Jennifer Aniston

Jennifer Joanna Aniston

8,3
51 331 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jennifer Aniston

tytul filmu gdzie pani Aniston nie gra tak jak dotychczas tzn ma inna role niz wieczna idiotka z Przyjaciół..

soglif3

Derailed między innymi, a rola w Przyjaciołach genialna :)

yogobelka

Zgadza sie ale wiesz o co mi chodzi..zeby była nie do pozniania jak Charlize Theron w "Monster"..Tego "Derailed" nie widziałem wiec zobaczymy..:)

soglif3

A Bruce'a Wszechmogącego widziałeś? Panie, no, podstawa. Do tego Derailed i parę innych filmów.

Viollipop

Nie rozumiesz.Czytaj uwaznie co ja napisałem wyzej..Pewnie ,ze widzialem B.W.

yogobelka

Obejrzałem i okazało sie ,ze juz to widziałem wczesniej.Ok moze troche to jest inna rola ale mi chodzi bardziej o najlepiej jakas charakterystyczna albo całkiem czarny charakter.

soglif3

"Sztuka zrywania", chociaż to komedia.

Immortal_Stasin

Widzialem i nie o to chodzi..

soglif3

Obawiam się, że może nie być takiego filmu, który chciałbyś obejrzeć...

scady

Ale Ty sliczna jestes...<3

soglif3

Jak nie o to, w tym filmie jej postać była w miarę poważna.

soglif3

A widziałeś "Życiowe rozterki"? Co prawda nie jest to jakaś wielka zmiana w wyglądzie ale zupełnie inna rola (bo i film inny).

edziuniek

No moze w gruncie rzeczy nie chodzi o, az taka konkret zmiane wygladu ale wlasnie jak piszesz zupelnie inna role..Nie widzialem i dzieki za podrzucenie tytulu..:)

soglif3

i jak wrażenie ?

Goossiiaa

srednio na jeża..;) ona jest dla mnie cały czas jakas taka sama...nawet jak nie ma u niej tej "słodkiej idiotki"..

soglif3

Przyjaciele z kasą.

soglif3

Niestety dostaje głównie role komediowe, próżno szukać z nią dobry, poważny film. "Wykolejonego" nigdy nie widziałam w całości, tylko fragment, zresztą to raczej słaby film. Na razie widziałam z nią jakieś 15 filmów i oczywiście "Przyjaciół" i niestety ta rola ją zaszufladkowała, trudno powiedzieć jak wypadłaby w np: w dramacie z najwyższej półki.

DagnaMara

"Wykolejony" jest spoko.Nawet Jennifer jest niczego sobie w tej roli.Ale niestety jak ogladam takie niby "powazne" jej role,to cały czas mysle,ze zaraz zrobi ta swoja minke z "Przyjacioł" i wszystko sie posypie..;)

soglif3

Bo jest bardzo charakterystyczna i zawsze będzie Rachel. Ja mam np tak, że nie ważne jaką zrobi sobie fryzurę i tak mi przypomina tą z "Przyjaciół". Aktorką też nie jest rewelacyjną, bardziej sympatyczną, dlatego ciągle dostaje role w komediach romantycznych.

soglif3

według mnie w Horrible Bosses jest inna, chociaż jest tam wątek komediowy i Jennifer ma w sobie to coś, co zawsze przypomina jej rolę w Przyjaciołach i w sumie w każdym innym filmie. Dla mnie ona jest wspaniała :)

soglif3

Polecam jeszcze Życiowe rozterki ;)

Claudjaa

Aniston jako dentystka-nifomanka, mówiąca do swego cnotliwego asystenta: "Wsadź mi swego małego do moich zboczonych ust". Błyszczała w komedii Szefowie-wrogowie.

soglif3

Potwierdzam warto zobaczyć Życiowe rozterki (2002) The Good Girl.

soglif3

"Cake" zupełnie inna rola niż wszystkie dotychczasowe, w dodatku to nie komedia tylko dramat.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones