Javier Bardem

Javier Ángel Encinas Bardem

8,5
48 425 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Javier Bardem

Javier Bardem, Jeffrey.D Morgan i Robert Downey Jr ;)

emmeline37

Jeffrey.D Morgan a kto to??
javier i robert może trochę są z oczu podobni...hipnotyzujące spojrzenia...ciarki przechodzą...obydwoje są zdolni(robert trochę za mało doceniany) i przystojni...czego chciec wiecej??

emmeline37

Hugh Jackman też jest podobny ;)

emmeline37

faktycznie Morgan i Bardem są podobni

michallosto

morgan i bardem sa dla mnie jak blizniacy prawie. na pierwszy rzut oka, jak nie wiem kto gra w filmie, i widze ktoregos z nich, to nie mam pojęcia kogo, czy jeffa czy javiera. to az straszne. xd

Leighton

absolutnie się zgodzę jeśli chodzi o podobieństwo z Jeffrey'em Dean'em Morgan'em :)

emmeline37

oglądając Vicky Cristina Barcelona byłam pewna, że to on grał Danny'ego Duckett'a ;)

emmeline37

właśnie zrujnowałam wyobrażenia mojej koleżanki, która myślała, że w ps i love you grał właśnie javier, a nie jeffrey dean morgan x)

pons

oj... po części to też ja zrujnowałam jej wyobrażenie. sorka ;))

emmeline37

Właśnie weszłam na forum by sprawdzić, czy tylko ja mam takie wrażenie :)) Faktycznie Jeffrey D. Morgan i Javier Bardem - uderzająco podobni :))

emmeline37

Bardem jest od nich lepszym aktorem

lotr12345

Rewelacyjny aktor! jednoznacznie nie można stwierdzić kto z nich jest "naj" bo wszyscy trzej to rewelacyjni aktorzy, bardzo utalentowani i utytułowani. Wszyscy mają na koncie genialne kreacje. Faktycznie Morgan i Bardem są jak bracia bliźniacy xD

użytkownik usunięty
guciojr

kto wie może ich rozdzielili po urodzeniu.

emmeline37

Masz absolutną racje!!!! Nawet internauci to zauważyli. Zerknij sobie na ten link. Zobaczysz tam przy okazji inne lustrzane odbicia!
https://www.flickr.com/photos/qeana/with/3637685647/

emmeline37

Sam Jeffrey Dean Morgan w jednym z "wywiadów" przyznaje, że jest podobny do Javiera Bardema. Dla mnie, oczywiście, są do siebie w pewnym stopniu podobni, ale nie identyczni i nie nazwałabym ich bliźniakami. Inne rysy twarzy, mimika. Ja osobiście wolę Jeffreya. :) :) :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones