Jennifer LawrenceIII

Jennifer Shrader Lawrence

8,2
95 946 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jennifer Lawrence

Młoda aktorka 24 lata Igrzyska Śmierci kojdy jak ich mało, fani X-Mena pewnie nabijają jej punkty bo ani urody ani talentu i jeszcze ten OSCAR za co.

Aaron_4

Najbardziej nie zasłużony Osek ever :) I jeszcze 5 miejsce w rankingu...

Zuzak222

EEE tam Zuzak szkoda słów pseudo aktorzy

Aaron_4

Tsaaaa szkoda, że tacy zdominowali świat, a ci naprawdę co najmniej dobrzy idą w odstawkę.

Zuzak222

A może to Ci mityczni '' dobrzy aktorzy'', są porostu słabi?

bytrek

Ja sądzę, że to najazd fanek Igrzysk i facetów z wywalonymi jezorami, ale założę się, że szybko dosięgnie ją starość, bo ma taki typ urody. Co do dobrych aktorek to na jej miejsce dałabym Jodie Foster, Angeline Jolie, Tilde Swinton, Natalie Portman, Sigourney Weaver, Audrey Hepburn , Susan Sarandon i wiele innych, a Lawrence dałabym 80-90 miejsce, ale tylko dlatego, że ma niezasluzonego Oska.

Zuzak222

Czemu wypowiadasz się o jej roli w Igrzyskach, za co ma pieniądze, a nie nagrody? Nagrody i Oskara ma za zupełnie inny film niż wysoko budżetową produkcje.

Ja ja wysoko oceniam, ponieważ w każdym filmie, czuje jak by grała przedemną moja znajoma, a nie jakaś gwiazdeczka czy człowiek nierealistyczny. Jest normalna i naturalna.

bytrek

Nie chodzi mi o nagrody, tylko to, że ma taką ocenę przez głównie fanki Igrzysk, a Poradnik i American Hustle to słabe filmy, z czego pierwsze nie jest wgl śmieszne, a drugie przereklamowane. Co do gry dla mnie gra jedną miną, a sceny męczeństwa są mocno przesadzone. Sama postać Tiffany albo Roslyn to przereklamowane ekscentryczki, do tego przeciętnie zagrane, a jej Mistique może czyścic buty Rebecce Romjin, bo jest najsłabsza z ekipy Days of future past. Dla mnie to 5 minutowe dziecko Hollywood, które niedługo odejdzie w zapomnienie i zbrzydnieje po 30 (24-latka grająca matki i mężatki, błagam). Choć to tylko moje zdanie, więc pogodziłam się z tym, że inni twierdzą inaczej, ale 5 miejsce? To duża przesada.

Zuzak222

To się ne dogadamy, bo zarówno w Poradniku jak i Americam Houstle, zagrała wybitnie. Tak nie nadużywam tego słowa, ale oglądając te filmy była Ona i nic więcej.

bytrek

Dla ciebie wybitnie, dla mnie przeciętnie, gdyż na oglądałam się na prawdę wiele filmów i współczesnych i starszych i wg mnie są dziesiątki lepszych aktorek od niej :)

Zuzak222

Ja też nie ograniczam się do oglądania filmów tylko z jej udziałem.

Aaron_4

Jak to za co? Nie mówię, że jest zła, ale jest zdecydowanie przeceniona :) Oceny nabijają fani Igrzysk... Coś jak ze Zmierzchem i ciągle nagrody od publiczności. Z nią jest tak samo.

Kaineko

Tylko, że ona ma na koncie pełno innych filmów, w których się wykazała. Igrzyska nabiły jej największą popularność, ale to nie jest jej najlepsza rola.

maryyram0290

Nie musi być najlepsza. Najważniejsze, że ten film jest 'kultowy'.

Aaron_4

Nie wiem za co dostała oscara… Za poradnik ? Serio… -.-

Aaron_4

Jak to za co? A nie pamiętacie jak wyciekły jej gołe zdjęcia :) ? Wielu osobą to wystarczy żeby wystawić porządną ocenę.

Aaron_4

DiCaprio jest 4, więc niema się co dziwić, to nie ewenement.

NickError

zgadzam sie di caprio jest przereklamowany, to nie al pacino czy spacey ale co najwyzej dobry. jedyne co ma w sobie to ze jego postacie mogą byc bardzo tajemnicze i czasem bardzo ciekawe.

Aaron_4

ani ładna ani talentu nie ma za dużego a wszyscy kreują ją na niesamowitą gwiazdę. i za co ja sie pytam?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones