Jennifer ConnellyI

Jennifer Lynn Connelly

8,1
36 841 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jennifer Connelly

Jennifer to chyba najpiękniejsza aktorka na świecie. Zakochałem się w niej po obejrzeniu filmu Dark City. Film genialny. Jennifer doskonała!

alternatheist

no śliczna jest no...

zamarzniety

widzieliście jak teraz wygląda jak kościotrup.blee

użytkownik usunięty
alternatheist

"Jennifer to chyba najpiękniejsza aktorka na świecie"

Kiedyś bez wątpienia tak ale teraz niestety chyba ma anoreksję i nie wygląda za dobrze.

Ale w młodości była przepiękna i emanowała takim wrodzonym sexapilem - bardzo mi się podobała - obecnie Kristen Steward jest bardzo podobna do niej a zwłaszcza kiedy porównamy je
gdy miały dwadzieścia kilka lat - ta sama szczupła budowa ciała i ten -echhhhh - chaaa

użytkownik usunięty

Kristen Stewart wygląda zupełnie inaczej od Connelly ona jest kształtna zwłaszcza w latach 90. Do dziś jest piękną kobietą ale w młodości rzeczywiście zachwycała swoją urodą. Bardziej można porównać ją do Monici Bellucci i Zety Jones z tamtych lat 

alternatheist

To ja dużo wcześniej się w niej zakochałem, gdy jako 10 latek obejrzałem "Labirynt" z Dawidem Bowie. Z resztą ostatnio wróciłem do tego filmu i obejrzałem z własnymi dziećmi i uważam że jest ponadczasowy i nic nie stracił ze swojej świetności. A Jenifer jak zachwycała tak wciąż zachwyca :)

alternatheist

Zobacz sobie "Szansa dla karierowicza". Ideał.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones