Jason Statham

Jason Michael Statham

8,3
84 185 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jason Statham

jak w temacie. Dla mnie w ogóle kłócenie się o to czy ktoś jest ładny czy brzydki jest dziecinne. A tym bardziej stwierdzenie "jak on/ona się może się komukolwiek podobać?". Krew mnie zalewa jak słyszę czy czytam takie teksty. Każdy ma swój gust, mi się na przykład bardzo podoba, ale myślę, że nie ma sensu wmawiać mi, że nie mam gustu i przekonywać mnie do tego jaki to on beznadziejny.

Edson

rzeczywiście jesteś bezsensownym przypadkiem

villain

uważasz, że jest brzydki to ok, ja uważam, że jest przystojny i też ok. po co kogoś obrażać? podnieca cię to czy jak? no po prostu nie potrafię tego ogarnąć rozumem.

Edson

tu poważni ludzie rozmawiają na poważnie o filmach i aktorach a ty z konkursem piękności wyjeżdzasz więc jak widzisz nic nie jest OK chyba ci się strony pomyliły wypad z powrotem na pudelka

villain

wyjeżdżam, bo wcześniej rozpętała się mała wojenka odnośnie jego wyglądu i miałam ochotę to skomentować na poważnie, bez wyzwisk.a na pudelku i podobnych stronach nie siedzę. poza tym popatrz na wpisy nt. aktorek niektórych (ładnych)- większość to "r.chałbym" itp., więc nie widzę nic złego w kulturalnym komentowaniu męskiego wyglądu.

villain

hehe poważny sie odezwał :) Powiem Ci jak obstawiam czemu go tak nie lubisz :) Leżałeś ze swoją dziewczyną w łóżku i oglądaliście jakiś film z Jasonem w którym ten ściągnął koszule i pokazał bądź co badź nieźle zbudowaną sylwetke. Twojej sie mokro zrobiło a że ty pewnie wyglądasz jak pół dupy z za krzaka to z zazdrości że Jason w tv bardziej pobudza twoją niż ty to sie zezłościłeś na niego i wsio :)

siczku

niezła teoria kamilku

dzięki niej wiemy czemu akurat tobie on się podoba

villain

perskie koty też mi sie podobają ale to nie znaczy że jestem zoofilem :) Po prostu mnie nie zżera nie wiadomo co bo z tego co widze to go nie lubisz ale jakoś za cholere nie masz konkretnych powodów :)

Ps Podobno avatar to wizytówka, sam tak napisałeś, no to niezła ta twoja wizytówka :)

siczku

na wszystko co napisałeś udzieliłem już odpowiedzi
po tobie będą następni a ja nie mam czasu

Edson

zgadzam sie z toba w stu procentach. niestety caly internet jest uslany dzieciakami, ktore nie maja nic madrego do powiedzenia

mua123

drużyna A 10\10

cały internet

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty

nie masz żadnych argumentów więc obrażasz rodziców?

użytkownik usunięty

Twoich owszem trolku.

użytkownik usunięty

Wlasnie pokazujesz swoj poziom debilku

użytkownik usunięty

Twojemu nic nie dorówna,ale będę się starał iść w twoje ślady.

użytkownik usunięty

mojej inteligencji na pewno
ty z swoją poniżej przeciętnej lepiej sie nie wychylaj

użytkownik usunięty

Moja inteligencja nie pozwala dać Russellowi Crowe 1 i uważać go za damskiego boksera jak w w twoim przypadku, i jednocześnie bronić villaina oraz co usilnie próbujesz bronić swojego posta powyżej jakieś rozchwiane emocjonalne z tą inteligencją lepiej się schowaj jak powiedziałeś,bo twój poziom można porównać do polskich prawicowych polityków z Solidarnej Polski i reszty hołoty)

villain

pijesz do mnie, ze ocanilem druzyne A na 10? troche dziecinne nie uwazasz?

mua123

nie

villain

czyli oceniasz ludzi na podstawie ich gustu, wg mnie masz z 16 lat

mua123

skoro ktoś ma wiejski gust to bardzo łatwo o ocenę chyba proste

villain

to roznimy sie od siebie bardzo-ja nie stwierdze, ze jestes wiesniakiem tylko dlatego. ze oceniles pacific rim na 9. dojrzejesz to sie nauczysz.

mua123

co masz do pacific rim ?

villain

slabsze transformersy. jesli komus sie to podobalo to musi byc wiesniakiem :)

mua123

transformersy mogą się podobać wyłącznie ludziom z porażeniem mózgowym co ty w ogóle porówujesz. jest rozrwyka dla debili i jest rozrywka na poziomie PC to to drugie i koniec tematu

mua123

PR

villain

to tak, transformersy moga sie podobac ludziom, ktorzy ogladali je za malolata albo mieli zabawki - tylko za to ocenilem je na 10, z reszta tak samo dalem x-men'om, spider-man'owi i avengers - sa to pomyslne kontynuacje wczesniej zaczetego tematu- za to tez dalem 10 druzynie A, pomimo, ze serial bylby na 6/7 jednak utrzymali konwencje.
Co do pacific rim to przypomina avengersow (z duzymi maszynami/potworami) i transformersow za roboty. Fabula jest kiepska-ile razy mozna ratowac swiat w taki sposob?-juz na poczatku filmu wiadomo jak sie skonczy dlatego maks 7

villain

No Ty oceniłeś "Wałęsę" na 1 tylko dlatego, bo chciałbyś dalej w komunistycznym kraju mieszkać a masz czelność innym wytykać ich oceny filmów?

Anetaa4

haha przygłup alert

skąd ty możesz to wiedzieć i czemu wydaje ci się że potrafisz napisać coś sensownego. Oceniłem bo mogłem.

villain

ta a mua123 to nie może? Też może, więc ocenia. Przynajmniej mądrzej niż Ty.

Anetaa4

wy to sobie możecie ręce podać

villain

czyli wychodzisz z zalozenia, ze ty najlepiej i najmadrzej oceniasz a kazdy kto robi to inaczej ma porazenie mozgowe tak? wydaje ci sie, ze jestes najmadrzejszy i zawsze masz racje a kazdy kto postepuje inaczej jest debilem. wynika tyle z tego ze jestes przyglupem, ktory dorwal sie do komputera, i ktory pisze, byle pisac.

mua123

wychodzę z założenia że ludzie kibicujący stathamowi do elity intelektualnej naszego kraju jednak nie należą a ty już sam sobie odpowiedz czy łapiesz się do tego zacnego grona

villain

co do elity intelektualnej... nie uwazasz, ze szufladkowanie ludzi z tejze samej elity cie usuwa?

mua123

o czym ty piszesz

villain

o tym, ze szufladkowanie ludzi (jako debili kibicujacym stathamowi) neguje twoja wlasna inteligencje.

mua123

zszedłeś mocno z tematu, my tutaj o gustach (ich braku), jasonie i jego groupies a ty płaczesz że cię zaszufladkowano

villain

ty nawet nie rozumiesz co ja do ciebie pisze. skup sie. chodzi o ciebie-piszesz, ze ludzie to idioci (tym samym twoja racja jest najlepsza i najmadrzejsza) a zachowujesz sie jak burak. napisales ,ze do "elity inetelektualnej"... a sam sie do niej nie zaliczasz bo madry czlowiek nie szufladkuje ludzi na dzien dobry. statham jest mi obojetny -pisze bo mi sie nudzi.

piszesz byle pisac a nieraz powinienes zostawic temat i nie odpowiedziec (szczegolnie jesli czegos nie kumasz). a co do gustow to kazdy ma inne i trzeba to uszanowac, no chyba, ze jestes dzieciakiem.

mua123

w koło macieju


18 października jak zacząłeś chlipać i rozwodzić się nad swoimi zabawkami z dzieciństwa dałem sobie spokój. Nie zawsze cieszy kopanie leżącego.
Tutaj kontynuuje bo jestem ciekawy do jakiego poziomu się zniżysz żeby wiejskie upodobania bronić nazywajając je odmiennym gustem. Gust się MA albo się jest wsiurem i nie ma trzeciej opcji. Jak zdefiniujesz gust kogoś kto wolny czas spędza pod remizą słuchając typowej muzyki dla tego gatunku człowieka a w tygodniu ogląda kiepskich i pamiętniki z wakacji? No przecież wg tej osoby to są wymarzone warunki do egzystowania.

villain

a czemu moimi? mowilem o innych-to tylko potwierdza fakt, ze nawet nie rozumiesz o czym ja mowie.

znizylem sie do twojego poziomu ublizajac ci, nizej sie juz nie da.

wiesz co to empatia? to bylo pytanie retoryczne.


PS: wytlumaczyc ci co powiedzialem?

mua123

jednak przygłup

villain

dobra, koncze- nie bede wchodzil w dyskusje z dzieckiem, ktore nawet nie jest w stanie odpowiedziec na poziomie.

mua123

żeby się dostosować z wpowiedzią do twojego poziomu musiałbym przejść jakiś udar tak że najlepiej zrobisz kończąc ze sobą

villain

dzien swistaka - 10/10

co to, bawimy sie w ambitnego widza? hehe :d

_krakers

bill murray w obojętnie jakim filmie jest więcej warty niż wszystko co obejrzałeś do tej pory i ci się podobało

he he

villain

villain piszesz do ludzi że nie mają gustu ale to ty jesteś takim idotą który ocenia filmy tylko na 9 lub 10 albo na 1 tylko dlatego że gra w nim jakis aktor/aktorka.
Nie wiem jak oceniasz filmy bo myślę że każdy film z Jasonem od razu oceniasz na 1 nawet go nie oglądając.

filipov115

mając najwyżej ocenionego dragon balla nic w życiu nie zrozumiesz

villain

I co w związku z tym przynajmniej oceniam inne filmy na podstawie efektów specjalnych i gry aktorskiej a nie tak jak ty wszystko 9 lub 10 a jak gra w nim Jason to od razu 1.

filipov115

fight club 7
underworld, kickboxer 9

rzeczywiście niezły z ciebie znawca i krytyk filmowy nic tylko pozazdrościć gustu

villain

Odezwał się:
Agenci:9
Dzień Świstaka:10
Pacific Rim :9
A to nie wszystko tylko szkoda czasu pisać wszystko.

rzeczywiście niezły z ciebie znawca i krytyk filmowy nic tylko pozazdrościć gustu

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones