Jeffrey Dean Morgan

8,3
19 400 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jeffrey Dean Morgan

Ideał faceta :) Płakałam jak bóbr, gdy postać Danny'ego zmarła w "Chirurgach". Chcę
takiego pod choinkę :D

ismena1990

idealny to on może nie jest. a święty to już na pewno nie. ;P ale fakt - ma w sobie to coś... przyciągającego ;D
nie rozumiem właśnie, dlaczego uśmiercili Danny'ego w Chirurgach. to była ciekawa postać, można było ją rozwinąć. a przy okazji pooglądać sobie JDM ;)

jotwu

Podobno miał inne zobowiązania i musiał zrezygnować z tej roli :/

ismena1990

W jakim sezonie i odcinku zaczał występować?

Leagirl

Oj nie pamiętam...

ismena1990

jest boski nie mogę oderwać wzroku ...

ismena1990

dzisiaj właśnie ogladalam Chirurgów, czyli go nie odratują???? tragedia.... tak to prawda jest boski do kwadratu polecam z nim oglądać ps. kocham Cię i przypadkowy mąż:)

ismena1990

w Walking Dead ideałem nie bedzie, oj nie ;)

rose27

Będzie grał w The Walking Dead?? :D

lisbeths

Już wszystko wiem. Niestety.

lisbeths

Nie wiadomo kogo zatlukl hujek jeden :p
Chyba Glenna bo chce zeby Maggi byla jego zona xD

Pawelczak123

Żoną Negana? xd Chyba czegoś nie zrozumiałam :P Tak naprawde to chyba pierwsza postać w TWD, która sieje taki postrach. Będzie się działo!!

lisbeths

Zobacz Batman vs Superman: Swit Sprawiedliwości :D Tam Jeffrey i Lauren graja małżeństwo :D

rose27

Taki Negan da w kosc ludziom Ricka! :/
No i ta jego Lucille ( kij bejsbolowy owiniety drutem kolczastym) Ciekawe czy skwasi glowe Glenna czy kogo innego :)

ismena1990

Ja też ryczałam jak głupia, do tej pory jak wspomnę ten odcinek robi mi się niesamowicie smutno i jakoś tak ciężko na sercu mimo że to tylko serial :(

ismena1990

Dzięki za spoiler

ismena1990

zwal sobie konia to ci przejdzie XD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones