Jeff Goldblum

Jeffrey Lynn Goldblum

7,8
23 134 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jeff Goldblum

Zauważył ktoś, że on wygląda jak ex-minister Ludwik Dorn tylko że młodszy i bez siwizny?

Hagan

Jest do niego strasznie podobny, tylko że mam małą uwagę: Dorn jest młodszy od Goldbluma o 2 lata:D Goldblum jest 52 a dorn 54:P

Hagan

Obydwaj posiadają żydowskie korzenie - i pewnie stąd ta podobizna.

fishman

Pewnie masz racje bo wszyscy o korzeniach francuskich ,niemieckich ,ukraińskich są szalenie do siebie podobni.Ręce opadają jak się czyta takie komentarze.

kefir71

Ręce mogą opadać, gdy czyta się Twoją ripostę. Oczywiście, że stąd podobieństwo - nie widzę w wypowiedzi fishmana nic oburzającego. Żydów aszkenazyjskich, którzy zachowali silną odrębność, dało się odróżnić po wyglądzie od innych mieszkańców Europy - nie ma w tym żądnej nienawiści. Mało tego - Turka od Polaka, Koreańczyka od Japończyka, czy Hiszpana od Anglika też da się najczęściej odróżnić.

kefir71

nie wiem co tak się oburzasz przecież dobrze napisał, obydwoje mają po prostu charakterystyczny semicki wygląd, bez sprawdzania życiorysu można powiedzieć jakie mają korzenie, to samo jest z Sashą Baronem Cohenem, Davidem Schwimmerem, Benem Stillerem, Adrianem Brodym, Shia LaBeoufem itd.

kefir71

Rozumiem, ze stwierdzenie FAKTU iz Morgan Freeman ma korzenie afrykanskie, a Airshwarya Rai hinduskie rowniez swiedczy o rasizmie autora takiej wypowiedzi?

Hagan

mi bardziej przypomina Jacka Borkowskiego

Hagan

powiem jak w filmie niema mocnych " gdybym był breszczaty na jedno oko to może "

tr9453

NIe sugeruj się wyglądem Jeffa sprzed lat np. w Jurassic Park lub Dniu NIepodległości. Teraz wygląda bardzo podobnie jak Ludwik Dorn.

użytkownik usunięty
rusekolsztyn

Chyba jak się pogasi wszystkie światła w województwie mazowieckim ;-)

użytkownik usunięty

Przed chwilą właśnie oglądałam obecne zdjęcia Jeffa Goldbluma i pierwsze skojarzenie jakie mi się nasunęło to Ludwik Dorn :-) Tak, że nie jest to tylko skojarzenie Hagana. Może dlatego, że obaj mają charakterystyczne, (zresztą moim zdaniem bardzo ładne), semickie rysy. Pozdrawiam i wszystkiego dobrego wszystkim w Nowym Roku 2011.

To takie podobieństwo jak Scarlett Johansson i Oli Kwaśniewskiej do siebie, wiadomo czemu.

Jordan66

to jest dobre.

tr9453

Haha świetny komentarz. Podpisuję się pod nim;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones