Jay Chou

Chieh-lun Chou

7,1
1 488 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jay Chou

podziwiam tego człowieka, tworzy filmy, reżyseruje, pisze scenariusze, co wiecej! sam w
nich gra. głowne role!?! komponuje muzyke do nich i komponuje muzykę niezależną do
filmu, nie zamyka się w tym w jednym gatunku, ale na praktycznie każdej kompilacji można
znaleźć mieszanki r&b, popu, hiphopu(koleś wymiata tym swoim chińskim rapem:P), rocka,
klasyki, wszystko w 1. a teksty są zazwyczaj całkiem nieprzecietne. no i teledyski też sobie
reżyseruje rzecz jasna. no ale co tu sie dziwić - w końcu azjata ;) i jeszcze do tego w nich
'wygląda'... Wygląda - przystojniacko. fajny jest, fajny....<rozmarzony> ciesze sie ze tak sie
wybił i dzięki "szerszeniowi" da się poznac wiekszej rzeszy oglądaczy-filmowców jak i
słuchaczy-muzyków. zainspirowana jego osobą z przyjemnością oceniam 100/10 :)

pathegreat

Nie znam jego kinematografii, ale muzykiem jest genialnym- ikona c-pop. Cóż więcej mogę dodać- powyżej wszystko zostało juz powiedziane... Ze swojej strony mogę tylko zaprosić na http://moja-azja.blogspot.com/

walik166

zaproszenie przyjęte ; )

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones