Jaya Bachchan

Jaya Bhaduri

8,6
550 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jaya Bachchan

Wspaniale zagrała w "Czasem słońce czasem deszcz" szczerze polecam, w postać matki wcieliła sie bardzo przekonująco.
Tak samo imponująco zagrało w filmie "Gdyby jutra nie było(Kal Ho Naa Ho)".
Oba filmy bardzo polecam!!!
Zresztą nawet czas łagodnie sie z nią obchodzi, co widać w jej ostatnich filmach:)))

eagle22

zgadzam się, sama jestem maniakalnie zakochana w jej grze aktorskiej i w ogóle w całokształcie, jest świetna:)

polecam jej starsze filmy, szczególnie 'Abhimaan' z 1973. Jej talent i urok są widoczne w każdym ujęciu:)

eagle22

ja jestem jej wielka fanka i racja czasem slonce czasem deszcz i gdyby jutra nie bylo to 2 genialne filmy ja potrafie je ogladac co dziennie

użytkownik usunięty
eagle22

I osobiście też jest świetną osobą. W 3 sezonie programu Koffe with Karan nieźle mu pojechała na koniec - "Karan co ty właściwie chcesz osiągnąć zapraszając do siebie tych ludzi?" xD

eagle22

Doskonała!

Unibet_78

Oj tak. :) Zgadzam się.
Miałam możliwość obejrzeć z nią starsze produkcje - wspomniany "Abhimaan" oraz "Bawarchi" z Rajeshem Khanną. Byłam pod wielkim wrażeniem jej gry w tych filmach. W nowszych filmach nie ma takiego pola do popisu (no może końcówka KKKG), jak wtedy. A szkoda, bo jest świetna. :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones