Jeremy Piven

Jeremy Samuel Piven

7,5
4 922 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jeremy Piven

Kto nie widział to się wstydzić.Zgarnął przedwczoraj trzecią Emmy z z rzędu za tę rolę.FENOMENALNY jest.

Wojtek_dpo

Zdecydowanie najlepsza postać w tym serialu. Jak czasem komuś puści wiązankę z takim autentycznym wyrachowanym wkurwieniem na twarzy to leże i się zwijam ze śmiechu.

Faziasty

Zgadzam sie z wami, w innych rolach go nie widzialem, ale jako Ari jest swietny.

shen16

dokladnie Ari Gold w jego wykonaniu to prze kozak...tak samo jak w Buddy "Aces" Israel - Piven to aktor ktory sam potrafi "ciągnąć" całe show

freekE

fakt, fenomenalny koleś. Na ekranie wszędzie go pełno, ma pozytywną energię w sobie ;))

bietaaa

Rzeczywiście, choćby dla niego warto zainteresować się "Ekipą" :)

Wojtek_dpo

jako ARI jest genialny

Avatar_3

w dzisiejszym odcinku ostatnim 6 sezonu to co wyprawiał rewelacja :)

Wojtek_dpo

rola w entourage jest swietna rownie dobrze zagral w filmie pod tytulem Goods: Live Hard, Sell Hard
w ktorym wcielil sie w dilera samochodowego:P

Wojtek_dpo

sceny Ari i Lloyd + Ari i Eric = główne powody, dla których oglądam ten serial xD

miss_darko

Has So Much Cum Been Squirted In Those Eyes, You Can't See What's Right In Front Of Your Face?? Amanda Daniels Takes That Job, Vince Is Fucked, And I'm Fucked.... Which Means We're All Fucked. And We're Fucked In The Way You Like To Get Fucked, Not In The Way That Normal People Like To Get Fucked!!!

Wojtek_dpo

Dokładnie tak, Ari Gold to podpora Entourage, gość jest genialny.

Wojtek_dpo

Nie będę oryginalny, Piven rządzi jako Ari - najlepsza postać w Entourage, jak go tylko widzę to wiem, że zaraz będzie zajebiście :)

Pauleta

haha :D scena gdy wchodzi do biura z paintballem jest po prostu mistrzowska i to jego "chore" rozbawienie :D

Wojtek_dpo

Ekipę pokochałam głównie dzięki Ari'emu.
Jego docinki rozbawiały mnie do łez :D

Wojtek_dpo

hie hie nie będę oryginalna, jak też się zacznę rozpływać nad postacią Ari`ego :D odcinek bez niego to odcinek stracony. jego wiązanki są przezabawne, a towarzysząca gestykulacja totalnie rozbrajająca.
uwielbiam go :]

Wojtek_dpo

Świetna rola, najbardziej paskudna i jednocześnie najciekawsza osoba w Entourage. Długo mi siedziała w pamięci i ze względu na nią obejrzałem również Mr. Selfridge, w którym kreacja Piven'a to właściwie krzywe odbicie Ariego. Serdecznie polecam, bo nie mogę się zdecydować, która rola lepsza. Chociaż seriale zdecydowanie skierowane do różnych widzów, oba oceniłem 9/10 :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones