Jeremy Renner

Jeremy Lee Renner

8,0
48 669 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jeremy Renner

Dlaczego na Filmwebie nic nie ma o jego rodzinie, bo z tego co wiem ma (albo miał) żonę i dziecko?

Anonimus19

ekipa fw się ociąga od 2014 z dodaniem tego - wisi w poczekalni.
Jest w trakcie nieprzyjemnego rozwodu i walki o córkę

sweetgirl_fw

Dziękuję za odpowiedź. Bardzo lubię tego aktora, chciałam dowiedzieć się czegoś a nigdzie nie mogłam nic znaleźć (na wikipedii też jest niewiele).

Anonimus19

wrzucałam linki w jednym z tematów ...

sweetgirl_fw

Wiem, ale to chyba były angielskie strony tak? A zdziwiło mnie, że nie ma nic chociażby na Filmwebie :)

Anonimus19

No cóż ... jest tylko jedno wytłumaczenie - lenistwo ekipy fw

sweetgirl_fw

Najwyraźniej, ale co zrobić :)

Anonimus19

Zanim FW doda informacje, to Jeremy ma córkę Avę Berlin Renner (2 latka) , która urodziła Sonni Pacheco. Jeremy i Sonni były małżeństwem przez ok. 10 miesiecy, by po tym czasie Jeremy wniósł o rozwód. Powód ? Jeremy wyznał,że Sonni zależało tylko na zielonej karcie.

Sarah_7

O, dziękuję za odpowiedź :)

Anonimus19

Jego żona i córka zgineła w wypadku samochodowym dlatego się o tym nie wspomina.

SlasherManiak

Bzdura, obie żyją i mają się dobrze, w sieci bez problemu można znaleźć zdjęcia Jeremiego z córką, nad którą ma przyznaną pełną opiekę. Z żoną się rozwiódł, o czym FB również mógłby poinformować.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones