora. Uważam, że to wina córki "brokuły", która spieprzyła ciąg dalszy Bonda na maxa zaczynając od wyrzucenia Brosnana, który mógł z powodzeniem do tej pory zagrać zamiast Craiga. Ojciec się w grobie przewraca, pani Basiu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones