Jennifer Aniston

Jennifer Joanna Aniston

8,3
51 307 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jennifer Aniston

Kogo wybralibyście na miejscu Brada Pitta. Ja Jennifer.

raVadrian

Hahaha, przecież Pitt miał je obie! :)
Jennifer była jego żoną przed Angeliną.

markac

Zdecydowanie Angie.

raVadrian

Żadnej nie znam prywatnie, więc trudna decyzja ;)

raVadrian

hej to pytanie juz było nomen omen ja je zadałem pare tematów niżej

maciekb80

Zauważyłem to jak już założyłem ten temat, no ale nie da się kasować postów na filmwebie.

raVadrian

Choć Jolie deklasuje Jennifer to myśle że głównym powodem rozstania Pitta z Aniston było to iż on jużd dawno zaczął odczuwać instynkt ojcowski ona jednak była daleka macierzyństwa , a że Pitt nie miał już 20 lat żeniąc sie z Aniston to chciałby doczekać sie potomka jeszcze przed andropauzą a że trafił nie dość że na najpiękniejszą kobiete świata to i do tego płodną że hej .

maciekb80

Możesz mieć racje. Aniston poronila dziecko Brada. Niedlugo potem pojawila się Angie.
Ogólnie Angelina wydaje się o wiele bardziej wrażliwa i oddana innym osoba. Ta cala Jennifer, to raczej skoncentrowana nasobie pozerka.

Edna_fw

" Aniston poroniła dziecko " ? Skąd te wieści ?

maciekb80

Bylo o tym w gazetach. Angelina pojawila się później.

Edna_fw

to musze przyznać że jestem w szoku

raVadrian

Ogólnie uwielbiam je obie, ale Jennifer ma coś takiego w sobie, że mogłabym się gapic na nią godzinami, więc raczej wybrałbym Jen. Idużo bardziej podoba mi się niż Angelina.

raVadrian

Aniston na pewno. Jolie jest owszem bardzo ładna (choć może trochę "zbyt sucha"), ale Aniston ma w sobie jakieś ciepło rodzinne...no nie wiem jak to nazwać (wiem, że dzieci nie ma, ale ma coś w sobie czego Jolie brak, a co mi trudno określić więc zdaje się na intuicję).

andolinis

Cieplo rodzinne? Piszesz to o babie, która w ciąży poszla na zabieg plastyczny, po którym poronila. Celowo? Trudno powiedzieć. Może z bezmyslnosci, ale i tak slabo to o niej świadczy.
Pomijając powyższe zwyczajnie irytujaca. Nie trawie jej.

Edna_fw

A mozesz przyblizyc jaki to byl zabieg plastyczny, bo nigdy o tym nie slyszalam? Moim zdaniem aktorka bardzo chciala miec dzieci ale pewnie z przyczyn zdrowotnych sie ich nie doczekala.

rybcia13

Nie pamiętam. Kiedyś o tym i wspomnialam w kontekście ,,wartości rodzinnych'. Może niepotrzebnie, bo przecież nie znam jej osobiście.
Drażni mnie jako aktorka. Nie lubię jej. Jej życie osobiste malo mnie obchodzi. Nigdy nie wiadomo ile jest prawdy w tym co pisza, a ile klamstwa.

Edna_fw

Kiedyś o tym czytalam mialo być.

raVadrian

I Wy wszyscy, tak na poważnie o tych produktach ?

kohamusa

Ale o co kaman?

kohamusa

a kogo Ty nazywasz produktem poza swoim nickiem ?

maciekb80

Nie widzę sensu wymiany poglądów z osobą, która nie rozumie podstawowych prawideł działania szołbiznesu, a do tego zadając pytanie, próbuje obrazić interlokutora.

kohamusa

ooo .... " prawideł " . Ktoś chodził do podstawówki .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones