Jennifer Aniston

Jennifer Joanna Aniston

8,3
51 274 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jennifer Aniston

Nie podoba mi się Jennifer jako kobieta i nie lubię też jej gry aktorskiej. Już w serialu "Przyjaciele",
dzięki któremu się wybiła, strasznie mnie irytowała (choć to też kwestia doboru roli.. skoro kazali
grać jej głupiutką dziewczynę to grała). Dodatkowo ostatnio zniechęcił mnie bardzo program na
żywo, w którym z okazji 20-lecia wspomnianego wyżej serialu prowadzący poprosił Jen o
spontaniczne zagranie przygotowanej przez niego scenki rozgrywającej się w słynnej serialowej
kuchni. Aniston krzywiła się strasznie i narzekała, całość wypadła beznadziejnie mimo że w ramach
niespodzianki zaproszono też do udziału w scence Curteney Cox i Lisę Kudrow. Ktoś widział?

musiclife

zgadzam się w 100 % co do programu . Cox i Kudrow bawiły się tym a Aniston wyszła na zarozumiałą sztywniare.

angela19900

To chyba ŻART?!!!
Jennifer(czyli Rachel) była zdecydowanie najlepsza z pań w tym serialu!

przemofan

W serialu - zgadzam się ;)

musiclife

Podobno zachowanie Aniston było wyreżyserowane. Tak gdzieś czytałam, nie wiem tego na pewno, ale myślę, że raczej to jest prawda - Jen jest w wywiadach zawsze bardzo sympatyczna, dziennikarze bardzo ją lubią podobno nawet określają ją jako "best intervewee ever".

musiclife

Powtórzę to co poprzedniczka, scenka w kuchni z "Przyjaciół" była całkowicie wyreżyserowana, począwszy od wystroju do zachowania gości.

(Jimmy Kimmel jako Ross - uprawianie seksu z Rachel, Phoebe i Monicą i o tym jest ta cała scenka - serio, miały to zagrać entuzjastycznie? Lepiej, że wyszły na zniesmaczone.)

Zarówno Courteney Cox jak i Lisa Kudrow stroiły miny, że niby im się nie podoba, ale to Jennifer Aniston wyszła na jędzę, bo nie chciała założyć peruki i chyba najbardziej się wczuła :P

musiclife

Proszę link z wyjaśnieniem całej sytuacji przez autora
https://www.youtube.com/watch?v=hqfWtydPqUM#t=140

Barb87

Dziękuję. :) To, że tyle osób dało się nabrać, świadczy tylko o tym, jak dobrą aktorką jest Jennifer. :) Szkoda tylko, że nie każdy widział wyjaśnienie i potem wydaje takie osądy, jak powyżej.

Limkusia

Nie ma za co dziękować :) Jest dobrą aktorką i wychodzi na to, że ma też duży dystans do siebie, żeby odegrać rolę obrażalskiej aktorki.
Poza tym - ludzie naprawdę myśleli, że to na serio i scenariusz ma jeszcze 20 stron sceny miłosnej? :)

Barb87

Dzięki za link, w takim razie mój błąd. :)

musiclife

Akurat Rachel to wg mnie bardzo dobra postać, zaczyna jako głupiutka pusta dziewczyna, ale przez całą serię to ona robi największy postęp ze wszystkich według mnie, ponieważ zmienia się w dojrzałą i odpowiedzialną kobietę, która osiąga sukcesy i spełnia marzenia. Uważam, że Rachel to postać godna uznania.

Moai

szkoda tylko że ona jedyna zgarneła globa bo wszystkim sie naleźal a Cox dwa globy , jeden za Monice a drugi za Monice w formacie xxxl

maciekb80

Z tym się zgadzam xD

maciekb80

Matthew Perry powinien mieć tego Globa, bo co on nawyprawiał w Przyjaciołach :D

filmowy_laufer

A David Swimmer to co ?

maciekb80

Dla mnie Matthew w pierwszej kolejności :) W sumie to wszyscy powinni mieć po Globie, dziwne ze dali tylko Aniston bo ona najlepsza nie była.

filmowy_laufer

A no nie byla tym bardziej ze te jej gesty i mimika do dzisiaj mozna ogladac w kadej jednej komedi . Wszystko na jedna modle . Zastanawia mnie tylko z jakiej racji Jen jest rok rocznie na gali oscarowej. Zadnych prestizowych nagrod nigdy nie otrzymala(poza globem ale to bylo x lat temu od x lat juz nie jest zona Pitta) ze o nominacji do oscara nie wspomne to jakim cudem blokuje stolek na ktorym moglby ktos bardziej zasluzony a takich nie brakuje . To samo tyczy sie Lopez i Diaz .

maciekb80

Najbardziej sztucznie niej wypadał taki nagły smutek i płacz, robiła to po prostu nieudolnie.

Też mnie to zastanowiło, szczególne po tegorocznej gdy dała te słynne okulary przeciwsłoneczne. Zaciekawiło mnie co ona robiła prawie że pod sceną (3 rząd), gdy tu żadnego powiązania z Oscarami nie ma (nawet filmy w których gra nie są Oscarowe), Globa dostała bo dostała. Umiejscowienie na Oscarach pewnie zależy od tego czy się ma nominację, a potem od popularności.

A tak zbaczając od tego tematu, to ponoć bardzo dobra była w Cake, jestem ciekaw co takiego tam pokazała, że tak się wszyscy nią zachwycają.

filmowy_laufer

Gdyby inna aktorks zagrala rownie dobrze badz nawet lepiej nikt by nawet o tej produkcji nie wiedzial . Choc przyznam ze wypadla okey bez tych wszystkich sukienek od Guccci itp i bez tony makijazu . A co do oscatow to tez mnie zastanawia co ona tam robi i co ona robi w pierwszych rzedach gdzie siedza w pierwszej kolejnosci nominowani a w drugiej kolejnosci smietanka Hollywood .

musiclife

widziałam tę scenkę zachowanie trochę chamskie, choć uwielbiam ten serial to w sumie się nie dziwię zawsze jak ją gdzieś zapraszają wspominają czasy '' Przyjaciół '' a nie doceniają innych ról. Zresztą nie tylko ona się krzywi na samo wspominanie o tym. Matt Le Blanc ostatnio pojechał po Williamie i Harrym za to, że się spytali kiedy powstanie film na bazie słynnych '' Przyjaciół ''.Każde z nich ma dosyć, że po całych ich dorobkach ludzie pamiętają ich tylko z '' Przyjaciół ''.

musiclife

ooo, mam dokładnie identyczne zdanie na temat Aniston. też widziałam ten program - Jimmy Kimmel Live, jakoś tak - i pamiętam jak tym swoim zachowaniem pozostawia we mnie pewien niesmak i moja niechęć do niej wzrosła jeszcze bardziej. no sorry, ale gdyby nie "Przyjaciele" zrezygnowałaby w ogóle z aktorstwa, bo wcześniejsze seriale z jej udziałem okazały się klapą i "Przyjaciele" to miała być jej ostatnia próba sił w aktorskie. nic dziwnego, że nie docenia się jej innych ról skoro przeważnie gra w przeciętnych, mało śmiesznych komediach. a i jej gra jest równie przeciętna. natomiast rola w filmie "Szefowie wrogowie" jest doprawdy mocno żenująca i niesmaczna. sam film to komedia bazująca na prymitywnym poczuciu humoru.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones