Jenette Goldstein

Jenette Elise Goldstein

7,3
1 450 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jenette Goldstein

Ja spróbowałem i po 2 miesiącach oczekiwania otrzymalem zajebistą fotkę z dedykacja i autografem (+ LETS ROCK!) :)

Goldstein zajebiście zagrała jako Vasquez, cóż rola jej życia!

użytkownik usunięty
Zeke

Witaj.

Czy pamiętaszjeszcze adres e-mail Janette Goldstein?
Byłabym wdzięczna gdybyś mi go podał.

Z góry dziękuję :)

A dać wam adres do samego Obcego?? Ja spróbowałem i już po 2 miesiącach dostałem od niego jajo z facehugerem i rośnie mi w brzuszku :) czuję jak kopie, chyba niedługo ujrzy światło dzienne :)

kosciej_99

KOSCIEJ HAHAHAHAHA ROZBAWIES MNIE .DZIEKI

kosciej_99

ROTFL!!!! Padłem! :D :D :D

kosciej_99

heh, ciekawa historia, aż mi się przypomina jak kilka lat temu napisałem do terminatora z prośbą o likwidację mojej nauczycielki od matematyki. O dziwo, przyjechał. Nauczycielka od dawna gryzie ziemie, a terminator pozostał. Co dzień wypija 3 czteropaki browaru i ogląda pingwiny z madagaskaru. Stracił cel, a baterii zostało mu jeszcze na 76 lat. Pisałem już ogłoszenia w gazecie "oddam w dobre ręce terminatora" ale nikt nie traktował tego poważnie. Może ktoś z was drodzy filmwebowicze przechowałby go do czasu kolejnego dnia sądu?

karczewk

A ja mam w chacie T1000. Jak go rozpuścisz i zmieszasz z wódą wychodzi niezły drink. Tylko trochę drapie przy wydalaniu...

kosciej_99

face co?? znaczy z twarzołapem tak? ;)

kosciej_99

No i jak tam Twoja 12-letnia już pociecha?
Jak jej idzie w szkole?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones