Jason Statham

Jason Michael Statham

8,3
84 185 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jason Statham
budyn_120

normalnie zaleciłbym Ci leczenie, ale patrząc na poziom twojego komentarza, chyba w tym kraju nie ma aż tak zdolnych lekarzy
więc jedyna szansa to jebn.... się w łeb

budyn_120

A co mówią lekarze ???

budyn_120

A lekarz uciekł bo bał się załamania psychicznego przy leczeniu. Serio nie popisałeś się tym komentarzem, ale wiesz jak to mówią, "nie kłóć się z idiotą bo ktoś z boku może was pomylić ":D

budyn_120

Wiesz cokolwiek o patoli że się wypowiadasz jacy ludzie lubią tego aktora. Każdy ma swój własny gust i lubi to co lubi a Tobie nic do tego. Każdy może mieć swoje zdanie a ktoś może mieć go głęboko w dupie. Ignorancie
I mimo że nie jestem patolą heh to go uwielbiam! HA

weronikaanna

Oto niezbity argument, koronny dowód na potwierdzenie mej tezy http://pics.tinypic.pl/i/00600/4skpw9bmj3u8.png

nawet Vin Diesel się załapał, lecz nei dziwie sie temu.

budyn_120

Tiaaa zajebisty argument haahaha.

budyn_120

Zdajesz sobie sprawę, że nie każdy człowiek jeżdżący BMW, czy Golfem jest wieśniakiem :)?

budyn_120

Pewnie poczułbym się urażony, ale jako, że nie jestem żadnym z wymienionych to właściwie Twoja wypowiedź wywołała uśmiech na twarzy :) Dzięki i pozdrawiam.

Kaineko

ruwnierz pozdrawiam.

budyn_120

Słownik ortograficzny też pozdrawia :D

budyn_120

Po czym wnosisz tak z ciekawości?Ja niestety nie znam nikogo z patologicznych rodzin,tym bardziej dresiarzy,rozumiem że Ty masz tam dużo znajomych?To powinieneś ich popytać i miałbys odpowiedź na Twoje pytanie.Tak poza tym to myslę ze Jason jest ogólnie lubiany,nie tylko wśród dresiarzy.Ja go lubię i wielu moich znajomych,nikt nie należy do nizin społecznych:-)

bettiboo

jeden z dowodow podalem wyzej a drugi to taki ze jak gralem z Norbertem Muleronkiem w tibie to na jego char nazywal sie wlasnie 'jasonstatham'. Tak mam duzo znajomych dresiarzy,w Nowej Hucie to nic dziwnego, sam mam pseudonim "szybki adidas"

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones