Jennifer LawrenceIII

Jennifer Shrader Lawrence

8,2
95 946 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jennifer Lawrence

Jest wspaniała ,szczerze to ma coś w sobie ,coś takiego hiptnozytującego.I nie dziwi mnie,że ludzie się nią fascynują,bo naprawdę JEST KIM SIĘ ZACHWYCAĆ:)

Veronica86

Racja

Veronica86

Przypomina trochę Lili Sobieski ale jest młodsza i chyba większa kariera przed nią. Ma coś w oczach;)

ubik77

Niesamowicie przyciąga wzrok!!!!

major_xx

a jak działa na inne ...narządy...:)

użytkownik usunięty
Veronica86

To prawda, jest cudowna, i piękna, inteligentna i zabawna, bardzo zdolna! Naprawdę zasłużenie dostała Oscara za Siver Linings Playbook. I jej zachowanie na gali! Wywiad po gali! I jak spotkała Jacka Nicholsona za kulisami - boskie :D niesamowita dziewczyna! Najbliższe lata kina są JEJ! :)

użytkownik usunięty
tsch

Piękna to ona nie jest, wręcz przeciętna z wyglądu ale taka sympatyczna z niej osóbka i fajnie zagrała w "Poradniku pozytywnego myślenia" ale dlaczego teraz gra w takim gównie jak "Igrzyska śmierci"? Powinna pójść za ciosem i lepiej dobierać role a nie latać z łukiem w latekstowym kostiumiku w jakimś przygłupim filmie dla przygłupich gimbusów.

Niemniej czekam na to co pokaże w następnych rolach

użytkownik usunięty
tsch

Ale to zdjęcie profilowe na filmweb... Noo na nim wygląda doprawdy zjawiskowo, niemniej tylko na tym zdjęci - nie wiem jak osiągnęli taki efekt bo jak już mówiłem jest przeciętna moim zdaniem z urody ale nie da się jej nie lubić ;)

co do igrzysk smierci - pewnie podpisała kontrakty na wszystkie części zanim zdobyła oscara.

tsch

Kto wie, kto wie...

Veronica86

jak dla mnie przeciętna :)

Ashsword

Nie, no bez przesady:)

KillOff

https://www.youtube.com/watch?v=oKYBBVQa8NY

Ashsword

wreszcie rozsądna opinia pełno takich w Hollywood nie rozumiem czemu akurat na nią padło, że niby taka cudna.

Zajcevv

Ale przecież brzydka nie jest, no sorry

Veronica86

Ale zmieniła się. Chyba jej poprzestawiali w głowie ci spece od wizerunku bo w ostatnich wywiadach jest wyważona, wyciszona, tylko czasem rzuci jakimś żartem. Druga opcja to depresja. Niedawno była mowa o tym, że miała ciężki czas. Może stąd to przytłoczenie. Jennifer już nie jest taka żywiołowa i zwariowana jak kiedyś. Było jej pełno a teraz jest dużo poważniejsza.

IKnowWhatYouAre

Nieprawda. Jest zupełnie taka sama, jak wcześniej. Widziałaś(eś) może ze dwa wywiady, gdzie jest inaczej. Ale wcześniej też tak było, że nie w każdym była taka zwariowana. Obejrzyj więcej nowych wywiadów, zobaczysz, że chwilami jest nawet bardziej szalona, niż kiedyś.

daniell_p

Tak, potwierdzam. Pojawiło się tyle wywiadów, że można stwierdzić, że jeszcze bardziej wariuje, zwłaszcza gdy obok jest Josh.

Veronica86

Ma takie milutkie, słodkie spojrzenie i taką niewinną buzię, oj, fajna jest!

KillOff

Baaaardzo fajna!

Jaro_Nl

Mogła by się kiedyś przyśnić:)

KillOff

Strasznie słodziutka. Taka delikatna, harmonijna twarz, pełne usta i te oczy...
Przecudowna.

Veronica86

Zgadzam się, jest cudowna zarówno z wyglądu jak i z charakteru. Przyjemnie się ją ogląda :)

Veronica86

E tam popatrz na Emme Watson :
http://www.filmweb.pl/forum/inne/Dziunia+na+weekend%3A+Emma+Watson,2668597

Veronica86

Ja osobiście uważam przeciwnie,
nie jest najpiękniejsza i gra przeciętnie czegoś mi brakuje , ale każdy czuje inaczej

Veronica86

nienawidzę ją i boli mnie ze taka sztuczna przeciętna aktorzynka jest tak uwielbiana, nawet urodę ma zupełnie przeciętną. ma coś w sobie że ją nienawidzę i mam ochotę ją hejtować gdzie popadnie ale się wstrzymuję.

Wujek_John

'Nienawidzę ją'? Haha. Fajnie że ją znasz ze ją nienawidzisz.... Szkoda ze ja jej jeszcze nie poznałam... Chyba bym ją 'nawidziła'.

Veronica86

Jestem zakochany w Jennifer Lawrence - jest piękna, naturalna, charyzmatyczna i przezabawna. Zawsze gdy oglądam jej wywiady uśmiecham się jak głupek do ekranu ;) Bardzo utalentowana aktorka - a przyznam się nawet że w ogóle nie oglądałem ani jednej części Igrzysk Śmierci (jestem ogromnym fanem Suzanne Collins i jej trylogii, a nie chce jej sobie psuć jakimś żenującym blockbusterem). Zawsze chętnie wybieram się na filmy z jej udziałem. Mogą to być nawet gnioty mi wystraczy że będą mógł sobie na nią popatrzeć ;D

Veronica86

Jennifer wrzuciłbym do jednego wora z Emmą Watson i Anne Hathaway, czyli aktorek które potrafią tylko grać siebie. Ma za to jeden atrybut którego natura jest nie poskąpiła, a mianowicie głos. Myślę, że większy sukces odniosłaby użyczając głosu do filmów animowanych, gier i audiobooków.

Veronica86

Fajna, ale te wielgachne giry... Rozmiar 10.5 to ja mam przy wzroście 190. To samo Brie Larson. Obie by mogły skakać ze skoczni bez nart. Giry jak u Hobbita. Przynajmniej nie potrzebuje raków, gdy chodzi po śniegu. Szybko by ugniatała kapustę w beczce. Są plusy.

Flashlight_Beam

Ładną naturalną kobietą na pewno nie można jej nazwać, jak się usunie te wszystkie photoshopy i filtry które ma na twarzy,, to z jej pięknej 'naturalnej' urody nic nie zostaje. Piękne i naturalne to są polskie aktorki lat 70-90 np Danuta Kowalska, ale nie Jennifer która potrafi udawać ładną tylko na instagramie po tonie kosmetyków i photoshopie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones