Jean-Claude Van Damme

Jean-Claude Camille François Van Varenberg

7,7
18 601 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jean-Claude Van Damme

ten człek będzie grywał w brutalnych produkcjach?,takie filmy niczego dobrego człowiekowi nie
przynoszą,nie mają żadnej wartości bo nie ma w nich miłości do bliźniego,najgorzej pustoszą głowy
młodym ludziom,oby takie produkcje już nie powstawały.

Janina_Skwara

Oby powstawało ich jak najwięcej i jak najdłużej.

Janina_Skwara

Tyś chyba jeszcze brutalnych filmów nie widziała.

granat5

To prawda.

granat5

Odkąd tu jestem pamiętam tego trola.

prof_mateusz27

Znam jej działalność.

Janina_Skwara

Jaśka is back!

A nie mówiłam, że ta # wróci!

karoman4

Legenda wróciła!

Janina_Skwara

Jak nie mają żadnej wartości ? Pie*rdoli*cie głupoty .Filmy akcji z lat 80 podnosiły morale amerykańskiego społeczeństwa i szerzyły duch
patriotyzmu w wielu filmach a także piętnowały systemy ,rządy ludobójcze np komunistyczne czy inne dyktatury w państwach np W Ameryce Łacińskiej .

John Rambo : ,, Czy tym razem wojnę będzie nam dane zwyciężyć ? ,,
Pułkownik Trautman : ,, Tym razem będzie zależało tylko od ciebie ,,

Rambo : First Blood Part 2 .

bradock

żyj bez celu ,albo zgin za sprawe - john rambo
ale Jean powalil mnie tekstem. street fighterze
' Bison dostanie pieniądze,możemy wracać do dpmu . to oznacza że nasi przyjaciele zgineli na marne ? ale możemy wracać do domu. powiem wam coś. ja nie wróce do domu. wybiore sid na te wyspe i skopie Bisonowi tylek tal zr zaboli kazdego kto zechce go zastapic. wiec kto wraca do domu i a kto idzie ze mna ?
sam patriota nie jestem i nie bylem.. Ale w filmach akcji jest wiele różnych nauk jak np ze poblazliwosc to nieodpowiedxialnosc

dawid10809

Nie pamiętam w ogóle "Street Fightera" i nie chcę pamiętać, a już zwłaszcza po tym tekście, któryś zacytował -
ja pie*dolę, przecież to jest ku*wa jedna z NAJGORSZYCH W DZIEJACH ŚWIATA kwestii filmowych, jakie ku*wa
kiedykolwiek zostały napisane i wypowiedziane!!! :O

Znawca_Tematu

moze i cytat nie urywa wiadomo czego. ale przekazal ze nie moga poblazac szalencowi .i ze trzeba walczyc bo lasa niczego nie zalatwi

Janina_Skwara

Tej pani już dziękujemy.

kathrina357

Dlaczego?,czy słowa prawdy są czynią wam jakąs krzywdę?

Janina_Skwara

Nie prawdy tylko zawiści.

kathrina357

Przecież to wasze wypowiedzi są pełne zawiści względem mnie....

Janina_Skwara

Ty to zaczęłaś, my się tylko bronimy. Najlepiej zrobisz jak zostawisz to forum, bo tu i tak nikogo nie przekonasz do swoich wizji.

kathrina357

Bronimy?,przecież ja was kochani nie atakuję,oto właśnie przykład tego jak takie produkcje wpływaja na postrzeganie świata,słowa prawdy odbieracie jako atak-to bardzo niepokojące.

Janina_Skwara

Zaatakowałaś naszego ulubionego aktora i to jego bronimy.

kathrina357

Ja tylko wyraziłam swoją opinię,biedactwo musisz oczyścić swój umysł aby dostrzegać zło płynące z tego typu produkcji.

Janina_Skwara

Jesteś jedyną osobą która widzi tu zło.

kathrina357

Czytelnicy frondy wszędzie widzą zło

frycek49

Szkoda tylko, że nie widzą go u siebie...

Znawca_Tematu

wiesz ,to cos w stylu kompleksu naprawy swiata. nie chce jej urazic czy cos ale ona myslac ze religia wplywa na ducha i wskazuje droge . ale to by oznaczalo ze wszyscy mysla w identyczny sposob

Janina_Skwara

Dobra,ja jestem spokojny i wyluzowany wiec chetnie pogadam . na poczatek uprzedzam ze nie zamierzam cie atakowac czy cos. zrozum ze nic w tym swiecie nie jest calkiem zle albo dobre. idealnym przykladem jest religia - nauka ktora miala dawac innym nadzieje,zasady i odpowiedzi. ale z czasem religia stala sie przyczyna brutalnych czynow- krucjaty,muzulmanie wysadzaja samoloty. ale np muzulmanie nie narodzili sie zli. oni stali sie wrogami calego swiata bo najpierw najechali ich rosjanie w 79 a gdy ich przegoniki to na ich teren wepchnela sie ameryka. wtedy uznali ze swiat jest ich wrogiem,nie usprawiedliwiam ich ale ktos za to odpowiada poza nimi. kolejnym przykladen jest literatura fantasy - czytam to hobbystycznie bo lubie. ale sa tez fani literatury fantasy ktorzy chodza na czarne msze etc.Pojmij ze to jak cos zostanie uzyte zalezy od interpretacji

dawid10809

Nie tłumacz się człowieku komukolwiek, bo nie masz z czego,
a z tym czytaniem Fantasy i chodzeniem na Czarne Msze
to żeś pojechał po całości, bo to tak zabrzmiało jakby te
2 aspekty były nierozerwalne (a oczywiście nie mają ze
sobą w ogóle związku)! :D Zrobiłbym Ci mały wykład na temat
Satanizmu i jak to rzeczywiście wygląda (a nie jak pie*doli
ściemę zakłamany kościół), ale to nie miejsce ani czas
na takie referaty...

Anyway: religia to śmierdząca kupa dymiącego gnoju
i najbardziej zbrodnicza ideologia jaka kiedykolwiek
powstała na planecie Ziemia, albowiem w jej imieniu
wymordowano najwięcej istnień na tym padole łez!!!

Sprawa jest KRÓTKA: niech każdy se wierzy w co chce,
tylko niech nie każe innym wierzyć w to samo, bo wtedy
ku*wa rodzi się PROBLEM, a wraz z nim... wiadomo co!

Z RELIGIĄ JEST JAK Z KUTA*EM - NIE WCISKA SIĘ GO
KOMUŚ NA SIŁĘ DO RYJA!!!!! To tak w wielkim skrócie.

Znawca_Tematu

wiem że to są dwie nie mające związku rzeczy. chciałem to tylko zobrazować.ale prawda jest taka że jak ktoś postąpi jest uzależniona od niego . prostym przykładem jest danie dobremu człowiekowi broni.wie że może komuś zrobić krzywdę. gdy damy ten sam przedmiot damy komuś kto kogo krzywdzi użyje nowego nabytku by kogoś skrzywdzić. i prawdopodobnie próbowałby zrobić to mając cokolwiek do dyspozycji.
kolejny przykład komiksy : lubie je ,jestem fanem komiksów. to co tam sie dzieje traktuje jako rozrywke.ale są ludzie którzy sie przebierają za herosów i myślą że mają moce ( no i to że dzieciak myśląc że jest supermanem wyleciał z okna. nie komiksy były winne bo w tym czasie to czytało x innych osób a jednak nie wszyscy postąpili jak ten dzieciak.po prostu..wszystko kwestia psychiki

Znawca_Tematu

Satanizm laveyański?

granat5

Ku*wa, skąd wiedziałeś?! xDDD

Znawca_Tematu

Domyśliłem się.

granat5

Szatanista je*any!!! xDDD

Znawca_Tematu

Jestem Cagenista.

granat5

xDDD

Znawca_Tematu

Pozwól aby Bóg przemówił do twego serca.

dawid10809

P.S. Fronda i jej czytelnicy to je*ani fanatyczni katole, a to
ścierwo w tym posranym kraju nie ma na celu życia
w zgodzie z ludźmi wokół, tylko uprzykrzanie wszystkim -
innym od nich - życia. Innymi słowy: wpie*dalają się tam
gdzie nie są proszeni, a potem mają pretensje i rzucają
wielkie słowa o "obrazie uczuć religijnych" i innych ku*wa
nielogicznych bredniach!

Podsumowując: katole nie znają biblii i mają ją głęboko w dupie,
bo najważniejsze jest to co pie*doli z ambony gwałcący dzieci
zwyrodniały klecha - za dobrze znam to szambo (środowisko),
więc doskonale wiem co mówię. JAK CHCESZ MIEĆ SPOKÓJ
TO TRZYMAJ SIĘ OD TEGO GNOJU Z DALEKA! To tak w skrócie.

Znawca_Tematu

wiesz..ja też widze w kościele to co złe.szerzy się tam pedofilia,złodziejstwo,hipokryzja,alkoholizm ( tak,widziałem schlanego w trupa księdza) w cokolwiek ja wierze nie mam klapków na oczach, jawidze to jakim jest naprawdę.

dawid10809

I właśnie O TO KU*WA CHODZI - do WSZYSTKIEGO
trzeba mieć DYSTANS!!!!!!!!!

Znawca_Tematu

niepokoi mnie fakt że ludzie podporządkują sie tym zasadom.oni podporządkują im całe życie

dawid10809

Idioci pozostaną idiotami i nie zmienisz tego.

Znawca_Tematu

Tzn wiesz ,moja dziewczyna jest wierząca .ale nie jest katolem i chwała za to
w ogóle to założycielka tematu sprowadziła rozmpwe na temat religi. nie powinno tak być

dawid10809

Założycielka tematu to znany na tym portalu TROLL (!).

Znawca_Tematu

Ja tu nowy ,nie wiedziałem ze to trollica.Jeana lubie od dzieciaka ale nie bywam tu na forum .nie znan kobiety

Znawca_Tematu

"co pie*doli z ambony gwałcący dzieci
zwyrodniały klecha - za dobrze znam to szambo (środowisko),
więc doskonale wiem co mówię. "

Zgwałcili Cię? :D ;O

granat5

Po*ebanyś! Znam to szambo, ale nie z autopsji, posrańcu! :O

Znawca_Tematu

Zgrywam się, popaprańcu. :D

granat5

Pocałuj mnie w moją za*ebistą dupę! xDDD

Znawca_Tematu

Nie będę całował Twojej zjeb*anej dupy.

granat5

xDDD

Znawca_Tematu

Mówisz, że Twoja dupa jest zajebista? Skąd takie samouwielbienie? A może to opinia księży, którzy Cię zapychali? :D

granat5

Nie przelewaj na mnie swoich doświadczeń, pedale. xDDD

Znawca_Tematu

Unikałem ich przez całe życie, jak tylko mogłem, dlatego moja dupa jest czysta jak po praniu. Z porównaniu z twoją osobą, nie znam tego środowiska tak doskonale jak ty :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones