Wzrost Jen

ostatnia wypowiedź: _j_w_
Molly_06 Molly_06

Ile ona w końcu ma wzrostu ? Na pewno więcej niż 172. Które tu pisze. Na innych stronach było coś podobnego do 173-74. Ja tak sądzę że tak pomiędzy 176-78 to na pewno. Jednak ostatnio źródła się poprawiły i piszą że 179. Idzie zgłupieć w końcu. A wy jak sądzicie ?

• daniell_p daniell_p

Ona sama podaje różne wartości, ale najczęściej podaje między 175 a 178.

• marcinfw marcinfw

może jeszcze cały czas rośnie?

• _j_w_ _j_w_

też mnie jej wzrost zainteresował po tym jak pojawiły się fotki z premiery "w pierścieniu ognia", na których Hutcherson sięga jej pod pachę :/
    całkiem możliwe, że ona ma prawie 180.
    swoją drogą jest wieeelka i ciekawi mnie jakich sztuczek używali, żeby na ekranie była równego wzrostu lub nawet niższa od Hutchersona ?

• jrkan jrkan

To bardzo proste. Jennifer jest nieco wyższa od Hutchersona ale publicznie pojawia się zawsze w wysokich szpilkach często jeszcze na platformach, co powoduje, ze jest 15-20cm wyższa niż w rzeczywistości. Z całą pewnością nie ma 1.80m, sama podaje wartość 5'8'' lub 5'9'' co oznacza 1.73-1.75m.

• angelika11455 angelika11455

Zgadzam się.

• daniell_p daniell_p

Sztuczek, które do perfekcji zostały doprowadzone we Władcy Pierścieni. Na przykład, John Rhys Davies grający Gimlego jest o wiele wyższy od Viggo Mortensena, który grał Aragorna.

• _j_w_ _j_w_

jak patrzę na ich wspólne zdjęcia, to mam wrażenie, że nie istnieją aż tak wysokie szpilki ;)

Zgłoś nadużycie

Opisz, dlaczego uważasz, że ten wpis nie jest zgodny z regulaminem serwisu: