Jena Malone

Jena Laine Malone

7,7
12 084 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jena Malone

Absolutnie cudownie zagrała Johanne Mason w "Igrzyskach Śmierci". Nie mogłam od niej oderwać
wzroku.

Irma100

to prawda, ja takze

muszkaowocowka

najlepsza rola ze wszystkich, lepsza nawet od lawrence

Irma100

Też mi się mega podobała ;)

Irma100

Również jestem zadowolona. Właściwie to właśnie tak wyobrażałam sobie Johannę.
(mini spojler)
Szkoda tylko, że reżyser trochę ocieplił w filmie jej relacje z Katniss.

Black_Mermaid

Miał mniej czasu, aby pokazać, jak się do siebie stopniowo zbliżają.

Irma100

SPOILERY

To w sumie i tak do końca się nie ociepliło (w Pierścieniu Ognia), dopiero w Kosogłosie coś zaczęło się dziać więc mogli zachować m.in docinki, słowa "ciemna maso", atak na Katniss po obronie Wiress i spoliczkowanie jej (w filmie Katniss rzuciła się na Johanne), wyrzuty po śmierci Mags - przy głoskułkach mogli zrobić ją współczującą i już.
Ich relacje były bardzo ciekawe w książce.
W filmie widząc zbliżających się Johannę, Beetee'go i Wiress myślę sobie: "o, no to się zacznie" widziałam tylko Johannę odpierającą atak i krzyczącą "Uratowałam ich dla Ciebie!"

Ale to już nie wina aktorki. Tak jak pisałam - wiedziałam z góry, że to będzie strzał w dziesiątkę!

użytkownik usunięty
Irma100

lesby?

Nie, przeczytaj książkę. Wrogie sobie młode kobiet, które, połączone wspólnym losem, nawiązują współpracę, a później przyjaźń.

Irma100

Czyli lesby ;)

Militiades

no chyba nie

_Alex_96

Jak nie, skoro mam dowód? Lawrence kilkukrotnie chwali się trzema palcami, którymi robiła tej drugiej dobrze.

użytkownik usunięty
Irma100

Ja tez

Irma100

Oj tak zgadam sie! Zauroczyla mnie, super trafiona postac... Sceny z nia...WOW :)

Irma100

Tak, idealna Johanna. Jak tylko zobaczyłam ją w pierwszej scenie od razu stała się moją ulubiona postacią drugiej części Igrzysk ;)

Irma100

Zgadzam się. Zachwyciłam się. Świetna była.

Irma100

Super zagrała, świetnie oddała postać Johanny, również moja ulubiona postać w filmie :)

Irma100

Zgadzam się w 100%. Scena w windzie bezcenna :)

skarpetka_55

Hehe ciężko się nie zgodzić ;)

MalyRBT

Ten jej wyraz twarzy :)
http://static.businessinsider.com/image/529207166bb3f76a53219fb1/image.jpg

Irma100

Całkowita racja! Przyznam, że nie byłem przekonany do tego castingu, bo pamiętałem ją z roli niewinnej dziewczyny w Donnie Darko, ale ostatecznie bardzo pozytywnie mnie zaskoczyła. Fantastyczna aktorka, genialny wybór. [SPOILER] Nie mogę się doczekać, by zobaczyć ją w Kosogłosie.

pietrox2

To chyba nie był spoiler. Przecież nie napisałeś, co będzie w tym Kosogłosie robiła.

Irma100

Ale może dla niektórych sama jej obecność w Kosogłosie jest w jakimś stopniu spoilerem (: Czasem widzę na filmwebie przewrażliwionych na tym punkcie, więc stwierdziłem, że nie zaszkodzi oznaczyć jako spoiler.

Irma100

ona ma 29 lat! jestem w szoku tak młodo wygląda. i oczywiscie popieram świetnia rola w Igrzyskach, a scena w windzie powaliła mnie na łopatki:)

ka25

Dokładnie taką ją sobie wyborażałam, ani troche mnie nie zawiodła :) Nie moge doczekać się jej w 3 części.

ka25

haha dokładnie tak... winda króluje.... i mina Jennifer heh, a powiem szczerze, że byłam dwa razy na tej części w kinie i za drugim razem od początku filmu nie mogłam się doczekać tej sceny właśnie, po prostu Jena zagrała świetnie i na samą myśl o tej akcji śmiać mi się chce :)
super i faktycznie młodo wygląda :)

mojgustmojasprawa

Byłam nieźle zaskoczona jak bardzo moja wizja książkowej Johanny zgadza się z tą filmową. Rewelacja!

ka25

Szkoda, ze nie pokazali wiecej... :P

Irma100

Jestem mile zaskoczona, że tak idealnie odwzorowała Johannę - w stu procentach! Gdy dowiedziałam się, że to jej powierzono rolę Johanny, byłam zawiedziona, nie wierzyłam w nią, inaczej też fizycznie ją sobie wyobrażałam... A tu proszę, taki geniusz :D

Irma100

Johanna pierwsza klasa!!!
Scena w windzie jest świetna. Albo Wywiad - super.
W ogóle czasem jak tak się na nią patrzy, to się człowiek zastanawia czy ona jest odważna czy szalona - w każdym razie ja tak mam =)

Irma100

Tak tu zagrała fantastycznie

Irma100

Gdyby nie to że ona nie istnieje tylko jest wykreowana. Była by moją żoną :3

tloq99

Najlepiej dobrana aktorka do postaci z książki!

Irma100

najlepiej zagrana postac !,ale 1-czesc byla lepsza,mimo iz przeciez Jena nie grala

parsxzywykutafon

Moim zdaniem druga część była lepsza - zarówno jeśli chodzi o książkę, jak i film.

Irma100

Dokładnie !!!
Właśnie tak wyobrażałam sb Johannę :D Moja miała tylko inną fryzurę, ale to tylko szczegół :)

Irma100

Oooooooooo tak!!!! Tak samo jak pasowała mi w Dumie i uprzedzeniu jako Lidia, tak w Igrzyskach to idealna Johanna! To chyba rola jej życia. Idealnie wpasowała się w szaleństwo swojej postaci. Johanna była jedną z zabawniejszych osób w książce, ale jednocześnie niespodziewanie tragiczną. Jedyne czego brakowało w filmie to "ciemna maso" :)

Nadienn

Zgadzam się - fantastyczna Lidia (mało brakowało, a przyćmiłaby Keirę i Rosemund:), fantastyczna Johanna. Co do ciemnej masy, to dawno nie czytałam książki, ale mam wrażenie, że zaczęła tak mówić dopiero w Kosogłosie.

Irma100

Genialna.

Irma100

Mimo że temat trochę stary, to pozwolę sobie go odświeżyc :)

Również się zgadzam zagrała wręcz rewelacyjnie, tak właśnie wyobrażałem sobie Johannę .

Również ta scena z Kosogłosa cz.2 z jej udziałem genialna : https://www.youtube.com/watch?v=1njRlrpX6X0

buterfly

"- So that's why you hate me?
- Partly. You are also a little hard to swallow."

Wspaniałe.

Irma100

Dokładnie :)

Bardzo chętnie obejrzałbym miniserial z tą bohaterką , mogliby pokazać w nim co stało się z nią po Igrzyskach .

Uważam że nie została wykorzystana w stu procentach, zwłaszcza bardzo jej mało w obydwu częściach Kosogłosa .

Oczywiście obowiązkowo ponownie w tej roli Jena , nie wyobrażam sobie teraz innej aktorki w tej roli :)

buterfly

Było sporo fajnych momentów z Johanną w książkach, które zostały pominięte w filmie.

Irma100

Dokładnie a szkoda ):

Tym bardziej że właśnie idealnie wybrali aktorkę :)

Irma100

Dokładnie tak!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones